Wczytuję dane...
Sposoby płatności

Przy zakupie produktów w sklepie internetowym lantre.pl możesz wybrać jedną z poniższych metod płatności:

- Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

- Płatność gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym towaru w naszym punkcie odbioru w Falentach Nowych przy ul. Droga Hrabska 6/14.

- Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy - Alior Bank: 42 2490 0005 0000 4600 8417 0741, wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.

- Płatność elektroniczna i płatność kartą płatniczą za pośrednictwem serwisów Payeezy (First Data Polcard) oraz PayU.pl - przy składaniu zamówienia; Szczegóły dotyczące możliwych aktualnych sposobów płatności określone są na stronie internetowej https://www.polcard.pl/ oraz //www.payu.pl

- Płatność w systemie ratalnym - płatność odbywa się w całości lub części ze środków pochodzących z kredytu udzielonego przez instytucję finansującą, z którą współpracujemy. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Zakupy na raty".

- Płatność leasingowa - płatność odbywa się w całości lub części ze środków pochodzących z umowy leasingu zawartej między Klientem a instytucją finansującą, z którą współpracujemy. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Leasing".

Listę dostępnych sposobów płatności zawsze odnajdziesz w jednym z pierwszych kroków w trakcie składania zamówienia.