Apple Trade In Online - wymień stary sprzęt na nowy model Apple

Zyskaj rabat na nowy sprzęt Apple.
Skorzystaj z Trade In Online lub przynieś swoje stare urządzenie do naszego salonu i wymień je na zniżkę, by przesiąść się na nowy model.

Zyskaj dodatkowe 548 zł na iPhone'a 15 Zyskaj dodatkowe 548 zł na iPhone'a 15

Dodatkowy bonus do 548 zł na zakup nowego iPhone'a

Masz w domu starego iPhone'a i marzy Ci się nowy model? Skorzystaj z naszej promocji!* Oddaj w ramach Lantre Trade In swój telefon, a my damy Ci w prezencie dodatkowe 548 zł do otrzymanej wyceny w postaci vouchera na zakup iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro lub iPhone 15 Pro Max lub 267 zł na zakup iPhone 14 oraz iPhone 14 Plus.

Akcja trwa do 31.03.2024 roku. Szczegóły promocji w regulaminie.

 

*Szczegóły w regulaminie, który znajdziesz poniżej:

Zobacz regulamin

Zyskaj dodatkowe 773 zł na Macbooka Air Zyskaj dodatkowe 773 zł na Macbooka Air

Dodatkowy bonus 773 zł na zakup nowego MacBooka Air

Przynieś do nas swojego starego Maka lub skorzystaj z procesu online, a my do otrzymanej wyceny dodamy bonus - 773 zł, które wykorzystasz na zakup dowolnego MacBooka Air z procesorem M1, M2 lub M3.*

Akcja trwa do 31.03.2024 roku. Szczegóły promocji w regulaminie.

 

*Szczegóły w regulaminie, który znajdziesz poniżej:

Zobacz regulamin

Skorzystaj z Trade In Online bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Jak to działa?

Skorzystaj z formularza poniżej. Odpowiedź na kilka pytań dotyczących Twojego sprzętu i poznaj wstępną wycenę dla urządzenia.

Zostaw swoje dane i poczekaj na kontakt naszego serwisanta, m.in. w celu umówienia kuriera po odbiór sprzętu (na nasz koszt).

Po wysyłce sprzętu nasz serwisant sprawdzi urządzenie i przedstawi finalną wycenę, którą otrzymasz w postaci vouchera do wykorzystania w sklepie Lantre. Cały proces (już z odbiorem i dostarczeniem sprzętu do nas przez kuriera) trwa zwykle około 3 dni roboczych.

Przyjdź do naszego salonu, by wymienić stary sprzęt Apple na nowy

Salon Lantre - Fabryka Norblina

ul. Żelazna 51/53,
00-841 Warszawa

Kontakt:

tel: +48 662 844 584
e-mail: fabrykanorblina@lantre.com

Serwis Lantre

ul. Łucka 2/4/6
00-845 Warszawa

Kontakt:

tel: +48 539 997 095
e-mail: serwis@lantre.pl

Nie interesuje Cię proces online? Trade In zrealizujesz także stacjonarnie

Przekonaj się, jakie to proste i odbierz swój rabat na nowy sprzęt Apple

ikona-salon-lantre ikona-salon-lantre

Przyjdź do salonu lub biura handlowego Lantre ze swoim starym urządzeniem. To może być iPhone, iPad, Apple Watch, komputer Mac lub innej marki. Możesz wymienić nawet kilka urządzeń na raz.

ikona-ocena-eksperta ikona-ocena-eksperta

Nasz ekspert na miejscu dokona oceny stanu urządzenia i zaproponuje wycenę.

ikona-rabat ikona-rabat

Wybierz nowe urządzenie i zyskaj na niego rabat w wysokości wyceny starego sprzętu.

ikona-przenoszenie-danych ikona-przenoszenie-danych

Nie martw się o swoje dane – nasz ekspert pomoże Ci je przenieść na nowe urządzenie oraz zresetuje stare do ustawień fabrycznych.

Trade-in iPhone

Oddaj swój sprzęt i odbierz rabat na nowe urządzenie Apple.
Sprawdź, jaki maksymalny rabat* możesz uzyskać:

Twoje urządzenie
Twój rabat

*Podane wyceny stanowią orientacyjną wartość udzielonego rabatu, która może się różnić w zależności od modelu i stanu sprzętu. Aby poznać bardziej szczegółową wycenę, skorzystaj z Trade In Online poniżej lub przyjdź do salonu stacjonarnego Lantre, gdzie doradzą Ci nasi eksperci.

iPhone w Lantre Trade In

Trade-in w Lantre

Przypadkowe uszkodzenie ekranu iPhone'a Przypadkowe uszkodzenie ekranu iPhone'a

Łatwy proces

Wycenę otrzymasz od razu, a uzyskany rabat wykorzystasz na miejscu na zakup nowego sprzętu.

Przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia Przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia

Wygoda

Pomożemy Ci w wyborze sprzętu, przeniesieniu danych na nowe urządzeniu i zadbamy o ich bezpieczeństwo.

Przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia i kradzież Przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia i kradzież

W trosce o planetę

Oddając w ten sposób stary sprzęt dajesz mu szansę na drugie życie, zyskując przy tym zniżkę na nowy model.

Ugryźmy to razem!

Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta

Nasi eksperci z Salonu Lantre w Fabryce Norblina

Korzystając z kalendarza spotkań akceptujesz warunki polityki prywatności spotkań Lantre.

Umów się z nami, to proste!

Skorzystaj z kalendarza aby omówić się na indywidualne spotkanie.

Rozmowa telefoniczna z ekspertem Lantre Rozmowa telefoniczna z ekspertem Lantre

Krok 1.

Wybierz formę spotkania

Możesz wybrać rozmowę przez telefon lub spotkanie w salonie lub serwisie.

Spotkanie z ekspertem Lantre Spotkanie z ekspertem Lantre

Krok 2.

Wybierz datę i godzinę spotkania

Spotkanie możesz zaplanować z tygodniowym wyprzedzeniem. Będziesz je mógł także przełożyć lub odwołać na godzinę przed jego rozpoczęciem.

Rozmowa online z ekspertem Lantre Rozmowa online z ekspertem Lantre

Krok 3.

Uzupełnij dane kontaktowe

Uzupełnij wymagane dane kontaktowe i kliknij w przycisk potwierdź. Otrzymasz potwierdzenia umówienia spotkania na wskazany adres mailowy. To wszystko, do zobaczenia!

Dokumenty do pobrania:

Umowa sprzedaży,
wzór

Klauzula RODO

Regulamin Lantre Trade In

Regulamin promocji iPhone Trade In

Regulamin promocji MacBook Air Trade In

FAQ

iPhone (od serii 7), iPad (od 2013 r.), Apple Watch, MacBook (od 2015 r.), wybrane modele Samsung, Dell, Lenovo oraz HP. Urządzenie może być nawet uszkodzone, ale jest ważne, aby była możliwość jego włączenia i sprawdzenia IMEI / numeru seryjnego.

Proces Online: odpowiadając na kilka prostych pytań, w kilka minut uzyskasz dużo bardziej precyzyjną wycenę (od tej, widocznej w tabeli na stronie) oraz informację czy jesteśmy w stanie odkupić od Ciebie sprzęt. Co więcej, jeżeli po naszej weryfikacji stan urządzenia potwierdzi się z zadeklarowanym przez Ciebie – potwierdzimy wskazaną wcześniej kwotę.

Proces stacjonarny: w przypadku iPhone i iPad wycena zajmie do 5 minut. Zadamy kilka pytań, ocenimy stan wizualny urządzenia i przeprowadzimy automatyczny test jego funkcjonalności (w pełni bezpieczny dla twojego urządzenia!). W przypadku Apple Watch i MacBook dodatkowo musimy sprawdzić niektóre funkcje ręcznie. Tu diagnoza i wycena nie powinny przekroczyć 15-20 minut.

Proces Online: wiążącą wycenę otrzymasz niezwłocznie po odebraniu przez nas Twojego sprzętu i przeprowadzeniu testów, potwierdzających zadeklarowany przez Ciebie stan urządzenia.

Proces stacjonarny: od razu, po zakończonym teście i zadaniu Ci kilku pytań, otrzymasz ostateczną i wiążącą wycenę.

Czynności, które rekomendujemy to usunięcie swoich danych oraz wylogowanie się z usługi iCloud. Nie musisz tego robić, możemy to oczywiście zrobić za Ciebie podczas weryfikacji urządzenia. Jeśli urządzenie jest zablokowane, musisz znać hasło. Prosimy także o wyjęcie urządzenia z etui oraz usunięcie zabezpieczającej folii i szkieł.

