Apple iPhone SE 3 64GB (PRODUCT)RED - Outlet
Kod producenta: MMXH3PM/A/A284
EAN: 194253013662
Kod dostawcy: MMXH3PM/A/A284
- Przekątna ekranu 4.7"
- Pamięć wbudowana 64 GB
- Pamięć RAM 4 GB
- Kolor obudowy (Product) RED
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PRODUKT OUTLETOWY
Informacje o produkcie:
Prezentowany w tej ofercie iPhone jest produktem outletowym. iPhone pochodzi ze zwrotu od Klienta z powodu odstąpienia od umowy zakupu. iPhone jest w pełni sprawny, nie posiada żadnych śladów użytkowania.
-
Posiada pełną gwarancję producenta.
-
Posiada oryginalne opakowanie.
-
Posiada system operacyjny w języku polskim oraz polskie menu. Język polski wybieramy przy pierwszym uruchomieniu urządzenia.
Kluczowe informacje o stanie technicznym i wizualnym urządzenia:
-
Brak śladów użytkowania.
iPhone jest w stanie idealnym, nie posiada śladów użytkowania. -
W pełni sprawny technicznie
iPhone został przetestowany przez naszych serwisantów pod kątem pełnej funkcjonalności oraz został zresetowany i przywrócony do ustawień fabrycznych.Możesz być pewien, że otrzymujesz produkt w pełni sprawny i gotowy do użytkowania. -
Posiada fabryczne opakowanie
iPhone jest zabezpieczony przed uszkodzeniami w transporcie.
Zawartość zestawu:
iPhone, Przewód z USB-C na Lightning, Dokumentacja
| Gniazdo kart pamięci | Gniazdo kart pamięci: NIE |
|---|---|
| Producent | Producent: Apple |
| Model | Model: iPhone SE 3 |
| Kod producenta | Kod producenta: MMXH3PM/A/A284 |
| EAN | EAN: 194253013662 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: MMXH3PM/A/A284 |
| Data premiery modelu | Data premiery modelu: Early 2022 |
| Oferta | Oferta: Outlet, Super Cena |
| Pamięć wbudowana | Pamięć wbudowana: 64 GB |
| Przekątna ekranu | Przekątna ekranu: 4.7" |
| Rozdzielczość ekranu | Rozdzielczość ekranu: 1334 x 750 |
| Typ ekranu | Typ ekranu: LCD, Retina HD, True Tone, Haptic Touch, Jasność maks. 625 nitów (typowo) |
| Seria procesora i rdzenie | Seria procesora i rdzenie: Apple A15 Bionic (6-rdzeniowy) |
| Model procesora | Model procesora: Apple A15 Bionic |
| Pamięć RAM | Pamięć RAM: 4 GB |
| Aparat - przód | Aparat - przód: 7.0 Mpix |
| Zoom cyfrowy w aparacie | Zoom cyfrowy w aparacie: Maks. 5x zoom cyfrowy |
| Aparat - tył | Aparat - tył: 12.0 Mpix |
| Style fotograficzne | Style fotograficzne: TAK |
| Fotografia makro | Fotografia makro: NIE |
| Obsługa formatu Apple ProRAW | Obsługa formatu Apple ProRAW: NIE |
| Bezpieczne uwierzytelnianie | Bezpieczne uwierzytelnianie: Touch ID |
| Przycisk czynności | Przycisk czynności: NIE |
| Zainstalowany system operacyjny | Zainstalowany system operacyjny: iOS |
| Wersja systemu operacyjnego | Wersja systemu operacyjnego: iOS 15 lub nowszy |
| Nagrywanie wideo | Nagrywanie wideo: Nagrywanie wideo 4K z częstością 24 kl./s, 25 kl./s, 30 kl./s lub 60 kl./s |
| Zoom wideo | Zoom wideo: Maks. 3x zoom cyfrowy |
| Transmisja danych | Transmisja danych: 5G, LTE |
| Dual Sim | Dual Sim: NIE |
| Złącza | Złącza: Gniazdo kart nanoSIM - 1 szt., Lightning - 1 szt. |
| Ładowanie bezprzewodowe | Ładowanie bezprzewodowe: TAK |
| System nawigacji satelitarnej | System nawigacji satelitarnej: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou |
| Bateria | Bateria: Litowo-jonowa wielokrotnego ładowania |
| Dźwięk | Dźwięk: Wbudowany głóśnik stereo / wbudowane mikrofony |
| Odtwarzanie muzyki | Odtwarzanie muzyki: Do 50 godzin, Obsługa formatu Dolby Atmos |
| Dołączone oprogramowanie | Dołączone oprogramowanie: Preinstalowane aplikacje systemu iOS |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe informacje: Touch ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Akcelerometr, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego, Odporność na zachlapania, wodę i pył - Klasa IP67 |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Aluminium |
| Kolor obudowy | Kolor obudowy: (Product) RED |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: iPhone, Przewód z USB-C na Lightning, Dokumentacja |
| Waga | Waga: 0.144000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
| Informacje o bezpieczeństwie | Informacje o bezpieczeństwie: Pobierz |



