Apple Trade In Online - wymień stary sprzęt na nowy model Apple.

Zyskaj rabat na nowy sprzęt Apple.
Skorzystaj z Trade In Online lub przynieś swoje stare urządzenie do naszego salonu i wymień je na zniżkę, by przesiąść się na nowy model.

Odbierz dodatkowe 523 zł i kup nowy iPhone Odbierz dodatkowe 523 zł i kup nowy iPhone

Odbierz dodatkowe 548 zł i kup nowego iPhone'a.

Masz w domu starego iPhone'a i marzy Ci się nowy model? Skorzystaj z naszej promocji*! Oddaj w ramach Lantre Trade In swój telefon, a my damy Ci w prezencie dodatkowe 548 zł do otrzymanej wyceny w postaci vouchera na zakup iPhone 14. Akcja trwa do 30.09.2023 roku.

 

*Szczegóły w regulaminie, który znajdziesz niżej:

Zobacz regulamin

Trade-in iPhone

Oddaj swój sprzęt i odbierz rabat na nowe urządzenie Apple.
Sprawdź, jaki maksymalny rabat* możesz uzyskać:

Twoje urządzenie
Twój rabat

*Podane wyceny stanowią orientacyjną wartość udzielonego rabatu, która może się różnić w zależności od modelu i stanu sprzętu. Aby poznać bardziej szczegółową wycenę, skorzystaj z Trade In Online poniżej lub przyjdź do salonu stacjonarnego Lantre, gdzie doradzą Ci nasi eksperci.

iPhone w Lantre Trade In

Przekonaj się jakie to proste

Oddaj swój sprzęt i odbierz rabat na nowe urządzenie Apple.

ikona salon Lantre ikona salon Lantre

Skorzystaj z procesu online, przyjdź do salonu lub biura handlowego Lantre ze swoim starym urządzeniem. To może być iPhone, iPad, Apple Watch, komputer Mac lub innej marki. Możesz wymienić nawet kilka urządzeń na raz.

ikona Ocena eksperta ikona Ocena eksperta

Wstępną wycenę wykonasz w 100% online lub możesz skorzystać z pomocy naszego eksperta na miejscu, który dokona oceny stanu urządzenia i zaproponuje wycenę szczegółową.

ikona Rabat ikona Rabat

Wybierz nowe urządzenie i zyskaj na niego rabat w wysokości wyceny starego sprzętu.

ikona Przeniesienie danych ikona Przeniesienie danych

Nie martw się o swoje dane – nasz ekspert pomoże Ci je przenieść na nowe urządzenie oraz zresetuje stare do ustawień fabrycznych.

Trade-in w Lantre

Przypadkowe uszkodzenie ekranu iPhone'a Przypadkowe uszkodzenie ekranu iPhone'a

Łatwy proces

Wycenę otrzymasz od razu, a uzyskany rabat wykorzystasz na miejscu na zakup nowego sprzętu.

Przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia Przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia

Wygoda

Pomożemy Ci w wyborze sprzętu, przeniesieniu danych na nowe urządzeniu i zadbamy o ich bezpieczeństwo.

Przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia i kradzież Przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia i kradzież

W trosce o planetę

Oddając w ten sposób stary sprzęt dajesz mu szansę na drugie życie, zyskując przy tym zniżkę na nowy model.

Skorzystaj z Trade In Online bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Przyjdź do naszego salonu, by wymienić stary sprzęt Apple na nowy.

Salon Lantre - Fabryka Norblina

ul. Żelazna 51/53,
00-841 Warszawa

Kontakt:

Tel: +48 662 844 584
Mail: fabrykanorblina@lantre.com

Biuro handlowe - Falenty Nowe

ul. Droga Hrabska 6/20
05-090 Falenty Nowe

Kontakt:

Tel: +48 22 100 25 55
Mail: sklep@lantre.pl

Ugryźmy to razem!

Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta

Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta

Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta

Nasi eksperci z Salonu Lantre w Fabryce Norblina

Korzystając z kalendarza spotkań akceptujesz warunki polityki prywatności spotkań Lantre.

