Wczytuję dane...
O nas

Lantre to młody, dynamicznie rozwijający się sklep internetowy z elektroniką użytkową. Tworzą go ludzie z długoletnim doświadczeniem w branży elektronicznej, które nabywali pracując, zarówno dla międzynarodowych sieci sklepów z elektroniką użytkową, jaki i największych dystrybutorów sprzętu elektronicznego w Polsce. Nasz zespół to wieloletni praktycy branżowego e-commerce.

Oferta Lantre obejmuje urządzenia elektroniczne producentów cieszących się uznaniem i solidnością. Prowadzimy sprzedaż notebooków, desktopów, tabletów, smartfonów, monitorów, urządzeń wielofunkcyjnych, konsol do gier oraz akcesoriów. W szczególności zafascynowani jesteśmy produktami firmy Apple, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę produktów tej marki.

Z pasją nieustannie poszerzamy wiedzę na temat wszelkich nowinek technologicznych. Chętnie podzielimy się zdobytą wiedzą i pomożemy wybrać sprzęt uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. Wskażemy zalety funkcjonalne i użyteczne oferowanych rozwiązań. Pomożemy w wyborze produktów, które podkreślą prestiż ich użytkowników.

Przy zakupie sprzętu doradzimy Państwu również optymalny sposób jego sfinansowania. Oferujemy dogodną formułę rat prze Internet lub w punkcie odbioru stacjonarnego oraz możliwość sfinansowania zakupów w formie leasingu.

Dbając o satysfakcję Klientów nasze produkty oferujemy w możliwie najlepszych cenach. Organizujemy promocje, oferując sprzęt elektroniczny na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wciąż rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, zapewniając przy tym jak największy wybór oraz stały dostęp do najnowszych technologii z uwzględnieniem potrzeb naszych Klientów.


Kontakt
KR.GAMING Sp. z o.o.

ul.Moniuszki 26/7
31-523 Kraków

KRS: 0000363322
NIP: 6762422501
REGON: 121244889

Biuro handlowe - punkt odbioru osobistego

ul. Droga Hrabska 6/14
05-090 Falenty Nowe

Poniedziałek - piątek w godzinach: 9.00 - 17.00
W przypadku odbioru osobistego w sobotę prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz ustalenia terminu odbioru.

Telefon: 22 100 25 55

Kontakt mailowy: sklep@lantre.pl