Proces Online: podczas kontaktu zdalnego, ekspert Lantre zapyta Cię o ostateczną decyzję. Jeśli wyrazisz zgodę, przejdziemy do podpisania umowy online oraz wystawienia vouchera na kwotę równowartości wyceny, bądź zlecimy przelew środków na Twoje konto.

Proces stacjonarny: aby sfinalizować transakcję podpisujemy umowę kupna- sprzedaży. Zabierz ze sobą dokument tożsamości. Jeśli sprzedasz nam urządzenie – w zamian dostaniesz voucher, który wykorzystasz na zakup nowego sprzętu w naszym sklepie.

Nie martw się. Twoje dane są bezpieczne. Urządzenie po transakcji zostanie od razu wyczyszczone, a jego ustawienia przywrócone do wartości fabrycznych. Usuwamy dane certyfikowanym przez ADISA oprogramowaniem, zgodnym z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych i prywatności.

Oczywiście! Każdy zalegający w domu sprzęt Apple czy innego producenta, którego modele akceptujemy, stanowi pewną wartość. Jeśli masz takie urządzenia i są one na naszej liście, przynieś je do nas!

Staramy się jak najlepiej wyceniać sprzęt, który chcesz nam sprzedać. Sytuacje, w których wycena wydaje się być zbyt niska możemy podzielić na 2 kategorie:

  • sprzęt uszkodzony: w takim przypadku koszty doprowadzenia urządzenia do ponownego użytku niejednokrotnie przewyższają wartość odkupu. Dodatkowo bierzemy na siebie ryzyko, że naprawa może się nie udać i sprzęt będzie musiał być zutylizowany w profesjonalny sposób, co wiąże się z ponoszeniem przez Lantre dodatkowych kosztów.

  • sprzęt stary, ciężko zbywalny, inni producenci niż Apple: niejednokrotnie w tego typu sytuacjach Lantre musi dołożyć do procesu utylizacji tych urządzeń. Oczywiście, zależy nam na tym, aby klienci pozbyli się starego, zalegającego sprzętu i mogli przesiąść się na najnowsze modele Apple, dlatego proponujemy taką możliwość. Profesjonalne czyszczenie sprzętu z danych i recycling są drogie, a powierzenie tego ekspertom Lantre zapewni Ci spokojną głowę. Przy okazji wspólnie dbamy o środowisko i sprawiamy, że stary sprzęt jest właściwie zaopiekowany, a stare części dostaną drugie życie i będzie można je wykorzystać w procesie recyclingu.

Jak najbardziej! W Lantre przygotowaliśmy dla Ciebie proces online dostępny z poziomu każdej karty produktu oraz strony informacyjnej Trade In. W kilku prostych krokach możesz poznać bardziej szczegółową wycenę i zlecić nam przeprowadzenie procesu odkupu. Nie poniesiesz kosztów kuriera, a po akceptacji wyceny podpiszesz zdalnie umowę i otrzymasz voucher na zakupy w Lantre na kwotę równowartości wyceny, bądź zlecimy przelew środków na Twoje konto.

Voucher, który otrzymasz od Lantre będzie ważny przez 3 lata od momentu jego wydania.

Jeśli jesteś właścicielem firmy - oczywiście. W rozliczeniu możesz zostawić swój używany firmowy sprzęt. W tym przypadku pamiętaj, że podana ostatecznie wycena będzie taka, jak dla klienta fizycznego, czyli podamy kwotę brutto.

Nie wymagamy akcesoriów załączonych fabrycznie do urządzenia. Jeśli nie masz pudełka, kabli czy słuchawek, to nie problem, ich brak nie wpłynie na wycenę.

Współpracujemy z firmą, która zajmuje się profesjonalnym serwisem oraz utylizacją urządzeń. Twoje stare urządzenie zyska nowe życie po gruntownym procesie odnowienia lub zostanie przekazane do procesu recyclingu, nic w ten sposób się nie zmarnuje. Zależy nam na tym, by sprzęt elektroniczny był dalej w użyciu. W ten sposób wspólnie chronimy naszą planetę!

Lantre Trade-in - czas na nową historię!

Lantre Trade In - zgarnij dopłatę do iPhone'a

Zamień starego iPhone'a na nowy!

Wymień iPhone w Lantre Trade In

Czas na nową historię!

Poznaj Lantre Trade In

Za swój nowy sprzęt zapłać starym!

Jeśli masz dodatkowe pytania...

Jeżeli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami:

Telefonicznie: +48 22 100 25 55

Mailowo: sklep@lantre.pl