Umów się z nami, to proste!

Skorzystaj z kalendarza aby omówić się na indywidualne spotkanie.

Rozmowa telefoniczna z ekspertem Lantre Rozmowa telefoniczna z ekspertem Lantre

Krok 1.

Wybierz miejsce spotkania i doradcę

Możesz wybrać rozmowę z eskpertem z Biura Obsługi Klienta lub z ekspertem z Salonu w Fabryce Norblina.

Rozmowa telefoniczna z ekspertem Lantre Rozmowa telefoniczna z ekspertem Lantre

Krok 2.

Wybierz formę spotkania

Możesz wybrać rozmowę przez telefon, spotkanie online, lub spotkanie w salonie.

Spotkanie z ekspertem Lantre Spotkanie z ekspertem Lantre

Krok 3.

Wybierz datę i godzinę spotkania

Spotkanie możesz zaplanować z tygodniowym wyprzedzeniem. Będziesz je mógł także przełożyć lub odwołać na godzinę przed jego rozpoczęciem.

Rozmowa online z ekspertem Lantre Rozmowa online z ekspertem Lantre

Krok 4.

Uzupełnij dane kontaktowe

Uzupełnij wymagane dane kontaktowe i kliknij w przycisk potwierdź. Otrzymasz potwierdzenia umówienia spotkania na wskazany adres mailowy. To wszystko, do zobaczenia!

Dokumenty do pobrania:

Umowa sprzedaży,
wzór

Klauzula RODO

Regulamin Lantre Trade In

Regulamin promocji Lantre Trade In

FAQ

iPhone (od serii 7), iPad (od 2013 r.), Apple Watch, MacBook (od 2015 r.), wybrane modele Samsung, Dell, Lenovo oraz HP. Urządzenie może być nawet uszkodzone, ale jest ważne aby się włączało i aby było możliwe sprawdzenie IMEI / numer seryjny.

Proces Online: odpowiadając na kilka prostych pytań w kilka minut uzyskasz dużo bardziej precyzyjną wycenę od wyjściowej oraz informacje czy jesteśmy w stanie odkupić od Ciebie sprzęt. Co więcej, jeżeli po naszej weryfikacji stan urządzenia potwierdzi się z zadeklarowanym przez Ciebie – potwierdzimy wskazaną wcześniej kwotę.

Proces stacjonarny: w przypadku iPhone i iPad wycena zajmie do 5 minut. Zadamy kilka pytań, ocenimy stan wizualny urządzenia i przeprowadzimy automatyczny test jego funkcjonalności (w pełni bezpieczny dla twojego urządzenia!). W przypadku Apple Watch i MacBook dodatkowo musimy sprawdzić niektóre funkcje ręcznie. Tu diagnoza i wycena nie powinny przekroczyć 15-20 minut.

Proces Online: wiążącą wycenę otrzymasz niezwłocznie po odebraniu przez nas Twojego sprzętu i przeprowadzeniu testów potwierdzających zadeklarowany przez Ciebie stan urządzenia.

Proces stacjonarny: od razu, po zakończonym teście i zadaniu Ci kilku pytań, otrzymasz ostateczną i wiążącą wycenę.

Czynności, które rekomendujemy to usunięcie swoich danych oraz wylogowanie się z usługi iCloud. Nie musisz tego robić, możemy to oczywiście zrobić za Ciebie podczas weryfikacji urządzenia. Jeśli urządzenie jest zablokowane, musisz znać hasło. Prosimy także o wyjęcie urządzenia z etui oraz usunięcie zabezpieczającej folii i szkieł.

Proces Online: podczas kontaktu zdalnego ekspert Lantre zapyta Cię o ostateczną decyzję. Jeśli wyrazisz zgodę, przejdziemy do podpisania umowy Online oraz wystawienia Vouchera na kwotę równowartości wyceny, bądź zlecimy przelew środków na Twoje konto.

Proces stacjonarny: aby sfinalizować transakcję podpisujemy umowę kupna- sprzedaży. Zabierz ze sobą dokument tożsamości. Jeśli sprzedasz nam urządzenie – w zamian dostaniesz voucher, który wykorzystasz na zakup nowego sprzętu w naszym sklepie.

Nie martw się. Twoje dane są bezpieczne. Urządzenie po transakcji zostanie od razu wyczyszczone, a jego ustawienia przywrócone do wartości fabrycznych. Usuwamy dane certyfikowanym przez ADISA oprogramowaniem, zgodnym z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych i prywatności.

Oczywiście! Każdy zalegający w domu sprzęt Apple czy innego producenta, którego modele akceptujemy stanowi pewną wartość. Jeśli masz takie urządzenia i są one na naszej liście, przynieś je do nas!

Staramy się jak najlepiej wyceniać sprzęt, który chcesz nam sprzedać. Sytuacje w których wycena wydaje się być zbyt niska możemy podzielić na 2 kategorie:

  • sprzęt uszkodzony: w takim przypadku koszty doprowadzenia urządzenia do ponownego użytku niejednokrotnie przewyższają wartość odkupu. Dodatkowo bierzemy na siebie ryzyko, że naprawa może się nie udać i sprzęt będzie musiał być zutylizowany w profesjonalny sposób, co wiąże się z ponoszeniem przez Lantre dodatkowych kosztów.

  • sprzęt stary, ciężko zbywalny, inni producenci niż Apple: niejednokrotnie w tego typu sytuacjach Lantre musi dołożyć do procesu utylizacji tego typu urządzeń. Oczywiście zależy nam na tym, aby klienci pozbyli się starego, zalegającego sprzętu i mogli przesiąść się na najnowsze modele Apple’a, dlatego proponujemy taką możliwość. Profesjonalne czyszczenie sprzętu z danych i recycling są drogie, a powierzenie tych tematów ekspertom Lantre zapewni Ci spokojną głowę. Przy okazji wspólnie dbamy o środowisko i sprawiamy, że stary sprzęt jest właściwie zaopiekowany, a stare części dostaną drugie życie i będzie można je wykorzystać w procesie recyclingu.

Jak najbardziej! W Lantre przygotowaliśmy dla Ciebie proces online dostępny z poziomu każdej karty produktu oraz strony informacyjnej Trade In. W kilku prostych krokach możesz poznać bardziej szczegółową wycenę i zlecić nam przeprowadzenie procesu odkupu. Nie poniesiesz kosztów kuriera, a po akceptacji wyceny podpiszesz zdalnie umowę i otrzymasz od Voucher na zakupy w Lantre na kwotę równowartości wyceny, bądź zlecimy przelew środków na Twoje konto.

Spokojnie, voucher, który otrzymasz od Lantre będzie ważny przez 3 lata od momentu jego wydania – to zdecydowanie wystarczająca ilość czasu, aby produkt na który czekał pojawił się w naszym sklepie, nawet jeśli jeszcze nie istnieje

Jeśli jesteś właścicielem firmy - oczywiście. W rozliczeniu możesz zostawić swój używany firmowy sprzęt. W tym przypadku pamiętaj, że podana ostatecznie wycena będzie taka, jak dla klienta fizycznego, czyli podamy kwotę brutto.

Nie wymagamy akcesoriów załączonych fabrycznie do urządzenia. Jeśli nie masz pudełka, kabli czy słuchawek, to nie problem, ich brak nie wpłynie na wycenę.

Współpracujemy z firmą, która zajmuje się profesjonalnym serwisem oraz utylizacją urządzeń. Twoje stare urządzenie zyska nowe życie po gruntownym procesie odnowienia lub zostanie przekazane do procesu recyclingu, nic w ten sposób się nie zmarnuje. Zależy nam na tym, by sprzęt elektroniczny był dalej w użyciu. W ten sposób wspólnie chronimy naszą planetę!

Jeśli masz dodatkowe pytania...

Jeżeli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami:

Telefonicznie: +48 22 100 25 55

Mailowo: sklep@lantre.pl