eVoucher podarunkowy Lantre eVoucher podarunkowy Lantre

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowego prezentu

Wiesz, że osoba, której chcesz sprawić prezent lubi produkty Apple, ale nie masz pomysłu czym dokładnie ją obdarować? eVoucher podarunkowy Lantre to idealne rozwiązanie, ponieważ:

  • możesz go doładować dowolną kwotą w przedziale 100 zł - 14 900 zł,
  • eVoucher otrzymasz od razu, w formie elektronicznego pliku PDF, który możesz wysłać bliskiej osobie,
  • eVoucher kupisz w naszych salonach (Fabryka Norblina w Warszawie lub biuro Lantre w Falentach Nowych) oraz online, kontaktując się Działem Obsługi Klienta pod adresem sklep@lantre.pl lub telefonicznie (+48) 22 100 25 55.

Jak działa eVoucher Podarunkowy Lantre?

Termin ważności

eVoucher Podarunkowy Lantre jest ważny przez rok od momentu aktywacji (zakupu) i może być używany wielokrotnie, przez okres 12 miesięcy, do chwili wykorzystania wszystkich środków dostępnych na eVoucherze.

Sposób korzystania

eVoucher Podarunkowy Lantre można wykorzystać w salonach Lantre i na lantre.pl, przy czym skorzystanie z eVouchera w sklepie online odbywa się poprzez uprzedni kontakt z Działem Obsługi Klienta Lantre, który wprowadza zamówienie do systemu.

Wymiana

eVoucher można wymienić na dowolne produkty lub usługi, oferowane w salonach i na lantre.pl.

Prawo posiadania

eVoucher Podarunkowy Lantre jest bonem towarowym na okaziciela, osoba otrzymująca eVoucher staje się jej pełnoprawnym posiadaczem, Lantre nie odpowiada za utratę, zagubienie oraz zniszczenie eVouchera.

Chcę skorzystać z eVoucher'a

Odwiedź nasz salon lub napisz do nas na adres sklep@lantre.pl.
Regulamin programu: eVoucher Podarunkowy Lantre.