Salon Lantre - Fabryka Norblina

Showroom Lantre to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, oferujące produkty marki Apple, również te o rozbudowanych konfiguracjach. Wyróżnia nas wyjątkowa i spersonalizowana obsługa klienta, której doświadczysz już w pierwszych chwilach po wejściu do salonu.

Lantre - Autoryzowany Sprzedawca Apple

W naszym salonie czeka na Ciebie szeroka oferta sprzętu Apple, obejmująca takie urządzenia jak MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac Studio, iPhone, iPad, Apple Watch czy Apple TV.

 

Dostępne od ręki są zarówno konfiguracje podstawowe, jak i rozbudowane modele (CTO). Dodatkowo znajdziesz u nas duży wybór akcesoriów oraz skorzystasz z usług dodatkowych: ubezpieczeń, pakietów przedłużonej ochrony czy usług finansowych. W showroomie odbierzesz również zamówienie złożone w sklepie internetowym lantre.pl.

Lantre - Autoryzowany Sprzedawca Apple. Lantre - Autoryzowany Sprzedawca Apple.

Wirtualny spacer

Lantre - Ugryźmy to razem!

Masz problem ze swoim sprzętem lub zastanawiasz się, jakie produkty Apple będą dla Ciebie najlepsze? W naszym salonie masz możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy ze sprzętem marki Apple pracują od lat. Doradcy dopasują produkty odpowiednio do Twoich potrzeb, wytłumaczą ich funkcjonalności oraz podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązania.

 

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie w konkretnym terminie, zadzwoń do nas lub napisz. Nasz ekspert będzie na Ciebie czekał w specjalnie do tego przygotowanej strefie w salonie.

Lantre - Ugryźmy to razem. Lantre - Ugryźmy to razem.
Do zobaczenia w Fabryce Norblina. Do zobaczenia w Fabryce Norblina.

Do zobaczenia w Fabryce Norblina

Showroom mieści się w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Fabryka Norblina - wielofunkcyjny kompleks w sercu warszawskiej Woli, otwarty po wieloletnim procesie rewitalizacji dawnych zakładów Norblin, Braci Buch i T. Werner. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie nowoczesność z historycznym charakterem, oferując przestrzeń zarówno dla biznesu, jak i kultury.

 

W Fabryce Norblina znajdują się liczne przestrzenie eventowe, które przyciągają mieszkańców Warszawy oraz turystów. Showroom w tej lokalizacji stanowi idealne miejsce do prezentacji najnowszych kolekcji oraz spotkań z klientami w wyjątkowej atmosferze.

Jesteśmy dla Was

od poniedziałku do soboty, w godzinach: 11:00 - 20:00

 

Kontakt

telefon: (+48) 662 844 584

e-mail: fabrykanorblina@lantre.com

 

Adres

Fabryka Norblina, budynek Plater, parter

ul. Żelazna 51/53

00-841 Warszawa

Jesteśmy dla Was. Jesteśmy dla Was.