Mysz Apple Magic Mouse w kolorze czarnym (Black)
Status produktu: Produkt niedostępny
Kod producenta: MMMQ3ZM/A/X85
Kod dostawcy: MMMQ3ZM/A/X85
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Apple Mysz Magic Mouse kolorze czarnym (Black) - Outlet
Kod produktu: MMMQ3ZM/A/X85
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Biuro
Outlet: #X85
Lantre Premium Selection to produkty Apple w jeszcze niższych cenach. Prezentowany sprzęt jest w pełni funkcjonalny i został sprawdzony przez zespół naszych specjalistów. Produkt może posiadać otwarte opakowanie. Zapewniamy możliwość zwrotu.
Informacje o produkcie:
Prezentowana w tej ofercie mysz jest produktem outletowym. Mysz jest w pełni sprawna. Nie posiada śladów użytkowania. Posiada otwarte opakowanie.


Specyfikacja
| Producent | Producent: Apple |
|---|---|
| Model | Model: Magic Mouse |
| Kod producenta | Kod producenta: MMMQ3ZM/A/X85 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: MMMQ3ZM/A/X85 |
| Raty | Raty: Raty 10x0 |
| Typ | Typ: Myszka |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: Biuro |
| Łączność | Łączność: Bluetooth |
| Interfejs | Interfejs: Lightning |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: 1szt. Mysz Magic Mouse, 1szt. Przewód z USB-C na Lightning |
| Szerokość | Szerokość: 5,71 cm |
| Wysokość | Wysokość: 2,16 cm |
| Głębokość | Głębokość: 11,35 cm |
| Waga | Waga: 1.000000 |
Opinie o produkcie Mysz Apple Magic Mouse w kolorze czarnym (Black)

