Garmin Tacx Flux 2 Smart Trenażer rowerowy z napędem bezpośrednim
Kod producenta: T2980-61
EAN: 8714895058610
Kod dostawcy: T2980-61
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Garmin Tacx Flux 2 Smart Trenażer rowerowy z napędem bezpośrednim
WIĘKSZY I MOCNIEJSZY — DLA LEPSZEJ JAZDY
Jeszcze większy komfort jazdy i dokładniejsze pomiary mocy — ten inteligentny trenażer ma wszystko czego potrzebujesz, aby Twoje treningi były bardziej przyjemne i efektywne.
Kod producenta: T2980-61
-
Intensywna jazda. Trenażer obsługuje sprint do 2000 W.
-
Ćwicz w pocie czoła dzięki symulacji podjazdu do 16%, która wytrzyma najszybszy sprint.
-
Dokładność ma znaczenie. Pomiar mocy z dokładnością do 2,5%
-
Pokonuj słabości, ćwicząc z ulubioną aplikacją, taką jak Zwift czy Tacx Training™.
-
Wreszcie powstał trenażer, który nie obudzi wszystkich domowników podczas ciężkiego treningu.
Uwaga: kaseta nie jest dołączona do zestawu






Trenuj na swój sposób.
-
DOKŁADNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
Ten trenażer został przeprojektowany tak, aby umożliwić śledzenie wydajności i postępów dzięki wiarygodnym, spójnym pomiarom. Możesz mierzyć moc, prędkość i rytm z dokładnością do 2,50%.
-
GOTOWY DO SPRINTU
Dobrze wyważona konstrukcja i duża powierzchnia styku trenażera FLUX 2 Smart zapewniają maksymalną stabilność do 2000 W, nawet podczas ekstremalnych sprintów.
-
WSPINAJ SIĘ NA SZCZYTY
Optymalnie wykorzystaj trening dzięki realistycznej symulacji podjazdu do 16% nachylenia.
-
PŁYNNA I CICHA PRACA
Ten trenażer rowerowy z napędem bezpośrednim został zaprojektowany, aby maksymalnie ograniczyć poziom drgań i hałasu, dzięki czemu jest jednym z najcichszych trenażerów z kołem zamachowym.
Niezwykle inteligentny trenażer.
-
ZDOLNY DO SAMODZIELNEJ PRACY
Możesz także wybrać opcję korzystania z trenażera w trybie samodzielnym. Kiedy nie jest podłączony, będzie symulował płaską drogę — im szybciej jedziesz, tym większy będzie stawiać opór.
-
TACX TRAINING™ OPROGRAMOWANIE
Korzystaj z biblioteki pełnej wysokiej jakości realistycznych filmów (ponad 100), które pozwolą Ci odczuć szybkość jazdy po stromych wzgórzach Alp lub na brukowanych ulicach Mediolanu.
-
TACX TRAINING™ PLANY
Skorzystaj z planów treningów, zaprojektowanych z myślą o podniesieniu sprawności fizycznej, aby pomóc Ci osiągać cele. Ścigaj się z przeciwnikami na żywo, przesyłaj dane GPS, korzystaj z map 3D i wielu innych funkcji.
-
ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI
Podłącz FLUX 2 Smart do wielu urządzeń jednocześnie, aby móc korzystać z oprogramowania Tacx Training™ i monitorować wydajność na liczniku rowerowym Garmin w tym samym czasie.
Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.
Udoskonalenia konstrukcyjne są wprowadzane nieustannie, dlatego mogą one nie być odzwierciedlone na ilustracjach, filmach ani danych technicznych.
| Producent | Producent: Garmin |
|---|---|
| Model | Model: Tacx Flux 2 Smart |
| Kod producenta | Kod producenta: T2980-61 |
| EAN | EAN: 8714895058610 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: T2980-61 |
| Gwarancja | Gwarancja: 24 miesiące gwarancji producenta |
| Oferta | Oferta: Super Cena |
| Raty | Raty: Raty 12x0 |
| Typ | Typ: Trenażer rowerowy |
| Łączność | Łączność: Bluetooth |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Trenażer rowerowy Flux 2 Smart, Korpusy kasety, Mechanizm szybkiego odłączania, Zestaw adapterów |
| Szerokość | Szerokość: 67 cm |
| Wysokość | Wysokość: 46 cm |
| Głębokość | Głębokość: 62.4 cm |
| Waga | Waga: 23.600000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |

