iPhone 14 Pro 128 GB

Podjąłeś decyzję o zakupie urządzenia Apple iPhone, ale nie wiesz, jaka pojemność pamięci wbudowanej będzie dla Ciebie odpowiednia? Jeśli zamierzasz korzystać z urządzenia w standardowy sposób, ale wymagasz od swojego sprzętu więcej niż przeciętny użytkownik, dobrym rozwiązaniem będzie iPhone 14 Pro 128 GB.

rozwiń

zwiń

Ten model zapewni Ci wystarczającą ilość miejsca do przechowywania zdjęć, filmów, plików multimedialnych, a nawet bardziej rozbudowanych gier i aplikacji. Do codziennego użytku w zupełności wystarczy iPhone 128 GB, a w razie konieczności zawsze możesz powiększyć miejsce na dysku, wykupując dodatkową przestrzeń w usłudze iCloud.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Apple iPhone 14 Pro 128 GB - jakie parametry oferuje?

Pojemność pamięci wewnętrznej jest ważnym kryterium wyboru, ale równie istotne są inne parametry. W tym przypadku telefon Cię nie zawiedzie, gdyż wyróżnia się wydajnością i funkcjonalnością. Przekątna ekranu to 6,1 cala. Taka powierzchnia pozwala na wygodne przeglądanie i odtwarzanie danych jedną ręką.

Każdy iPhone 14 Pro jest wyposażony w wyświetlacz Super Retina XDR o rozdzielczości 2532 x 1170 pikseli, pokryty dodatkową warstwą zabezpieczającą Ceramic Shield. Odświeżanie ekranu o częstotliwości adaptacyjnej do 120 Hz pozwala na optymalizację użytkowania i płynność wyświetlania filmów i animacji.

Smartfon może się również pochwalić wytrzymałą konstrukcją o wysokiej klasie wodoszczelności IP68. Za szybkie przetwarzanie procesów odpowiada 6-rdzeniowy procesor czip A16 Bionic z 6 GB RAM. Dzięki niemu telefon działa płynnie i się nie zawiesza, nawet podczas obsługi wymagających aplikacji.

Bateria w tym modelu Apple iPhone pozwala na odtwarzanie wideo do 23 godzin lub odtwarzanie dźwięku do 75 godzin. W telefon wbudowano także funkcję szybkiego ładowania, która pozwoli Ci napełnić baterię do połowy w około 30 minut.

rozwiń

zwiń

Wyjątkowe funkcje w iPhone 14 Pro 128 GB

W Apple iPhone 14 Pro 128 GB znajdziesz ciekawe opcje, które ułatwiają korzystanie z dostępnych funkcji. Ciekawym rozwiązaniem jest m.in.:

  • Always on Display – funkcja, która umożliwia wgląd w najważniejsze informacje bez konieczności włączania wyświetlacza,
  • Dynamic Island – dzięki tej opcji możesz zarządzać powiadomieniami i aplikacjami w interaktywnym panelu,
  • Powiadamianie ratunkowe – urządzenie jest wyposażone w czujniki wykrywania wypadku i automatycznie zawiadomi pomoc w razie zagrożenia,
  • Obsługa 5G – zapewnia dostęp do szybkiego internetu zgodnie z usługami dostarczanymi przez operatora,
  • Aparat główny 48 MP – system obiektywów jest wspierany przez zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji do optymalizacji obrazu. Do wyboru masz też rozbudowane tryby i style fotograficzne do nakładania efektów.

System operacyjny iOS pozwala na jeszcze większe możliwości personalizacji smartfona i zarządzania jego funkcjami. Urządzenie możesz rozbudować o dodatkowe akcesoria iPhone i dostosować je do swoich potrzeb.

iPhone 14 Pro 128 GB – cena

Cena tego modelu zależy od pojemności pamięci wbudowanej. W dniu premiery wariant 128 GB kosztował 5 999 zł.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego telefonu iPhone, zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą finansowania. W sklepie Lantre umożliwiamy zakupy na raty dla klientów indywidualnych, a dla przedsiębiorców mamy możliwość leasingu sprzętu. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałego asortymentu!

 

icon category iPhone icon category iPhone

Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz kupić swój pierwszy iPhone, czy korzystasz z tego smartfona już od jakiegoś czasu, ten przewodnik zawiera wiele przydatnych informacji, które uzupełnią Twoją wiedzę o telefonach Apple.

Eksperci Lantre rekomendują