Apple AirPods Pro (2. generacji) Białe - Outlet

Status produktu: Dostępny w magazynie

Kod producenta: 4QD83ZM/A

 • Typ Słuchawki
 • Przeznaczenie iPhone, iPad, MacBook
 • Interfejs Bluetooth
 • Kolor Biały
Przejdź do pełnej specyfikacji
899 zł
W magazynie
SKU
4QD83ZM/A
10 rat 0% od:
90 zł
zapytaj o produkt +48 22 100 25 55

Oddaj swój stary sprzęt i zapłać mniej za nowy.

OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE

SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA

PRODUKT OUTLETOWY

AirPods Pro (2. generacji) biały - Outlet

Kod producenta: 4QD83ZM/A

Kolor: Biały (White)

 

 
Zupełnie nowa kompozycja

AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym Lightning zapewniają nawet 2x lepszą aktywną redukcję hałasu w porównaniu z poprzednią generacją1. W trybie kontaktu słyszysz wszystko wokół, a udoskonalony Dźwięk adaptacyjny dostosowuje poziom redukcji hałasu do otoczenia2. Wykrywanie rozmów ścisza multimedia odtwarzane przez słuchawki i wzmacnia głosy osób, do których się zwracasz2. Bateria wystarcza nawet na 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu3. Sterowanie dotykowe pozwala wygodnie regulować głośność muśnięciem palca. Etui ładujące MagSafe4 to cud sam w sobie – zostało wyposażone w funkcję Znajdowanie dokładne5, wbudowany głośnik i uchwyt na smycz6.

AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym MagSafe (USB‑C) AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym MagSafe (USB‑C)

Informacje o produkcie:

Prezentowane w tej ofercie słuchawki Apple AirPods Pro są produktem outletowym. Pochodzą ze zwrotu od klienta z powodu odstąpienia od umowy zakupu. Słuchawki są w pełni sprawne.  Brak przewodu do ładowania w zestawie. AirPodsy znajdują się w opakowaniu zastępczym. Brak gwaranacji producenta (zakończona).

Kluczowe informacje o stanie technicznym i wizualnym urządzenia:

 • AirPodsy są w stanie bardzo dobrym.
  Nie posiadają śladów użytkowania lub są one bardzo delikatne.

 • W pełni sprawne technicznie
  Zostały przetestowane przez naszych serwisantów pod kątem pełnej funkcjonalności. Możesz być pewien, że otrzymujesz produkt w pełni sprawny i gotowy do użytkowania.

AirPods Pro (2. generacji) AirPods Pro (2. generacji)

Najważniejsze cechy:

 • Projekt Apple

 • Czip Apple H2, niesamowita jakość dźwięku dzięki adaptacyjnej korekcji (EQ)

 • Dźwięk adaptacyjny2

 • Aktywna redukcja hałasu

 • Tryb kontaktu

 • Wykrywanie rozmów2

 • Głośność spersonalizowana2

 • Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy7

 • Cztery rozmiary silikonowych wkładek dousznych, które zapewniają lepsze dopasowanie

 • Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki, a głośność regulować poprzez zwyczajne muśnięcie palcem

 • Etui ładujące MagSafe z funkcją Znajdowanie dokładne6, wbudowanym głośnikiem i uchwytem na smycz6

 • Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu3. Nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu8.

 • Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące są odporne na pył, pot i wodę (IP54)9

