Apple AirPods (2-generacji) Słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym - Outlet
Status produktu: Produkt niedostępny
Kod producenta: MV7N2ZM/A/X96
Kod dostawcy: MV7N2ZM/A/X96
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Apple AirPods (2-gen.) Słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym - Outlet
Kod producenta: MV7N2ZM/A
Kolor: Biały
Outlet: #X96
Lantre Premium Selection to produkty Apple w jeszcze niższych cenach. Prezentowany sprzęt jest w pełni funkcjonalny i został sprawdzony przez zespół naszych specjalistów. Produkt może posiadać otwarte opakowanie. Zapewniamy możliwość zwrotu.
Informacje o produkcie:
Prezentowane w tej ofercie słuchawki są produktem outletowym. Są one po naprawie (wymiana dwóch słuchawek) w serwisie Helpi. W zestawie znajduje się protokół z naprawy. Słuchawki są w pełni sprawne.


Specyfikacja
| Producent | Producent: Apple |
|---|---|
| Model | Model: AirPods 2-generacji |
| Kod producenta | Kod producenta: MV7N2ZM/A/X96 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: MV7N2ZM/A/X96 |
| Oferta | Oferta: Outlet, Super Cena |
| Raty | Raty: Raty 10x0 |
| Typ | Typ: Słuchawki |
| Interfejs | Interfejs: Bluetooth |
| Kolor | Kolor: Biały |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Słuchawki AirPods, Etui ładujące, Przewód ze złącza Lightning na USB |
| Szerokość | Szerokość: 44,3 mm |
| Wysokość | Wysokość: 53,5 mm |
| Głębokość | Głębokość: 21,3 mm |
| Waga | Waga: 1.000000 |
Opinie o produkcie Apple AirPods (2-generacji) Słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym - Outlet

