Mophie Wireless - bezprzewodowa ładowarka indukcyjna z technologią Qi iPhone 8/8 PLUS X

ocen: 0
Kod producenta: IEOMOAWSCH
Model: IEOMOAWSCH
Realizacja zamówienia: 1 dni
O gwarancji
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie Lantre.pl pochodzą z polskiej dystrybucji oraz posiadają pełną gwarancję producenta.

Płatność i dostawa
Dostawa zakupionych produktów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatów firmy Inpost sp.zo.o.o. zgodnie z wolą klienta.
Cena: 189,00
Produkt dostępny!
Wysyłka od: 9.99 zł
Oblicz ratę

Mophie wireless charging base – ładowarka indukcyjna Fast Charge do iPhone 8 / 8 Plus oraz iPhone X czarna

Podkładka Mophie do bezprzewodowego ładowania jest zoptymalizowana pod kątem prostego i szybkiego uzupełniania baterii iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus i iPhone’a X. Wystarczy, że odłożysz iPhone’a na bezprzewodową podkładkę, aby natychmiast zaczęła działać. Wszystko, czego potrzeba do ładowania, masz w pudełku – podkładkę o antypoślizgowej, mocno trzymającej się podłoża powierzchni oraz zasilacz z wtyczką do gniazda ściennego.


Ładuje w bezpośrednim kontakcie z urządzeniem

Po prostu połóż iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus lub iPhone’a X na podkładce, a ładowanie od razu się rozpocznie. Dzięki bezprzewodowej technologii Qi podkładka gwarantuje bezpieczne, szybkie ładowanie mocą 7,5 W. Podkładka mophie do bezprzewodowego ładowania działa z wykorzystaniem standardu Qi i jest zoptymalizowana pod kątem uzupełniania baterii iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus i iPhone’a X.

Najważniejsze cechy

Ładuje w bezpośrednim kontakcie z urządzeniem

Standard ładowania bezprzewodowego Qi

Niewielka i poręczna

Ochronne wykończenie z gumy

Gumowe wykończenie

Pokrywająca podkładkę w całości antypoślizgowa powłoka z TPU zapewnia jej stabilność i chroni iPhone’a przed zadrapaniami, dzięki czemu możesz go bezpiecznie odłożyć do szybkiego ładowania.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...