Blog

Najnowsze posty

Poradniki zakupowe

Przewodnik

icon category iPhone icon category iPhone

Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz kupić swój pierwszy iPhone, czy korzystasz z tego smartfona już od jakiegoś czasu, ten przewodnik zawiera wiele przydatnych informacji, które uzupełnią Twoją wiedzę o telefonach Apple.

Popularne posty

Cykl #Lantre Hacks

> zobacz wszystkie

NIESAMOWITY DŹWIĘK z iPhone'a!

Jak nagrać dobry dźwięk bez mikrofonu?

Co podłączysz do iPada?

Rzeczy, które możesz podłączyć do swojego iPada Pro!

Wybierz idealnego Maka

Nie wiesz jaki komputer Mac kupić?

Karolina Łuczak

E-commerce Marketing Manager

Lantre dots Lantre dots

Na produktach Apple pracuje od 2010 roku i nie zamieni ich na żadne inne. Miłośniczka wszystkiego, co związane z digital marketingiem, filmów i dog agility. Opiekuje się cyklem Lantre Pro, bo uważa, że twórcy w Polsce to niezwykle inspirujący ludzie, których warto doceniać. 

Adam Semik

Menadżer Sprzedaży i Obsługi Klienta

Lantre dots Lantre dots

Certyfikowany Apple Expert, prawdziwy freak i maniak Apple. Od czasu zakupu pierwszego iPhone’a lojalny marce. Do przejścia na ekosystem Apple przekona największych oponentów i maruderów. Doradzi najlepiej jak umie, bo każdego klienta traktuje jako “tego jedynego”.

Damian Karolak

Specjalista ds. Sprzedaży

Lantre dots Lantre dots

Fanatyk sprzętu komputerowego, pierwszy komputer złożył w wieku 10 lat. Zapalony gracz i fan esportu, przygodę z laptopami i innymi sprzętami Apple zaczął w 2014 r. Produkty Apple doskonale zna od strony technicznej. Przez dłuży etap życia zajmował się również serwisowaniem zarówno telefonów (głównie iPhone'ów) jak i komputerów.

Ambasadorzy Lantre

> zobacz wszystkich ambasadorów

Marcin Mroziewicz

Marcin Mroziewicz

Dziennikarz

Lantre dots Lantre dots

Twórca cyfrowy, pasjonat i dziennikarz motoryzacyjny, szef zespołu IT. Człowiek orkiestra. Od wielu lat w kompletnym ekosystemie Apple, którym fascynacja znalazła swój początek kilkanaście lat temu, gdy budował pierwsze w Polsce platformy dystrybucji cyfrowych treści multimedialnych.

Dziś urządzenia Apple, oprócz sprawnego działania na co dzień w IT, pozwalają mu tworzyć i dzielić się treściami w mediach społecznościowych „tu i teraz”. W jakości, która potrafi zaskakiwać odbiorców. Docenia szczególnie możliwości fotograficzne i wideo, zdolność błyskawicznej post produkcji i osiągania pożądanych efektów minimalnym nakładem czasu.

Studio TPieñczak

Studio TPieñczak

Illustration & Design

Lantre dots Lantre dots

W naszym studio projektowym pracę w duchu Agile łączymy ze znajomością nowoczesnych i tradycyjnych technik kreatywnych – to pozwala nam na tworzenie unikatowych ilustracji, które przenosimy do świata cyfrowego, druku oraz świata sztuki.

Od wielu lat kształcą i inspirują nas podróże, dlatego od 2020 roku zamieszkaliśmy w świecie. Uwielbiamy ulice, dużych i dynamicznych miast, medytację w środku dżungli i szukanie spokoju na brzegu Oceanu. Wyrzuciliśmy z życia sporo, by skupić się na tym, co najważniejsze. Życie tu i teraz, docenianie chwil i wartościowe relacje, także w biznesie. Jak przyjemności, to proste. Jak kawa to speciality. Jak pobudka to o świcie, a jak impreza to do rana.

Szymon Chałupka

Szymon Chałupka

Twórca wideo

Lantre dots Lantre dots

Od kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem treści do Internetu oraz produkcją wideo – z sukcesami współpracował z wieloma większymi oraz mniejszymi markami. Operator filmowy, montażysta, a po godzinach prowadzący kanał na YouTube – “Filmujemy!”

Od ponad 11 lat pracuje w środowisku Adobe. Jednak dopiero niedawno, od momentu, gdy przesiadł się na komputery od Apple, wszystko działa płynnie. W montażowni pracuje na Mac Studio M1 ULTRA, a gdy trzeba zrobić coś w plenerze, korzysta z MacBook Pro z M2 Max, bo jak sam mówi - to zestaw do pracy, który gwarantuje spokój i pewność, że może skupić się tylko na montażu i pracy z klientami.

Blog Apple - źródło wiedzy o produktach Apple

Z pasją nieustannie poszerzamy wiedzę na temat produktów i elektroniki użytkowej. Chętnie dzielimy się wiedzą ekspercką i pomagamy wybierać sprzęt uwzględniający indywidualne potrzeby i oczekiwania. Jeśli szukasz inspirujących wskazówek dotyczących sprzętu Apple, to dobrze trafiłeś! Zawarte informacje w artykułach na blogu Lantre, pomogą Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu lub aplikacji. Dołącz do naszej społeczności pasjonatów Apple, którzy nie tylko dzielą się wiedzą i doświadczeniami, ale także pomagają w wyborze sprzętu.