Tomtoc Defender-A13 Pokrowiec na MacBooka Pro 14 - Różowy (Pink)
Kod producenta: A13D2P1
EAN: 6971937064530
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Tomtoc Defender-A13 Pokrowiec na MacBooka Pro 14 - Różowy (Pink)
Kod producenta: A13D2P1
Kolor: Różowy
Pasuje do: MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 14 M5
Rozpocznij codzienne przygody z etui na laptopa Defender-A13, które łączy w sobie nieprzenikalną ochronę na poziomie wojskowym z eleganckim, zrównoważonym designem, tworząc tarczę, która jest zarówno szykowna, jak i przyjazna dla środowiska.
Ochrona 360 stopni dzięki CornerArmor, krawędziom o wysokiej wytrzymałości i miękkiej wyściółce
Przednia kieszeń do przechowywania akcesoriów i pasek do wygodnego przymocowania Airtaga lub kluczy
Wykonane z odpornych na zalanie, poddanych recyklingowi tkanin z powłoką hydrofobową bez dodatku PFAS
Wykonane z zamkami YKK i trwałą podszewką zapewniającą długotrwałą jakość


Cechy:
-
Ochrona CornerArmor™×4 - Pochłania uderzenia i wstrząsy, chroniąc Twojego laptopa przed upadkiem.
-
Ochrona 360 stopni - Wytrzymałe krawędzie i grube wyściółki bezpiecznie otulają Twojego MacBooka.
-
Wygodne przechowywanie - Spełnij swoje potrzeby w zakresie przechowywania akcesoriów.
-
Jakość spotyka się z wydajnością - Idealne połączenie ochrony, przechowywania, trwałości i stylowej jakości.
-
Wybierz odpowiedni rozmiar - Idealnie pasuje do 14-calowego MacBooka Pro


| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: A13D2P1 |
| EAN | EAN: 6971937064530 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Raty | Raty: Raty 20x0 |
| Typ | Typ: Pokrowiec |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 14 M5 |
| MagSafe | MagSafe: NIE |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Różowy |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Pokrowiec na 14-calowy MacBook |
| Szerokość | Szerokość: 35 cm |
| Grubość | Grubość: 4 cm |
| Wysokość | Wysokość: 25 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |


