O nas

Jeśli szukasz sklepu, w którym chcesz bezpiecznie kupić sprzęt Apple, potrzebujesz doradztwa oraz cenisz wygodne zakupy - jesteś w dobrym miejscu! Poznaj nas, sprawdź nas i wspólnie z Lantre zacznij przygodę z produktami Apple.  

Witaj w świecie Lantre!

W 2016 roku zapragnęliśmy stworzyć sklep, w którym moglibyśmy kupić wysokiej jakości elektronikę użytkową, z dostępnością od ręki. Tak zaczęła się nasza przygoda z marką Apple i sprzedażą produktów nie tylko w wersjach podstawowych, ale i rozbudowanych konfiguracjach, na które nie trzeba czekać tygodniami.  

Jako Autoryzowany Sprzedawca Apple, oferujemy Ci najnowsze modele i rozwiązania, które potrafią zmienić jakość pracy oraz dostarczyć rozrywki na najwyższym poziomie. W naszym sklepie online oraz salonie stacjonarnym, kupisz także wysokiej jakości akcesoria i urządzenia peryferyjne oraz skorzystasz z usług dodatkowych, jak możliwość ubezpieczenia sprzętu czy przedłużenia ochrony pogwarancyjnej, w postaci specjalnie przez nas przygotowanych pakietów Service Pack.   

Lantre Autoryzowany sprzedawca Lantre Autoryzowany sprzedawca

U nas znajdziesz to, czego szukasz - od ręki i w możliwie najlepszej cenie! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz maszyny o niesamowitej mocy czy nowoczesnego urządzenia do twórczych projektów lub zwykłej, codziennej pracy i nauki. W wyborze tego idealnego sprzętu pomoże Ci doświadczony zespół ekspertów, doradzając także najlepszy sposób sfinansowania zakupów. 

W Lantre oferujemy dogodną formułę rat czy leasingu 100% online oraz możliwość skorzystania z odroczonej płatności dla firm.   

 

Team Lantre

Zespół Lantre tworzą najlepsi specjaliści i eksperci rynku e-commerce, a przy okazji - miłośnicy technologii. Nasz team to nasza największa moc! Działamy wspólnie, budujemy silne relacje, celebrujemy ważne momenty. Pomimo tego, że każdy z nas ma swoje obowiązki to pomagamy sobie, konsultujemy, doradzamy.  

Nasze podejście oraz dynamiczny rozwój doceniają fachowcy z branży. Jesteśmy członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej. Zostaliśmy także dostrzeżeni przez Autorów rankingu "Diamenty Forbes 2024" oraz Gazele Biznesu, organizowanego przez Puls Biznesu (1. miejsce ranking ogólnopolski w 2022 roku i 3. miejsce ranking ogólnopolski w 2023 r.), jak również przez Kapitułę Konkursu „E-commerce Polska Awards 2022”, w którym otrzymaliśmy nominację w kategorii "Best adaptation to new digital reality B2C". Mogliśmy cieszyć się także z indywidualnych oraz zespołowych sukcesów, ponieważ członek Zarządu Lantre - Łukasz Piech, otrzymał nagrodę dla najlepszego „Dyrektora E-commerce Roku” 2022 i 2023 w kategorii TECH/RTV/AGD oraz Grand Prix 2023, a nasz zespół marketingu nagrodę "Najlepszy Zespół E-commerce B2C Marketing" w prestiżowym konkursie organizowanym przez e-Izbę.

 

Gazele Biznesu

Członek e-Izby

 

Lantre Team Lantre Team

Lantre Pro

Naszą misją jest popularyzowanie tematyki sprzętów Apple wśród szerokiego grona. Wierzymy, że szerokość naszej oferty, najlepsza na rynku sprawność usług, jakość obsługi oraz wiedza, którą się dzielimy, pozwoli każdemu szybko, wygodnie i odpowiednio do swoich potrzeb, cieszyć się sprzętem Apple jako częścią swojego życia.   


Naszym celem jest także wspieranie tych, którzy są z nami od początku istnienia Lantre. To profesjonaliści z różnych branż i twórcy, z którymi współpracujemy w ramach cyklu Lantre Pro – efekty znajdziecie na naszym blogu oraz Instagramie.

 

Lantre - Ugryźmy to razem! 

To wszystko sprawia, że Lantre to gwarancja udanych i bezpiecznych zakupów, dlatego jeśli szukasz sprzętu Apple to... ugryźmy to razem!

Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 22 100 25 55 lub prześlij nam wiadomość: sklep@lantre.pl

Wolisz odwiedzić nas osobiście? Zapraszamy do salonu w warszawskiej Fabryce Norblina, gdzie nasi eksperci pomogą Ci ze sprzętem, pokażą wszystkie funkcjonalności i oczywiście doradzą wybór produktów, dopasowanych odpowiednio do Twoich potrzeb.

 

Lantre Autoryzowany sprzedawca Lantre Autoryzowany sprzedawca
Formy dostawy - InPost Kurier Formy dostawy - InPost Kurier

Obserwuj nas