Blog

Najnowsze posty

Poradniki zakupowe

Przewodnik

icon category iPhone icon category iPhone

Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz kupić swój pierwszy iPhone, czy korzystasz z tego smartfona już od jakiegoś czasu, ten przewodnik zawiera wiele przydatnych informacji, które uzupełnią Twoją wiedzę o telefonach Apple.

Popularne posty

Cykl #Lantre Hacks

zobacz wszystkie

NIESAMOWITY DŹWIĘK z iPhona!

Jak nagrać dobry dźwięk bez mikrofonu?

Co podłączysz do iPada?

Rzeczy, które możesz podłączyć do swojego iPada Pro!

Wybierz idealnego Maka

Nie wiesz jaki komputer Mac kupić?

Karolina Łuczak

E-commerce Marketing Manager

Lantre dots Lantre dots

Na produktach Apple pracuje od 2010 roku i nie zamieni ich na żadne inne. Miłośniczka wszystkiego, co związane z digital marketingiem, filmów i dog agility. Opiekuje się cyklem Lantre Pro, bo uważa, że twórcy w Polsce to niezwykle inspirujący ludzie, których warto doceniać. 

Adam Semik

Menadżer Sprzedaży i Obsługi Klienta

Lantre dots Lantre dots

Certyfikowany Apple Expert, prawdziwy freak i maniak Apple. Od czasu zakupu pierwszego iPhone’a lojalny marce. Do przejścia na ekosystem Apple przekona największych oponentów i maruderów. Doradzi najlepiej jak umie, bo każdego klienta traktuje jako “tego jedynego”.

Damian Karolak

Specjalista ds. Sprzedaży

Lantre dots Lantre dots

Fanatyk sprzętu komputerowego, pierwszy komputer złożył w wieku 10 lat. Zapalony gracz i fan esportu, przygodę z laptopami i innymi sprzętami Apple zaczął w 2014 r. Produkty Apple doskonale zna od strony technicznej. Przez dłuży etap życia zajmował się również serwisowaniem zarówno telefonów (głównie iPhone'ów) jak i komputerów.

Blog Apple - źródło wiedzy o produktach Apple

Z pasją nieustannie poszerzamy wiedzę na temat produktów i elektroniki użytkowej. Chętnie dzielimy się wiedzą ekspercką i pomagamy wybierać sprzęt uwzględniający indywidualne potrzeby i oczekiwania. Jeśli szukasz inspirujących wskazówek dotyczących sprzętu Apple, to dobrze trafiłeś! Zawarte informacje w artykułach na blogu Lantre, pomogą Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu lub aplikacji. Dołącz do naszej społeczności pasjonatów Apple, którzy nie tylko dzielą się wiedzą i doświadczeniami, ale także pomagają w wyborze sprzętu.