 • Automatyczne włączanie i łączenie z urządzeniem

 • Łatwe parowanie z każdym urządzeniem Apple10

AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym

1 Wydajność trybu aktywnej redukcji hałasu w porównaniu do słuchawek AirPods Pro (1. generacji).

2 iOS: działa na iPhonie SE (2. lub nowszej generacji), iPhonie XS, iPhonie XR lub nowszym z systemem iOS 17 lub nowszym po sparowaniu z AirPods Pro (2. generacji) z najnowszą wersją oprogramowania sprzętowego. iPadOS: działa na iPadzie Pro 12,9 cala (2. lub nowszej generacji), iPadzie Pro 10,5 cala, iPadzie Pro 11 cali (1. lub nowszej generacji), iPadzie Air (3. lub nowszej generacji), iPadzie (6. lub nowszej generacji) i iPadzie mini (5. lub nowszej generacji) z systemem iPadOS 17 lub nowszym po sparowaniu z AirPods Pro (2. generacji) z najnowszą wersją oprogramowania sprzętowego. MacOS: działa na MacBooku Air (z 2018 r. lub nowszym), MacBooku Pro (z 2018 r. lub nowszym), iMacu (z 2019 r. lub nowszym), iMacu Pro (z 2017 r.), Macu mini (z 2018 r. lub nowszym), Macu Studio (z 2022 r.) i Macu Pro (z 2019 r. lub nowszym) z systemem macOS Sonoma lub nowszym po sparowaniu z AirPods Pro (2. generacji) z najnowszą wersją oprogramowania sprzętowego.

3 Testy przeprowadzone przez Apple w sierpniu 2023 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym MagSafe (USB‑C) i oprogramowaniem, sparowanych z przedprodukcyjnymi egzemplarzami iPhone’a 15 Pro i ich oprogramowaniem. Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony. Czas słuchania z włączonym dźwiękiem przestrzennym i śledzeniem ruchu głowy wynosił maksymalnie 5,5 godziny. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Pro podczas odtwarzania dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

4 Ładowanie MagSafe wymaga zgodnej ładowarki MagSafe. Ładowanie bezprzewodowe wymaga ładowarki bezprzewodowej z certyfikatem Qi. Etui ładujące do słuchawek AirPods Pro (2. generacji) jest też zgodne z ładowarką do Apple Watch i złączem USB‑C

5 Funkcja Znajdowanie dokładne wymaga iPhone’a wyposażonego w czip U1. Dostępność zależy od regionu.

6 Smycz sprzedawana oddzielnie

7 Wymagane są zgodny sprzęt i oprogramowanie. Działa ze zgodnymi treściami w obsługiwanych aplikacjach. Nie wszystkie treści są dostępne w standardzie Dolby Atmos. Wymagany iPhone z aparatem TrueDepth w celu utworzenia osobistego profilu na potrzeby dźwięku przestrzennego. Profil zostanie przesłany na inne należące do użytkownika urządzenia Apple z najnowszym systemem operacyjnym, w tym z iOS, iPadOS, macOS i tvOS.

8 Testy przeprowadzone przez Apple w sierpniu 2023 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym MagSafe (USB‑C) i oprogramowaniem, sparowanych z przedprodukcyjnymi egzemplarzami iPhone’a 15 Pro i ich oprogramowaniem. Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Pro podczas odtwarzania dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki AirPods Pro ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzano przez nie dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek AirPods Pro przestała grać. Cykl powtarzano tak długo, aż baterie obu słuchawek AirPods Pro i etui ładującego całkowicie się rozładowały. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

9 AirPods Pro (2. generacji) i etui ładujące są odporne na pył, pot i wodę podczas uprawiania sportów oraz aktywności innych niż wodne. AirPods Pro (2. generacji) i etui ładujące zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IP54 zgodnie z normą IEC 60529. Stopień odporności na wodę, pył i pot nie jest stały i może się obniżyć w efekcie normalnego zużycia. Nie należy ładować mokrych słuchawek AirPods Pro (2. generacji). Instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania można znaleźć na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT210711.

10 Wymagane jest konto iCloud i zgodne urządzenie Apple z najnowszym systemem operacyjnym.

Specyfikacja
ProducentApple
ModelAirPods Pro 2-generacji
Kod producenta4QD83ZM/A
PromocjeRaty 10x0, Super Cena, Outlet
TypSłuchawki
Generacja2-generacja
PrzeznaczenieiPhone, iPad, MacBook
Kolor obudowyBiały
InterfejsBluetooth
Złącze 1Lightning
Zawartość zestawuSłuchawki AirPods Pro (2. generacji), Etui ładujące MagSafe
KolorBiały
Wysokość45,2 mm
Szerokość60,6 mm
Głębokość21,7 mm
Waga1.000000