Wczytuję dane...

iMac 21,5 Retina 4K

iMac 21,5" Retina 4K – wielkie możliwości i kompaktowe wymiary

iMac 21,5 Retina 4K 2020 to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na szybkim i niezawodnym komputerze z dużą mocą obliczeniową, który równocześnie nie zajmie dużo miejsca na Twoim biurku. Wielordzeniowy procesor, zaawansowane układy graficzne oraz podświetlany wyświetlacz LED Retina pozwala na odtwarzanie obrazu w jakości 4K, charakterystycznej dla najnowszych telewizorów. Film? Gra komputerowa? Czy może kreatywna praca grafika komputerowego? W każdym przypadku iMac 21 5 Retina 4k poradzi sobie świetnie! Komputer posiada autorskie oprogramowanie Apple MacOs, które zapewnia szybką pracę oraz łatwy dostęp do potrzebnych programów i aplikacji. Automatyczna aktualizacja sprawia, że zawsze masz dostęp do najnowszej wersji. Kompaktowa budowa iMac 21 zapewni Ci przestrzeń na biurku lub stole, a wysokie parametry komputera znacznie poszerzą Twoje możliwości.

iMac 21 5 4K – do domu i do pracy

Mac 21 5 posiada ekran o wielkości, która umożliwia komfortową i wygodną pracę. Równocześnie nie jest to komputer, który zajmuje dużo miejsca. Dzięki budowie All-In-One nie musisz łączyć za pomocą nieestetycznych kabli kolejnych elementów. Smukła i designerska obudowa nowego iMac’a kryje wysokiej klasy rozwiązania techniczne, które zapewniają szybką i wydajną pracę komputera. Z tego powodu iMac 21 5 4K sprawdzi się zarówno jako profesjonalne narzędzie pracy, jak i komputer domowy, który dzięki zaawansowanym możliwością graficznym oraz ekranowi 4K pozwoli Ci przenieść się w świat wirtualnej rozrywki gier komputerowych i najwyższej jakości filmów. Komputer posiada liczne porty, dzięki czemu bez trudu podepniesz głośniki oraz takie akcesoria jak klawiatura, myszka Magic Mouse lub słuchawki, które zapewnią Ci jeszcze większy komfort pracy lub przyjemność domowej rozrywki. iMac 21,5 4K cechuje się dużą uniwersalnością oraz prostotą użytkowania, co czyni go komputerem dla każdego!

Na co zwrócić uwagę przy zakupie iMac 21 5 4K?

iMac 4k może różnić się ceną w zależności od zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz parametrów. Kupując nowego iMac’a, zwróć uwagę na ilość rdzeni procesora, który umożliwi Ci wielozadaniową pracę oraz możliwość korzystania z wielu programów i aplikacji równocześnie. Kolejną kwestią jest ilość pamięci wewnętrznej RAM, która również wpływa na wydajną pracę komputera oraz jego możliwości. Zwróć uwagę również na pojemność dysku SSD, który znacznie przyśpiesza pracę całego systemu. Każdy iMac 21,5 posiada system MacOs, który zapewni Ci komfort pracy i użytkowania komputera.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.