BB-8 by Sphero-droid STAR WARS iOS Android

ocen: 40
Producent: sphero, inc
Kod producenta: R001ROW
Model: IKRORRAY
Realizacja zamówienia: 1 dni
O gwarancji
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie Lantre.pl pochodzą z polskiej dystrybucji oraz posiadają pełną gwarancję producenta.

Płatność i dostawa
Dostawa zakupionych produktów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatów firmy Inpost sp.zo.o.o. zgodnie z wolą klienta.
Cena: 399,00

Produkt dostępny!
Wysyłka od: 9.99 zł
Oblicz ratę

STAR WARS BB-8 by ORBOTIX 
 

BB-8 – droid z Gwiezdnych Wojen sterowany za pomocą urządzeń z systemem iOS i Android
Magia Gwiezdnych Wojen trwa niezmiennie od lat. Teraz, dzięki najnowszym technologiom, możesz mieć swojego własnego BB-8, bohatera najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen: Przebudzenie Mocy.

Nie tylko wygląd
BB-8 nie tyle przypomina robota z najnowszej części Gwiezdnych Wojen, on po prostu jest jego miniaturową wersją. Nawiązanie do kultowej sagi znajdziesz również w funkcjonalności BB-8 – aplikacja umożliwia nagrywanie i odtwarzanie holograficznych wiadomości, a także korzystanie ze wszystkich możliwości rozszerzonej rzeczywistości.Zaawansowana technika
BB -8 został wyposażony w głowę, która dzięki zastosowaniu magnesów w żaden sposób nie przeszkadza w poruszaniu się robota.
Prostota sterowania
Robot porusza się po wyznaczanych w czasie rzeczywistym ścieżkach lub zgodnie z określonymi wzorcami. Reaguje także na komendy głosowe. Dodatkowo BB-8 ma tryb autonomicznego patrolowania otoczenia.
 

Zabawka z charakterem 
BB-8 ma coś czego nie mają inne roboty – osobowość. Przytakuje lub kręci głową z dezaprobatą, okazuje radość, panikę, dezorientację. BB-8 to dużo więcej niż zabawka – to przyjaciel, z którym nie będziesz chciał się rozstać.