AirPort Time Capsule 802.11AC 2TB

ocen: 0
Producent: Apple
Kod producenta: ME177Z/A
Gwarancja: 12 miesięcy
Model: ME177Z/A
Realizacja zamówienia: 1 dni
O gwarancji
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie Lantre.pl pochodzą z polskiej dystrybucji oraz posiadają pełną gwarancję producenta.

Płatność i dostawa
Dostawa zakupionych produktów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatów firmy Inpost sp.zo.o.o. zgodnie z wolą klienta.
Cena: 1399,00

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Wysyłka od: 9.99 zł
Oblicz ratę

AirPort Time Capsule 2TB

ME177Z/A

Gwarancja pewnego sprzedawcy

AirPort Time Capsule jest nowy, fabrycznie zapakowany. Pochodzi od polskiego dystrybutora Apple. Posiada pełną gwarancję producenta Apple

Zawartość opakowania

AirPort Time Capsule

Kabel zasilający

Dokumentacja papierowa

Informacje o produkcie.

Nie pozwól, by wspomnienia zniknęły z Twojego życia. Zarchiwizuje je AirPort Time Capsule — bezprzewodowy dysk twardy, który doskonale współpracuje z aplikacją Time Machine w systemie OS X. AirPort Time Capsule to również w pełni funkcjonalna stacja bazowa Wi-Fi z najnowszą technologią 802.11ac, działająca jednocześnie w dwóch zakresach. Możesz wybrać jeden z modeli: 2 TB lub 3 TB.

Automatyczna bezprzewodowa archiwizacja

Urządzenie AirPort Time Capsule jest wyposażone w dysk twardy 2 TB lub 3 TB współpracujący z aplikacją Time Machine w systemie OS X, oferując idealne, bezobsługowe rozwiązanie do archiwizacji danych.1 Możesz bezprzewodowo tworzyć kopie zapasowe treści znajdujących się na wszystkich komputerach w Twoim domu i archiwizować je w jednym miejscu — automatycznie i bezprzewodowo, jako czynność w tle.

Superszybkie Wi-Fi 802.11ac.

Za sprawą technologii 802.11ac oraz zestawu anten kierujących wiązki, urządzenie AirPort Time Capsule udostępnia nawet 3-krotnie szybszą sieć Wi-Fi oraz mocniejszy i odporniejszy na zakłócenia sygnał.2 A ponieważ przesyła dane zarówno na częstotliwości 2,4 GHz, jak i 5 GHz, każde z Twoich urządzeń bezprzewodowych automatycznie korzysta z najlepszego dostępnego zakresu częstotliwości, osiągając maksymalną możliwą szybkość transmisji.

Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności.

Dzięki antenom umieszczonym na górze obudowy AirPort Time Capsule może teraz wysyłać sygnał z większej wysokości. Zwiększyliśmy również liczbę anten. Teraz jest ich sześć — trzy przeznaczone dla zakresu 2,4 GHz i trzy dla zakresu 5 GHz. Dzięki nim oraz technologii 802.11ac możesz nie tylko szybciej nawiązywać połączenia, ale także zwiększyć ich zasięg oraz siłę.

Prosta konfiguracja w systemach iOS i OS X.

Podłącz modem DSL lub kablowy do AirPort Time Capsule i za pomocą asystenta ustawień utwórz nową sieć bezprzewodową. Wystarczy kilka stuknięć w ekran iPhone'a, iPada lub iPoda touch. Na komputerze Mac możesz skorzystać z aplikacji Narzędzie AirPort. Konfiguracja jest szybka i łatwa.

Udostępniaj twardy dysk lub drukarkę.

Za pomocą AirPort Time Capsule każdy zewnętrzny dysk twardy z interfejsem USB możesz bezpiecznie udostępniać w swojej sieci Wi-Fi. Tak więc zarówno użytkownicy komputerów Mac, jak i PC mogą od razu przeglądać dokumenty, nagrania wideo, zdjęcia czy inne pliki. Możesz nawet podłączyć drukarkę i współdzielić ją bezprzewodowo.

Zgodność i bezpieczeństwo.

Każde Twoje urządzenie z interfejsem Wi-Fi współpracuje z AirPort Time Capsule. Dzieje się tak, gdyż AirPort Time Capsule jest zgodny z urządzeniami korzystającymi ze standardu 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n oraz 802.11ac. A ponieważ AirPort Time Capsule zawiera wbudowaną zaporę sieciową, która chroni Twoją sieć przed złośliwymi atakami, podczas surfowania w sieci nie musisz się o nic martwić.

Wymagania systemowe:

Konfiguracja i administracja

Komputer Mac z systemem OS X Lion, wersja 10.7.5 lub nowsza i Narzędziem AirPort 6.3

Urządzenie iOS z systemem iOS 6 lub nowszym i Narzędziem AirPort 1.3

Archiwizacja za pomocą Time Machine

Komputer Mac z systemem OS X, wersja 10.5.7 lub nowsza

Dostęp dla urządzeń bezprzewodowych

Wszystkie urządzenia z interfejsem Wi-Fi korzystające ze specyfikacji 802.11a/b/g/n/ac

Współużytkowanie drukarki USB

Komputer Mac z systemem OS X, wersja 10.2.7 lub nowsza

Komputer PC z systemem Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8

Udostępnianie dysku twardego z interfejsem USB

Komputer Mac z systemem OS X, wersja 10.4.8 lub nowsza

Komputer PC z systemem Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...