Satechi C1 Mysz optyczna USB-C - Gwiezdna szarość (Space Gray)
Kod producenta: ST-AWUCMM
EAN: 879961009564
Kod dostawcy: STAWUCMM
- Typ Myszka
- Przeznaczenie iPad, Mac
- Interfejs USB-C
- Kolor Gwiezdna szarość
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Satechi C1 Mysz optyczna USB-C - Gwiezdna szarość (Space Gray)
Kod producenta: ST-AWUCMM
Producent: Satetchi
Kolor: Gwiezdna szarość
KLASYK W NOWOCZESNEJ ODSŁONIE
Satechi C1 ma wszystko, czego można chcieć od biurowej myszki: prawy i lewy klawisz, kółko do przewijania, przycisk do regulacji DPI, kabel USB-C do wygodnego podłączenia przewodowego – a wszystko to zamknięte w nowoczesnej, opływowej obudowie, która będzie eleganckim dopełnieniem każdego stanowiska pracy.
WYSTARCZY PORT USB-C
Przewodowa myszka Satechi C1 ma wbudowany kabel USB-C o długości 1,5 metra. Dzięki temu można szybko i wygodnie podłączyć ją do komputera stacjonarnego, laptopa lub tabletu wyposażonego w złącze USB-C.
WYGODNA REGULACJA DPI
Na myszce znajduje się specjalny przycisk służący do zmiany parametru DPI, czyli rozdzielczości. Do każdego z czterech dostępnych ustawień DPI (800, 1200, 2400 i 3200) przypisany jest inny kolor diody LED, co ułatwia przełączanie się między nimi. Domyślne DPI myszki wynosi 1200.


KOMPATYBILNE URZĄDZENIA
MacBook Pro M2 Pro & Max 2023/M2 2022/M1 Pro & Max 2021/M1 2020/2020/2019/2018/2017/2016, MacBook Air M2 2022/M1 2020/2020/2019/2018, Studio Display 2022, Mac Studio 2022, Mac Mini M2 & M2 Pro 2023/M1 2020, iMac 24” M1 2021/2020/2019/2017, Pro Display XDR 2019, Mac Pro 2019, iMac Pro 2017, iPad Pro M2 2022/M1 2021/2020/2018, iPad Air M1 2022/2020, iPad 2022, iPad Mini 2021, Microsoft Surface Laptop 3, Microsoft Surface Pro 7, Google PixelBook Go, Microsoft Surface Go oraz większość komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów ze złączem USB-C.
Uwaga: do podłączenia myszki niezbędny jest port USB-C.
TYP POŁĄCZENIA
Przewodowe (przez USB-C)
ROZDZIELCZOŚĆ
800/1200/2400/3200 DPI
WYMIARY
11,09 x 5,71 x 3,17 cm (długość kabla: 1,5 m)
WAGA
102,06 g


| Producent | Producent: Satechi |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: ST-AWUCMM |
| EAN | EAN: 879961009564 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: STAWUCMM |
| Gwarancja | Gwarancja: 24 miesiące gwarancji producenta |
| Raty | Raty: Raty 12x0 |
| Typ | Typ: Myszka |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: iPad, Mac |
| Pasuje do | Pasuje do: iMac, iMac Pro, iPad (10-generacji), iPad (11-generacji), iPad Air (4-generacji), iPad Air (5-generacji), iPad mini (6-generacji), iPad Pro 11 (1-generacji), iPad Pro 11 (2-generacji), iPad Pro 11 (3-generacji), iPad Pro 11 (4-generacji), iPad Pro 11 M4, iPad Pro 12,9 (1-generacji), iPad Pro 12,9 (2-generacji), iPad Pro 12,9 (3-generacji), iPad Pro 12,9 (4-generacji), iPad Pro 12,9 (5-generacji), iPad Pro 12,9 (6-generacji), iPad Pro 13 M4, Mac mini, Mac Pro, Mac Studio, MacBook Air 13, MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Air 15, MacBook Air 15 M2, MacBook Air 15 M3, MacBook Air 15 M4, MacBook Pro 13, MacBook Pro 14, MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 15, MacBook Pro 16, MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, iPad Pro 11 M5, iPad Pro 13 M5, MacBook Pro 14 M5, iPad Air 11 M4, iPad Air 13 M4, MacBook Neo |
| Łączność | Łączność: Przewodowa |
| Interfejs | Interfejs: USB-C |
| Kolor | Kolor: Gwiezdna szarość |
| Długość kabla | Długość kabla: 1,5 m |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Mysz przewodowa C1 USB-C; Instrukcja obsługi |
| Szerokość | Szerokość: 5.72 cm |
| Wysokość | Wysokość: 3.18 cm |
| Długość | Długość: 11,1 cm |
| Waga | Waga: 0.102000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |

