Wczytuję dane...

AppleCare Protection Plan dla MacBook Pro 15 / MacBook Pro 16

Producent: Apple
Kod producenta: S4511ZM/A
Gwarancja: 12 miesięcy
Model: S4511ZM/A
Realizacja zamówienia: 1 dni
O gwarancji
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie Lantre.pl pochodzą z polskiej dystrybucji oraz posiadają pełną gwarancję producenta.

Płatność i dostawa
Dostawa zakupionych produktów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatów firmy Inpost sp.zo.o.o. zgodnie z wolą klienta.
Cena: 1499,00

Produkt dostępny w magazynie!
Zamów do 12.00 otrzymasz jeszcze dziś Zamów do 15.00 otrzymasz już jutro Kup teraz, wysyłka w poniedziałek! Zamów dziś, dostawa pojutrze!
zamów w ciągu:
wyślemy jeszcze dziś!
zamów w ciągu:
wysyłka już jutro!

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 15.00 przesyłka zostanie nadana tego samego dnia i dostarczona następnego dnia roboczego.

Czas wysyłki może ulec zmianie, jeżeli wybierzesz płatność przelewem, zakup ratalny lub leasing, nie sfinalizujesz płatności online lub zamówisz produkty o różnym czasie realizacji.

Wysyłka od: Wysyłka gratis!
Oblicz ratę

Plan przedłuża bezpłatny okres gwarancji na komputer Mac i dotyczącego go wsparcia technicznego do trzech lat od daty zakupu komputera.

Zakupu planu ochrony AppleCare Protection Plan należy dokonać w ciągu 12 miesięcy od pierwotnej daty nabycia komputera Mac. Plan zapewnia możliwość korzystania z dodatkowych opcji naprawy nawet przez trzy lata od pierwotnej daty zakupu komputera Mac

Podręcznik pierwsze kroki

Warunki użytkowania

Przez nawet trzy lata od daty zakupu komputera plan AppleCare Protection Plan zapewnia bezpośredni dostęp pod jednym adresem do ekspertów znakomitego telefonicznego wsparcia technicznego Apple. Można zwracać się do nich z pytaniami dotyczącymi sprzętu Apple, systemu OS X oraz pakietów iLife i iWork. Poza tym plan uprawnia do korzystania z lokalnych serwisów sprzętu Apple na całym świecie.

Plan ochrony AppleCare Protection Plan nawet przez trzy lata zapewnia możliwość korzystania z dodatkowych opcji serwisu sprzętowego (klient nie ponosi dodatkowych kosztów części ani robocizny). Naprawy mogą być wykonywane przez autoryzowane serwisy Apple na całym świecie, co jest szczególnie ważne, gdy podróżujesz ze swoim komputerem Mac. Serwisem sprzętowym Apple objęte są następujące elementy:

- Komputer Mac

- AirPort

- Dołączone akcesoria, takie jak zasilacz

- Pamięć RAM firmy Apple

- Napęd USB Super Drive

- Monitor Apple kupiony razem z komputerem Mac

Ponieważ firma Apple projektuje komputer, system operacyjny, jak i wiele aplikacji, Mac jest prawdziwie zintegrowanym systemem. Tylko plan ochrony AppleCare Protection Plan zapewnia kompleksowy serwis i wsparcie ekspertów Apple, pozwalając na rozwiązanie większości problemów w trakcie jednej rozmowy telefonicznej. W ramach planu otrzymujesz:

- Bezpośredni dostęp do ekspertów Apple

- Możliwość naprawy u klienta, zamówienie technika do miejsca pracy (opcja zależna od kraju w którym zlecana jest naprawa)

- Lokalne punkty naprawy Apple na całym świecie

W domowym zaciszu, w biurze czy w podróży — zawsze możesz zwrócić się do ekspertów Apple z pytaniami na różne tematy związane z systemem Mac, takie jak:

- Korzystanie z systemu OS X oraz iCloud

- Krótkie pytania dotyczące korzystania z aplpikacji pakietu iLife oraz iWork

- Nawiązywanie połączeń z drukarkami oraz sieciami AirPort

  • Producent:  Apple
  • Typ:  AppleCare
  • Przeznaczenie:  Macbook Pro 14 / Pro 16
  • Okres ochrony urządzenia:  do 3 lat od daty aktywacji planu ochrony
  • Kod producenta:  MF218PL/A
  • Dodatkowe informacje:  klucz online, aktywacji planu AppleCare należy dokonać przed upływem 12 miesięcy od daty aktywacji urządzenia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...