iLeader - program oficjalnego dystrybutora Apple

ileader - kobieta z latopem
ikona gwarancja

Gwarancja

Wszystkie produkty objęte są pełną 12-miesięczną gwarancją producenta realizowaną w każdym autoryzowanym punkcie serwisowym Apple.

ikona oficjalna dystrybucja

Oficjalna dystrybucja

Jesteśmy parnetrem oficjalnego dystrybutora Apple w Polsce. Oferowane w Lantre produkty Apple pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

ikona serwis

Serwis

Kupiony u nas sprzęt Apple podlega naprawom w dowolnym autoryzowanym punkcie serwisowym Apple. Masz problem ze sprzętem - zgłoś się do nas.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

BLIK, szybki przelew online lub zakup ratalny? - niezależnie od tego co wybierzesz, czuwamy nad bezpieczeństem każdej transakcji a Twoje dane są bezpieczne.

Każda przesyłka jest przez nas odpowiednio zapakowana i zabezpieczona na czas transportu.

Na każdym etapie zamówienia jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pytaj nas o wszystko. Pomożemy

ikona płatności

Płać tak jak lubisz, wygodnie

Zakupy w Lantre nie mógłą być prostsze. Skorzystaj z bezpiecznych operatorów płatności, zapłać przy odbiorze lub skorzystaj z atrakcyjnych ofert ratalnych i leasingowych.

ikona dostawa

Bezpieczna dostawa

Nie musisz martwić się o wysyłkę Twojego sprzętu. Każda przesyłka jest przez nas starannie zapakowana oraz ubezpieczona.

ikona pomoc i wparcie

Pomoc i Wsparcie

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zawsze możesz liczyć na pomoc profesjonalnych ekspertów w dziedzinie sprzętu Apple.

Mamy najlepsze usługi finansowe dedykowane produktom Apple'a

Zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców przygotowaliśmy pełną ofertę finansowania i ochrony wszystkich produktów Apple'a w ofercie naszego sklepu.

Dbamy szczególnie o konkurencyjność naszych ofert, a dzięki prowadzanym cyklicznie promocjom, każdy klient szukający wyjątkowej oferty finansowej lub zabezpieczenia zakupionych produktów, znajdzie coś dla siebie.

Chcemy aby doświadczenia związane z wyborem i zakupem były jak najlepsze - stawiamy na błyskawiczny czas przedstawienia oferty finansowania oraz jej jakość i poziom cenowy.

ikona raty

Raty

Wygodny i szybki proces, dobre stawki oraz cykliczne promocje ratalne pozwolą sprawnie sfinansować Twoje zakupy.

ikona leasing

Leasing

W pełni online i najszybszy na rynku, idealny dla przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić cennego czasu i przepłacać za finansowanie zakupów.

ikona lantre care

Lantre Care

Dzięki ofercie usług i ubezpieczeń Lantre Care nie musisz martwić się, co wydarzy się w sytuacji awarii sprzętu, przypadkowych uszkodzeń, czy zdarzeń takich jak kradzież.