Mophie GaN Charger Ładowarka sieciowa USB-C 35W - Biała – Outlet
Status produktu: Dostępny w magazynie
Kod producenta: MOP409917045/X656
EAN: 840390339829
- Typ Ładowarka sieciowa
- Przeznaczenie AirPods, iPad, iPhone
- Interfejs USB-C
- Kolor Biały
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PRODUKT OUTLETOWY
Informacje o produkcie:
Prezentowane w tej ofercie akcesorium jest produktem outletowym. Pochodzi ze zwrotu od Klienta z powodu odstąpienia od umowy zakupu. Jest w pełni sprawne, posiada niewielkie ślady użytkowania. Posiada oryginalne opakowanie.
Zawartość zestawu:
Ładowarka sieciowa USB-C 35W
Specyfikacja
| Producent | Producent: Mophie |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: MOP409917045/X656 |
| EAN | EAN: 840390339829 |
| Oferta | Oferta: Outlet, Super Cena |
| Raty | Raty: Raty 12x0 |
| Typ | Typ: Ładowarka sieciowa |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: AirPods, iPad, iPhone |
| Pasuje do | Pasuje do: AirPods Pro (2-generacji), AirPods Pro (2-generacji) z etui ładującym MagSafe (USB‑C), iPad (10-generacji), iPad Air (4-generacji), iPad Air (5-generacji), iPad Air 11 M2, iPad Air 13 M2, iPad mini (6-generacji), iPad Pro 11 (1-generacji), iPad Pro 11 (2-generacji), iPad Pro 11 (3-generacji), iPad Pro 11 (4-generacji), iPad Pro 11 M4, iPad Pro 12,9 (4-generacji), iPad Pro 12,9 (5-generacji), iPad Pro 12,9 (6-generacji), iPad Pro 13 M4, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e |
| Łączność | Łączność: Przewodowa |
| Technologia GaN | Technologia GaN: TAK |
| Interfejs | Interfejs: USB-C |
| Ilość portów | Ilość portów: 1 port |
| Kolor | Kolor: Biały |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Ładowarka sieciowa USB-C 35W |
| Szerokość | Szerokość: 12.5 cm |
| Wysokość | Wysokość: 10.2 cm |
| Głębokość | Głębokość: 3.5 cm |
| Waga | Waga: 0.088000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
Opinie o produkcie Mophie GaN Charger Ładowarka sieciowa USB-C 35W - Biała – Outlet

