Logitech Zestaw klawiatura i mysz Pebble Combo do Mac - Grafitowy – Outlet
Status produktu: Produkt niedostępny
Kod producenta: 920-012244/X504
EAN: 5099206117051
- Typ Klawiatura
- Układ klawiatury ISO - Angielski PL
- Przeznaczenie Mac mini, Mac Studio, MacBook
- Interfejs Bluetooth
- Kolor Grafitowy
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PRODUKT OUTLETOWY
Informacje o produkcie:
Prezentowane w tej ofercie akcesorium jest produktem outletowym. Pochodzi ze zwrotu od Klienta z powodu odstąpienia od umowy zakupu. Jest w pełni sprawne, nie posiada żadnych śladów użytkowania. Posiada oryginalne opakowanie.
Zawartość zestawu:
1x Klawiatura, 1x Baterie, 1x Karta gwarancyjna, 1x Przewodnik użytkownika, 1x Myszka
Specyfikacja
| Producent | Producent: LOGITECH |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: 920-012244/X504 |
| EAN | EAN: 5099206117051 |
| Oferta | Oferta: Outlet, Super Cena |
| Raty | Raty: Raty 10x0 |
| Typ | Typ: Klawiatura |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: Mac mini, Mac Studio, MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook |
| Łączność | Łączność: Bezprzewodowa |
| Interfejs | Interfejs: Bluetooth |
| Klawisze numeryczne | Klawisze numeryczne: NIE |
| Układ klawiatury | Układ klawiatury: ISO - Angielski PL |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Recyklingowany plastik |
| Kolor | Kolor: Grafitowy |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: 1x Klawiatura, 1x Baterie, 1x Karta gwarancyjna, 1x Przewodnik użytkownika, 1x Myszka |
| Szerokość | Szerokość: 27.9 cm |
| Wysokość | Wysokość: 1.6 cm |
| Głębokość | Głębokość: 12.4 cm |
| Waga | Waga: 0.415000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
Opinie o produkcie Logitech Zestaw klawiatura i mysz Pebble Combo do Mac - Grafitowy – Outlet

