Wczytuję dane...
O nas

Lantre to młody, dynamicznie rozwijający się sklep internetowy z elektroniką użytkową. Tworzą go ludzie z długoletnim doświadczeniem w branży elektronicznej, które nabywali pracując, zarówno dla międzynarodowych sieci sklepów z elektroniką użytkową, jaki i największych dystrybutorów sprzętu elektronicznego w Polsce. Nasz zespół to wieloletni praktycy branżowego e-commerce.

Oferta Lantre obejmuje urządzenia elektroniczne producentów cieszących się uznaniem i solidnością. Prowadzimy sprzedaż notebooków, desktopów, tabletów, smartfonów, monitorów, urządzeń wielofunkcyjnych, konsol do gier oraz akcesoriów. W szczególności zafascynowani jesteśmy produktami firmy Apple, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę produktów tej marki.

Z pasją nieustannie poszerzamy wiedzę na temat wszelkich nowinek technologicznych. Chętnie podzielimy się zdobytą wiedzą i pomożemy wybrać sprzęt uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. Wskażemy zalety funkcjonalne i użyteczne oferowanych rozwiązań. Pomożemy w wyborze produktów, które podkreślą prestiż ich użytkowników.

Przy zakupie sprzętu doradzimy Państwu również optymalny sposób jego sfinansowania. Oferujemy dogodną formułę rat prze Internet lub w punkcie odbioru stacjonarnego oraz możliwość sfinansowania zakupów w formie leasingu.

Dbając o satysfakcję Klientów nasze produkty oferujemy w możliwie najlepszych cenach. Organizujemy promocje, oferując sprzęt elektroniczny na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wciąż rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, zapewniając przy tym jak największy wybór oraz stały dostęp do najnowszych technologii z uwzględnieniem potrzeb naszych Klientów.


Kontakt

Lantre.pl

Biuro handlowe - punkt odbioru osobistego

Droga Hrabska 6/20,
05-090 Falenty Nowe

Poniedziałek - piątek w godzinach: 9.00 - 19.00
Sobota w godzinach: 11.00 - 19.00

W przypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt w celu powtwierdzenia dostępności towaru i ustalenia terminu odbioru.

Telefon: +48 22 100 25 55

Kontakt mailowy: sklep@lantre.pl

Lantre Premium Reseller sp. z o. o.

ul. Jana Kazimierza 15/5,
01-248 Warszawa

KRS: 0000947782
NIP: 1231322715
REGON: 365205593