NOKIA Activité Steel HR - zegarek monitorujący aktywność fizyczną i puls iOS i Android (biały 36mm)

ocen: 5
Producent: NOKIA
Kod producenta: IZWWIHWH
Gwarancja: 24 miesięcy
Model: IZWWIHWH
Realizacja zamówienia: 1 dni
O gwarancji
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie Lantre.pl pochodzą z polskiej dystrybucji oraz posiadają pełną gwarancję producenta.

Płatność i dostawa
Dostawa zakupionych produktów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatów firmy Inpost sp.zo.o.o. zgodnie z wolą klienta.
Cena: 679,00

Produkt dostępny!
Wysyłka od: 9.99 zł
Oblicz ratę

NOKIA Steel HR – zegarek monitorujący aktywność fizyczną i puls

Styl bliski Twemu sercu

Nokia Steel HR to pierwszy zegarek fitness z funkcją monitorowania tętna, który po pełnym naładowaniu wytrzymuje nawet do 25 dni. Klasyczny styl zegarka pozwala na noszenie go wszędzie czy to na siłownie czy w biurze podczas pracy. Dzięki aplikacji Health Mate otrzymujesz powiadomieniami bezpośrednio na ekranie Swojego smartfona.

Zegarek, który dba o serce

Tętno to doskonały wskaźnik ogólnego stanu zdrowia.

Zegarek Steel HR automatycznie uruchamia jego pomiar,

gdy zaczynasz biec, i na bieżąco pokazuje wyniki. Po treningu w powiązanej aplikacji Health Mate pojawia się spersonalizowany raport z informacjami o maksymalnej wartości tętna i ilością czasu spędzoną w poszczególnych strefach tętna – dzięki temu masz pełny wgląd w pracę swojego serca podczas ćwiczeń.


Centrum dowodzenia na przegubie

Wystarczy szybki rzut oka na nadgarstek, by sprawdzić tętno, liczbę zrobionych kroków, przebytą odległość, spalone kalorie, godzinę ustawionego alarmu i powiadomienia ze smartfona. Na eleganckiej tarczy Steel HR zmieszczą się wszystkie potrzebne na co dzień informacje, wyświetlone w czytelny, ale i dyskretny sposób.

Wodoszczelność do 50 metrów

Ponadto Steel HR jest całkowicie wodoszczelny na głębokość

do 50 metrów, bez obaw możesz więc zabrać go pod prysznic,

na basen czy na trening w deszczowy dzień.

 

Smart Wake-Up™

Steel HR automatycznie rejestruje moment, kiedy zasypiasz, i monitoruje Twoje tętno podczas snu. Ma też funkcję cichego alarmu, który wybudzi Cię delikatnymi wibracjami na nadgarstku zamiast głośnym, nieprzyjemnym dzwonkiem. w anjlepszej fazie cyklu gdy sen jest najlżejszy

Materiały:
Koperta ze stali nierdzewnej, dostępna w wersji 36mm (gładka) lub 40mm (z grawerem), szkło mineralne, silikonowa opaska. Pasek pasuje do nadgarstków o obwodzie do 200mm (koperta 36) i 230mm (koperta 40).
Wymiary i waga:
Model 36mm: średnica 36,3mm, grubość 13mm, szerokość paska 18mm, waga 39 gramów. Model 40mm: średnica 39,5mm, grubość 13mm, szerokość paska 20mm, waga 49 gramów.
Wyświetlacz:
Duża tarcza analogowa ze wskazówkami odmierzającymi czas, mała tarcza analogowa pokazująca % osiągniętego celu. Mały ekran OLED wyświetlający powiadomienia w tym puls.
Łączność:
Bluetooth Low Energy (Bluetooth Smart Ready).
Bateria:
Do 5 dni w trybie "workout" + dodatkowe 20 dni w trybie oszczędzania energii (tylko śledzenie aktywności i pomiar czasu).
Czas ładowania:
Jedna godzina do 80%, dwie godziny do 100%.
Kompatybilność:
iPhone, iPad, iPod touch z iOS 8 i wyżej, smartfony i tablety z Android 6 i wyżej (Android 4.3 i wyżej bez powiadomień kto dzwoni) Instalacja nie jest możliwa z poziomu komputera.
Pamięć:
Darmowa i nielimitowane przechowywanie danych online na koncie Nokia .
Mierzone wartości:
Chodzenie i bieganie: liczba kroków, dystans, kalorie. Puls: liczba uderzeń na minutę. Pływanie: czas trwania sesji, kalorie. Sen: lekkie i głębokie fazy snu, przebudzenia. Automatyczne wykrywanie rodzaju aktywności.

Specyfikacja techniczna:

 

Sensory: Cztery czujniki wagowe; zakres ważenia: 5-180 kg; opatentowany detektor Kontroli Pozycji; dokładność skali: do 90g.
Pomiar składu ciała: Analiza bioimpedancji elektrycznej, możliwość wyboru trybu „athlete” lub „non-athlete”
Jednostki: % tkanki tłuszczowej, % poziomu wody w organizmie, masa mięśniowa w kg lub lb, masa kostna w kg lub lb
Wyświetlacz: Duży graficzny wyświetlacz (2.4″ x 1.6″), 128×64 pikseli. Białe, wysokokontrastowe napisy.
Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n, WEP/WPA/WPA2-zabezpieczenie osobistym hasłem. Bluetooth Smart Ready (Bluetooth 4.0).
Materiał: Platforma wykonana z hartowanego szkła, dolna obudowa oraz rama wykonane z białego tworzywa sztucznego
Wymiary: 32,5×32,5×2,3 cm
Zasilanie: 4x 1.5V AAA baterie alkaliczne
Pamięć: W przypadku braku możliwości synchronizowania bezprzewodowego, waga przechowuje do 116 odczytów.
Profile użytkowników: Do 8 użytkowników z automatycznym rozpoznaniem, łatwy w utworzeniu profil użytkownika w aplikacji Withings.
Wymagania programowe: Waga jest kompatybilna z urządzeniami: – z systemem iOS 8.0 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi): iPhone (3GS i wyżej), iPad (wszystkie generacje), iPod Touch (5 generacji i wyżej) – z systemem Android 2.3.3 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi)
Dołączone oprogramowanie: Aplikacja Withings (Health Mate) dla urządzeń z system iOS dostępna w AppStore oraz Google Play Store. Własne konto na stronie Withings.
Zawartość opakowania: Waga Body, instrukcja obsługi, 4 szt. baterii alkalicznych 1.5V AAA

Waga dostępna jest w kolorach białym i czarnym.