Salon Lantre - Fabryka Norblina

Showroom Lantre to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, oferujące produkty marki Apple, również te o rozbudowanych konfiguracjach.Wyróżnia nas wyjątkowa i spersonalizowana obsługa klienta, czego doświadczysz już w pierwszych chwilach po wejściu do salonu.

Showroom Lantre - Fabryka Norblina Showroom Lantre - Fabryka Norblina

Lantre – Autoryzowany Sprzedawca Apple.

W naszym salonie czeka na Ciebie szeroka oferta sprzętu Apple, obejmująca takie urządzenia jak: MacBook Pro, MacBook Air, Mac Studio, iMac, iPad, iPhone, Apple Watch czy Apple TV.

Dostępne od ręki są zarówno konfiguracje podstawowe, jak i rozbudowane modele (CTO). Dodatkowo znajdziesz u nas duży wybór akcesoriów oraz skorzystasz z usług dodatkowych: ubezpieczeń, pakietów przedłużonej ochrony czy usług finansowych. W showroomie odbierzesz również zamówienie złożone w sklepie internetowym lantre.pl.

Wirtualny spacer

Ugryźmy to razem!

Masz problem ze swoim sprzętem lub zastanawiasz się jakie produkty Apple będą dla Ciebie najlepsze? W salonie masz możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy ze sprzętem marki Apple pracują od lat. Doradcy dopasują produkty odpowiednio do Twoich potrzeb, wytłumaczą ich funkcjonalności oraz podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązania. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie w konkretnym terminie, zadzwoń do nas lub napisz, wówczas nasz ekspert będzie na Ciebie czekał w specjalnie do tego przygotowanej strefie w salonie.

Showroom Lantre - Fabryka Norblina Showroom Lantre - Fabryka Norblina
Showroom Lantre - Fabryka Norblina Showroom Lantre - Fabryka Norblina

Do zobaczenia w Fabryce Norblina.

Showroom mieści się w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Fabryka Norblina - wielofunkcyjny kompleks w sercu warszawskiej Woli, otwarty po wieloletnim procesie rewitalizacji dawnych zakładów Norblin, Braci Buch i T. Werner. M.

Jesteśmy dla Was

Od poniedziałku do soboty
w godzinach 11:00 - 20:00

Kontakt

Telefon: +48 662 844 584
E-mail: fabrykanorblina@lantre.com

Znajdziesz nas

Fabryka Norblina, budynek Plater, parter
Ul. Żelazna 51/53
00-841 Warszawa

Showroom Lantre - Fabryka Norblina Showroom Lantre - Fabryka Norblina