Apple Watch Series 7 45mm GPS Koperta z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy - Outlet
Kod producenta: MKN53WB/A/W167
EAN: 0194252593561
- Transmisja danych GPS
- Rozmiar koperty 45 mm
- Materiał wykonania koperty Aluminium
- Kolor koperty Północ
- Materiał wykonania paska Pasek sportowy
- Kolor paska Północ
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PRODUKT OUTLETOWY
Apple Watch Series 7 45mm GPS Koperta z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy - Outlet
Informacje o produkcie:
Prezentowany w tej ofercie Watch jest produktem outletowym. Watch pochodzi z ekspozycji w salonie stacjonarnym. Watch jest w pełni sprawny, posiada delikatne ślady użytkowania w postaci lekkich rysek. Zestaw nie posiada przewodu do ładowania indukcyjnego.
-
Nie posiada gwarancji producenta (zakończona)
-
Posiada oryginalne opakowanie.
-
Posiada system operacyjny w języku polskim oraz polskie menu. Język polski wybieramy przy pierwszym uruchomieniu urządzenia.
Kluczowe informacje o stanie technicznym i wizualnym urządzenia:
-
Lekkie ślady użytkowania.
Watch jest w stanie bardzo dobrym, posiada delikatne ślady użytkowania (ryski na ekranie). -
W pełni sprawny technicznie
Watch został przetestowany przez naszych serwisantów pod kątem pełnej funkcjonalności oraz został zresetowany i przywrócony do ustawień fabrycznych.Możesz być pewien, że otrzymujesz produkt w pełni sprawny i gotowy do użytkowania. -
Posiada fabryczne opakowanie
Watch jest zabezpieczony przed uszkodzeniami w transporcie.
Zawartość zestawu:
Apple Watch Series 7, Pasek sportowy
| Łączność | Łączność: GPS |
|---|---|
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe informacje: Apple Pay, Czujnik nasycenia krwi tlenem, Niegasnący wyświetlacz, Kompas, Stale aktywny wysokościomierz, Wodoodporność do głębokości 50 metrów, Czujnik tętna, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik oświetlenia |
| Producent | Producent: Apple |
| Model | Model: Apple Watch Series 7 |
| Kod producenta | Kod producenta: MKN53WB/A/W167 |
| EAN | EAN: 0194252593561 |
| Data premiery modelu | Data premiery modelu: Late 2021 |
| Oferta | Oferta: Outlet, Super Cena |
| Raty | Raty: Raty 10x0 |
| Transmisja danych | Transmisja danych: GPS |
| Rozmiar koperty | Rozmiar koperty: 45 mm |
| Materiał wykonania koperty | Materiał wykonania koperty: Aluminium |
| Kolor koperty | Kolor koperty: Północ |
| Materiał wykonania paska | Materiał wykonania paska: Pasek sportowy |
| Kolor paska | Kolor paska: Północ |
| Pasek | Pasek: Uniwersalny |
| Funkcje | Funkcje: Czujnik tętna, EKG, Tlen we krwi |
| Ekran | Ekran: LTPO OLED Retina |
| Rozdzielczość ekranu | Rozdzielczość ekranu: 396 x 484 |
| Procesor | Procesor: Apple S7 |
| Pamięć wbudowana | Pamięć wbudowana: 32 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Zainstalowany system operacyjny: watchOS |
| Wersja systemu operacyjnego | Wersja systemu operacyjnego: watchOS 8.0 |
| System nawigacji satelitarnej | System nawigacji satelitarnej: A-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Bateria | Bateria: Litowo-jonowa wystarczająca na 18 godzin |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Apple Watch Series 7, Pasek sportowy |
| Szerokość | Szerokość: 38 mm |
| Wysokość | Wysokość: 45 mm |
| Waga | Waga: 1.000000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
| Informacje o bezpieczeństwie | Informacje o bezpieczeństwie: Pobierz |


