Apple iPad Pro 11" 64GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość ( Space Gray) - Outlet
Kod producenta: 4TXN2Z/A
- Przekątna ekranu 11"
- Pamięć wbudowana 64 GB
- Transmisja danych Wi-Fi
- Kolor obudowy Gwiezdna Szarość
Apple iPad Pro 11 (1-generacji) 64GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość ( Space Gray) - Outlet
Kod producenta: 4TXN2Z/A
Kolor obudowy: Gwiezdna szarość
Data premiery modelu: Late 2018
Lantre Premium Selection to produkty Apple w jeszcze niższych cenach. Prezentowany sprzęt jest w pełni funkcjonalny i został sprawdzony przez zespół naszych specjalistów. Produkt może posiadać otwarte opakowanie. Zapewniamy możliwość zwrotu
Specyfikacja:
-
Pamięć wbudowana 64 GB
-
Transmisja danych: Wi-Fi
-
Wyświetlacz Liquid Retina 11"
- LED, IPS, ProMotion, True Tone,
w rozdzielczości 2388 x 1668 pikseli, 264 pikseli na cal -
Procesor: Chip A12X Bionic
-
Aparat: 12MP
-
Face ID
-
Czujniki
Face ID, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszeniomierz, Barometr, Czujnik oświetlenia zewnętrznego.
-
System operacyjny iPadOS


Informacje o produkcie:
Prezentowany w tej ofercie iPad jest produktem outletowym. Pochodzi ze zwrotu od Klienta z powodu odstąpienia od umowy zakupu. iPad jest w pełni sprawny, może posiadać delikatne ślady użytkowania. Produkt posiada opakowanie zastępcze. Nie posiada gwarancji producenta (zakończona).
Posiada system operacyjny w języku polskim oraz polskie menu. Język polski wybieramy przy pierwszym uruchomieniu urządzenia
Kluczowe informacje o stanie technicznym i wizualnym urządzenia:
iPad jest w stanie bardzo dobrym
Nie posiada śladów użytkowania lub są one bardzo delikatne.W pełni sprawny technicznie
iPad został przetestowany przez naszych serwisantów pod kątem pełnej funkcjonalności oraz został zresetowany i przywrócony do ustawień fabrycznych.Możesz być pewien, że otrzymujesz produkt w pełni sprawny i gotowy do użytkowania.Posiada fabryczne opakowanie
iPad jest zabezpieczony przed uszkodzeniami w transporcie.
Zawartość zestawu:
iPad Pro
Kabel do ładowania
Zasilacz
Dokumentacja


Przyciski i złącza:
Pięć mikrofonów do rozmów oraz rejestrowania dźwięku i wideo
Audio na cztery głośniki
Wł./wył. - Usypianie/budzenie
Regulacja głośności
Złącze USB‑C
Smart Connector
Kieszeń na kartę Nano SIM
Złącze magnetyczne
Wyświetlacz:
Wyświetlacz Liquid Retina
Wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 11 cali z podświetleniem LED, w technologii IPS
Rozdzielczość 2388 na 1668 pikseli przy 264 pikselach na cal (ppi)
Technologia ProMotion
Wyświetlacz z szeroką gamą kolorów (P3)
Wyświetlacz True Tone
Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców
Pełna laminacja wyświetlacza
Powłoka antyodblaskowa
Współczynnik odbicia 1,8%
Jasność 600 nitów
Chip:
Czip A12X Bionic o architekturze 64‑bitowej
System Neural Engine
Wbudowany koprocesor M12


| Producent | Producent: Apple |
|---|---|
| Model | Model: iPad Pro 11 (1-generacji) |
| Kod producenta | Kod producenta: 4TXN2Z/A |
| Data premiery modelu | Data premiery modelu: Late 2018 |
| Oferta | Oferta: Outlet, Super Cena |
| Raty | Raty: Raty 10x0 |
| Transmisja danych | Transmisja danych: Wi-Fi |
| Pamięć wbudowana | Pamięć wbudowana: 64 GB |
| Przekątna ekranu | Przekątna ekranu: 11" |
| Rozdzielczość ekranu | Rozdzielczość ekranu: 2388 x 1668 |
| Powłoka ekranu | Powłoka ekranu: Oleofobowa odporna na odciski palców, antyodblaskowa, pełna laminacja |
| Typ ekranu | Typ ekranu: Liquid Retina, Multi‑Touch z podświetleniem LED, w technologii IPS |
| Jasność ekranu | Jasność ekranu: 600 nitów |
| True Tone | True Tone: TAK |
| Apple ProMotion | Apple ProMotion: TAK |
| Seria procesora i rdzenie | Seria procesora i rdzenie: Apple A12X (8-rdzeniowy) |
| Model procesora | Model procesora: Apple A12X Bionic (8 rdzeni + koprocesor M12) |
| Sprzętowa akceleracja ray tracingu | Sprzętowa akceleracja ray tracingu: NIE |
| Aparat - tył | Aparat - tył: 12.0 Mpix |
| Aparat ultraszerokokątny | Aparat ultraszerokokątny: NIE |
| Nagrywanie wideo | Nagrywanie wideo: Nagrywanie wideo 4K z częstością 30 kl./s lub 60 kl./s |
| Bezpieczne uwierzytelnianie | Bezpieczne uwierzytelnianie: Face ID |
| Złącza | Złącza: 1 x złącze USB-C, 1 x Smart Connector, 1 x złącze magnetyczne |
| Łączność | Łączność: Bluetooth |
| Dźwięk | Dźwięk: Audio na cztery głośniki |
| Bateria | Bateria: litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | Pojemność baterii: 29,37 Wh |
| Szacunkowy czas pracy na baterii | Szacunkowy czas pracy na baterii: do 10h |
| Zainstalowany system operacyjny | Zainstalowany system operacyjny: iPadOS |
| Dołączone oprogramowanie | Dołączone oprogramowanie: wbudowane aplikacje |
| Kolor obudowy | Kolor obudowy: Gwiezdna Szarość |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: iPad Pro 11, kabel do ładowania, zasilacz |
| Szerokość | Szerokość: 17,85 cm |
| Wysokość | Wysokość: 24,76 cm |
| Głębokość | Głębokość: 0,59 cm |
| Waga | Waga: 1.000000 |


