Tomtoc Defender-A13 Pokrowiec na MacBooka Air 13 - Różowy (Pink)
Kod producenta: A13C2P1
EAN: 6970412223325
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Tomtoc Defender-A13 Pokrowiec na MacBooka Air 13 - Różowy (Pink)
Kod producenta: A13C2P1
Kolor: Różowy
Pasuje do: MacBook Air 13/MacBook Pro 13/ MacBook Neo/iPad Air 13"/iPad Pro 13"
Rozpocznij codzienne przygody z etui na laptopa Defender-A13, które łączy w sobie nieprzenikalną ochronę na poziomie wojskowym z eleganckim, zrównoważonym designem, tworząc tarczę, która jest zarówno szykowna, jak i przyjazna dla środowiska.
Przednia kieszeń do przechowywania akcesoriów i pasek do wygodnego przymocowania Airtaga lub kluczy
Wykonane z odpornych na zalanie, poddanych recyklingowi tkanin z powłoką hydrofobową bez dodatku PFAS
Wykonane z zamkami YKK i trwałą podszewką zapewniającą długotrwałą jakość
Ochrona 360 stopni dzięki CornerArmor, krawędziom o wysokiej wytrzymałości i miękkiej wyściółce


Cechy:
-
Ochrona CornerArmor™×4 - Pochłania uderzenia i wstrząsy, chroniąc Twojego laptopa przed upadkiem.
-
Ochrona 360 stopni - Wytrzymałe krawędzie i grube wyściółki bezpiecznie otulają Twojego MacBooka.
-
Wygodne przechowywanie - Spełnij swoje potrzeby w zakresie przechowywania akcesoriów.
-
Jakość spotyka się z wydajnością - Idealne połączenie ochrony, przechowywania, trwałości i stylowej jakości.
-
Wybierz odpowiedni rozmiar - Idealnie pasuje do 13-calowego MacBooka Air/Pro/Neo oraz 13-calowego iPad Air/Pro.


| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: A13C2P1 |
| EAN | EAN: 6970412223325 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Raty | Raty: Raty 20x0 |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: iPad Air 13 M2, iPad Air 13 M3, iPad Pro 13 M4, MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Pro 13, iPad Pro 13 M5, iPad Air 13 M4, MacBook Neo, MacBook Air 13 M5 |
| MagSafe | MagSafe: NIE |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Różowy |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Pokrowiec na 13-calowy MacBook/iPad |
| Szerokość | Szerokość: 32 cm |
| Grubość | Grubość: 2.8 cm |
| Wysokość | Wysokość: 23 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |


