Wczytuję dane...

i-tec USB-C Metal VGA Adapter 1080p/60Hz

Producent: i-TEC
Kod producenta: C31METALVGA60HZ
Gwarancja: 12 miesięcy
Model: C31METALVGA60HZ
Realizacja zamówienia: 14 dni
O gwarancji
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie Lantre.pl pochodzą z polskiej dystrybucji oraz posiadają pełną gwarancję producenta.

Płatność i dostawa
Dostawa zakupionych produktów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatów firmy Inpost sp.zo.o.o. zgodnie z wolą klienta.
Cena: 79,00
Produkt dostępny na zamówienie
Wysyłka od: 9.99 zł
Oblicz ratę

i-tec USB-C Metal VGA Adapter 1080p/60Hz

Kod producenta : C31METALVGA60HZ

1 x złącze USB-C 3.1

szybkość transferu do 10 Gb/s

1 x VGA

max. 2048x1152@60Hz lub 2048x1536@50Hz; 18 lub 24 bit/pixel, do podłączenia zewnętrznych monitorów, projektorów lub telewizorów

Tryb: Extend, Mirror, monitor Główny

Adapter umożliwia podłączenie monitora VGA, projektora lub telewizora ze złączem VGA do notebooka, tabletu albo PC poprzez nowy konektor USB-C lub Thunderbolt 3. Adapter obsługuje Full HD+ video z rozdzielczością do 2048 x 1152 px.

Działa w trybach: Extend, Mirror, monitor Główny

Adapter jest kompatybilny z Apple MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1 oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w złącze USB-C. Nowe złącze USB-C posiada wiele zalet. Jest mniejsze i symetryczne, pozwala na wpięcie dowolną stroną. Doskonały dla projektantów, grafików, graczy i innych użytkowników pracujących na więcej niż jednym ekranie jednocześnie. Używając trybów “Extend” i “Mirror” można pracować na przykład w aplikacjach na dwóch monitorach (np. szerokie arkusze kalkulacyjne), lub możesz pracować na pierwszym ekranie i wyszukiwać informacje w Internecie na drugim ekranie, można porównać kilka dokumentów jednocześnie bez ciągłego przełączania między otwartymi oknami, można również wyświetlić obrazy panoramiczne na dwóch ekranach, bez konieczności posiadania innego komputera itd.

Pełna kompatybilność

Wystarczy podłączyć adapter do portu USB-C lub Thunderbolt 3 komputera oraz podłączyć z monitorem przy użyciu kabla VGA i można rozpocząć pracę. Sterowniki instalują się automatycznie z systemu.

  • Producent:  i-TEC
  • Model:  Metal USB-C do VGA Adapter
  • Gwarancja:  12 miesięcy gwarancji producenta
  • Typ:  Adapter
  • Interfejs:  USB-C
  • Rodzaje wejść / wyjść:  1 x USB-C, 1 x VGA
  • Przeznaczenie:  MacBook z portami USB-C, Urządzenia z portami USB-C
  • Zawartość zestawu:  i-tec USB-C Metal VGA adapter 60Hz z kablem (15 cm), Quick Start
  • Kolor:  Silver
  • Strona producenta:  http://www.i-tec.pl/