TomToc TheHer-A21 Torba na ramię na MacBooka Pro 14 - Szara (Gray)
Status produktu: Dostępny w magazynie
Kod producenta: A21D3D1
EAN: 6971937065995
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Specyfikacja
| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: A21D3D1 |
| EAN | EAN: 6971937065995 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Raty | Raty: Raty 12x0 |
| Typ | Typ: Torba |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 14 M5, MacBook Neo, MacBook Air 13 M5 |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Szary |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Torba na 14-calowego MacBooka |
| Szerokość | Szerokość: 36.5 cm |
| Grubość | Grubość: 1.8 cm |
| Wysokość | Wysokość: 27 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
Opinie o produkcie TomToc TheHer-A21 Torba na ramię na MacBooka Pro 14 - Szara (Gray)
Opcje finansowania



