Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

iPad mini 6

Apple iPad mini 6 – mini tablet najnowszej generacji

Tablet iPad mini 6 jest najnowszym urządzeniem marki Apple z rodziny tabletów mini. Należy do 6. generacji, która została zaprezentowana w 2021 roku. Nowy iPad mini 2021 posiada ekran o przekątnej 8,3 cala, i tym samym jest to największy wyświetlacz z wszystkich generacji modelu mini. Od poprzednich wersji odróżnia go tylko jakość wyświetlacza. Wyświetlacz tabletu iPad mini 6 2021 cechuje się wyższą jasnością maksymalną i zastosowaniem technologii True Tone, która warunkuje naturalność wyświetlanych kolorów. Ponadto iPad mini 2021 posiada wydajniejszy procesor (A15 Bionic), lepszy aparat szerokokątny 12 MP i pojemność pamięci na poziomie 256 GB (w wyższym wariancie tabletu iPad mini 6).

Decydujesz się na zakup tabletu iPad mini 6? Wygląd urządzenia odgrywa równie ważną rolę co jego parametry techniczne. Wybierz taki kolor, który podoba Ci się najbardziej – tym sposobem spersonalizujesz swój wymarzony iPad mini 6. Kolory oferowane przez producenta są cztery. Twój nowy iPad mini może być różowy, fioletowy, gwiezdnoszary lub księżycowej poświaty. Jednocześnie zwróć uwagę na rozmiary tabletu iPad mini 6. Wymiar jego długości wynosi niecałe 195,4 mm, natomiast szerokości i grubości – odpowiednio 134,8 mm i 6.3 cm. Pamiętaj, że ze względu na ramki wokół ekranu, wymiary obudowy tabletu iPad mini 6 nie są równoznaczne z wymiarami wyświetlacza. Dodatkowo na uwagę zasługuję fakt, że wyglądem nowy mini, przypomina pozostałe urządzenia w stylistye zapoczątkowanej przez iPhony z serii 12. Nowością jest również zastosowany poraz pierwszy w tej serii Touch ID.

Nowy iPad mini 6 – dla kogo?

iPad mini 6 to klasyczny tablet w kompaktowym wydaniu. Jego zalety można mnożyć – jest wygodny w obsłudze, poręczny, łatwy w transporcie i przechowywaniu. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, iPad mini 6 będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnego notatnika. Biorąc pod uwagę kompatybilność urządzenia z rysikiem Apple Pencil, używanie tabletu iPad mini 6 jako podręcznego notatnika będzie łatwe i przyjemne. Praktyczny rysik Apple Pencil 2. generacji będzie pomocny w pisaniu i rysowaniu.

Ponadto iPad mini 6 nadaje się do klasycznych zadań internetowych (przeglądanie stron WWW, korzystanie z aplikacji), a także do robienia zdjęć. Oprócz tego iPad mini 6 zapewni odpowiednią rozrywkę Twojemu dziecku. Może służyć do oglądania bajek lub grania w gry.

iPad mini 6 – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pamiętaj, że przy zakupie tabletu iPad mini 6, cena jest zmienna w zależności od konkretnej konfiguracji sprzętowej. Samodzielnie musisz określić pojemność pamięci wbudowanej i rodzaj łączności internetowej tabletu iPad mini 6. Biorąc pod uwagę pojemność pamięci wbudowanej, masz do wyboru iPada 64GB lub 256GB. Wyższa wersja pamięciowa oznacza wyższy koszt urządzenia.

Kolejnym kryterium wyboru jest rodzaj łączności internetowej – Wi-Fi lub Wi‑Fi + Cellular (LTE) . Druga z wymienionych opcji zapewnia dostęp tabletowi do danych komórkowych, czyli możliwość korzystania z internetu za pośrednictwem fizycznej karty SIM lub usługi eSIM. Wersja tabletu iPad mini 6 z modemem LTE jest odpowiednio droższa. Rozważ wszystkie dostępne warianty , abyś był w pełni zadowolony ze swojego tabletu iPad mini 6. Specyfikacja techniczna urządzenia powinna być kluczowym czynnikiem, decydującym o zakupie konkretnego modelu urządzenia.

iPad mini 6 – sprawdź akcesoria i skorzystaj z opcji finansowania

Dedykowanym gadżetem dla tabletu iPad mini jest rysik Apple Pencil 2-generacji. Rysik pełni rolę elektronicznego pióra, którym możesz pisać i rysować po tablecie. iPad mini posiada również klasyczne wyjście słuchawkowe, do którego podłączysz każde słuchawki z wtyczką mini jack 3,5 mm. Polecamy dedykowane słuchawki Apple, np. bezprzewodowe AirPods Pro.

Decydujesz się na zakup tabletu iPad mini Apple? Cena urządzenia nie będzie dla Ciebie przeszkodą, jeśli skorzystasz z naszych atrakcyjnych opcji finansowania. Proponujemy zakup urządzenia iPad mini na raty lub w usłudze leasingu dla firm. Osobnym udogodnieniem jest usługa Service Pack, która stanowi rozszerzenie standardowej gwarancji producenta. W przypadku jakichkolwiek problemów z urządzeniem, nasz serwis szybko i sprawnie upora się z każdą usterką. Jaka jest wówczas cena? iPad mini z usługą Service Pack będzie nieco droższy, ale w zamian otrzymujesz nasze pełne wsparcie.

Apple iPad mini: najczęściej zadawane pytania

iPad mini 6 – ile cali ma ekran?

Przekątna ekranu w tablecie iPad mini wynosi 8,3 cala, czyli ok. 21 cm. Przekątną ekranu mierzy się w linii prostej od jednego do drugiego (przeciwległego) rogu ekranu. Wszystkie wcześniej zaprezentowane generacje iPadów mini miały tę samą przekątną ekranu, włącznie z najnowszym tabletem iPad mini 6 ma o 0,4 cala większy ekran. Urządzenie iPad mini jest najmniejszym tabletem firmy Apple (obok klasycznego iPada, iPada Air oraz iPada Pro). Przybliżone wymiary urządzenia prezentują się następująco: 20 x 13 x 0,6 cm (długość x szerokość x grubość).