Tomtoc Defender-A13 Pokrowiec na MacBooka Pro 16 - Czarny (Black)
Kod producenta: A13F2D1
EAN: 6970412220119
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Tomtoc Defender-A13 Pokrowiec na MacBooka Pro 16 - Czarny (Black)
Kod producenta: A13F2D1
Kolor: Czarny
Pasuje do: MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 16 M5
Rozpocznij codzienne przygody z etui na laptopa Defender-A13, które łączy w sobie nieprzenikalną ochronę na poziomie wojskowym z eleganckim, zrównoważonym designem, tworząc tarczę, która jest zarówno szykowna, jak i przyjazna dla środowiska.
-
Ochrona 360 stopni dzięki CornerArmor, krawędziom o wysokiej wytrzymałości i miękkiej wyściółce
-
Przednia kieszeń do przechowywania akcesoriów i pasek do wygodnego przymocowania Airtaga lub kluczy
-
Wykonane z odpornych na zalanie, poddanych recyklingowi tkanin z powłoką hydrofobową bez dodatku PFAS
-
Wykonane z zamkami YKK i trwałą podszewką zapewniającą długotrwałą jakość


Cechy:
-
Ochrona CornerArmor™×4 - Pochłania uderzenia i wstrząsy, chroniąc Twojego laptopa przed upadkiem.
-
Ochrona 360 stopni - Wytrzymałe krawędzie i grube wyściółki bezpiecznie otulają Twojego MacBooka.
-
Wygodne przechowywanie - Spełnij swoje potrzeby w zakresie przechowywania akcesoriów.
-
Jakość spotyka się z wydajnością - Idealne połączenie ochrony, przechowywania, trwałości i stylowej jakości.
-
Wybierz odpowiedni rozmiar - Idealnie pasuje do 16-calowego MacBooka Pro.
Zawartość zestawu:
-
Pokrowiec na 16-calowego MacBooka


| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: A13F2D1 |
| EAN | EAN: 6970412220119 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Pokrowiec |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 16 M5 |
| MagSafe | MagSafe: NIE |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Pokrowiec na 16-calowego MacBooka |
| Szerokość | Szerokość: 38.51 cm |
| Grubość | Grubość: 4 cm |
| Wysokość | Wysokość: 27.51 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |


