Myszki Apple – nowoczesne i funkcjonalne

Łatwa obsługa urządzeń takich jak MacBook wymaga przede wszystkim odpowiednich narzędzi. Jeśli cenisz sobie komfort standardowych rozwiązań, myszka do MacBooka będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Urządzenia z tej kategorii doskonale współpracują ze wszystkimi rodzajami MacBooków. Przygotowana przez firmę Apple myszka na pewno będzie kompatybilna ze sprzętem tego samego producenta, co da Ci komfort bez potrzeby konfigurowania sprzętu.

Układ Siatka Lista
Kupuj wg
na stronę

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
 1. Mysz Apple Magic Mouse w kolorze czarnym (Black)

  Mysz Apple Magic Mouse w kolorze czarnym (Black)

  Status produktu: Dostępny w magazynie
  • Najszybciej u Ciebie: jutro

  Kod producenta : MMMQ3ZM/A

  EAN : 0194252917930

  • Typ Myszka
  • Przeznaczenie Biuro
  • Interfejs Bluetooth
  • Kolor Czarny
  Status produktu: Dostępny w magazynie
  • Najszybciej u Ciebie: jutro
  499 zł
  10 rat 0% od:
  50 zł
  zapytaj o produkt +48 22 100 25 55
 2. Mysz Apple Magic Mouse White (biały)

  Mysz Apple Magic Mouse White (biały)

  Status produktu: Dostępny w magazynie
  • Najszybciej u Ciebie: jutro

  Kod producenta : MK2E3ZM/A

  EAN : 0194252542323

  Kod dostawcy : MK2E3ZM/A

  • Typ Myszka
  • Przeznaczenie Biuro
  • Interfejs Bluetooth
  • Kolor Biały
  Status produktu: Dostępny w magazynie
  • Najszybciej u Ciebie: jutro
  399 zł
  10 rat 0% od:
  40 zł
  zapytaj o produkt +48 22 100 25 55
Układ Siatka Lista
Kupuj wg
na stronę

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący

Myszka Apple - usprawnij swoją pracę

Myszka Mac dostępna jest w wielu różnych wersjach. Możesz zdecydować się zarówno na jej konkretny kolor, jak i innowacyjne rozwiązania technologiczne oferowane przez producenta. Dodatkowo myszki Apple mogą być też uzupełnione o przydatne akcesoria. Należą do nich na przykład praktyczne podkładki ładujące. Jeśli często podróżujesz albo używasz MacBooka od Apple do pracy, produkty z tej kategorii przypadną Ci do gustu i znacznie ułatwią wykonywanie codziennych zadań przy komputerze. Każdy, kto pracuje na komputerze, ceni sobie komfort wynikający z użycia takich narzędzi jak myszka. Apple poszło o krok do przodu, oferując wszystkim swoim użytkownikom myszki nie tylko funkcjonalne, ale i wygodniejsze. Niewielka, niska myszka nie nadwyręża nadgarstka i sprawia, że czujesz się komfortowo nawet przy długiej pracy przed komputerem. Dodatkowo umożliwia precyzyjne wykonanie wszystkich zadań, nawet tych najtrudniejszych, na przykład związanych z obsługą programów graficznych.

rozwiń

zwiń

Najpopularniejszym z modeli firmy Apple jest oczywiście Magic Mouse 2. Ta myszka jest nie tylko wygodna, bo ergonomiczna, ale również prosta w obsłudze. Uczy się Twoich gestów, dzięki czemu korzystanie z komputera jest jeszcze łatwiejsze. Przygotowana przez firmę Apple Magic Mouse 2 to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które cenią sobie wszyscy spędzający przed komputerem wiele czasu.

Jaki model myszki Apple wybrać?

Zanim kupisz mysz Apple, zwróć uwagę na to, jaki model najbardziej Cię interesuje. Możesz wybrać wersje w różnych kolorach oraz o rozbudowanych funkcjach. Zdecyduj, która z nich jest wystarczająca, aby Twoje potrzeby zostały zaspokojone.

Sama myszka do Maca to jeszcze nie wszystko. Jako sprzęt zaawansowany technicznie, jest bezprzewodowa, a więc wymaga regularnego ładowania. Oznacza to, że raz na jakiś czas musisz podłączyć ją do kabla, co może chwilowo wpływać na zmniejszenie komfortu korzystania z tego rodzaju akcesoriów.

Aby uniknąć tego rodzaju sytuacji albo momentów, w których myszka MacBook odmówi działania, bo zapomniałeś ją naładować, wybierz kompatybilne elementy ładujące. W tej kategorii firma Apple przygotowała przede wszystkim ułatwiającą pracę kursora podkładkę, która jednocześnie – po podłączeniu odpowiednim przewodem – automatycznie ładuje akcesoria, które się na niej znajdują. Alternatywnym rozwiązaniem, jeśli pracujesz stacjonarnie i chcesz używać myszki do komputera tego rodzaju, jest oczywiście podstawka pod monitor wyposażona w pole ładujące.

Eksperci Lantre rekomendują