LINQ - HUB 3in1 USB-C HDMI - Space Gray
Kod producenta: LQ48000
EAN: 5706662209038
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
LINQ - HUB 3in1 USB-C HDMI - Space Gray
Kod producenta: LQ48000
Typ produktu: Hub
Kolor: Gwiezdna szarość
Producent: LINQ
Materiał: ABS, Aluminium, PC
Dostępne porty:
1 x wyjście 4K HDMI – HDMI 2.0, do 4K/60 Hz
1 x ładowanie USB-C PD – do 100 W (15 W używane do zasilania koncentratora)
1 x port danych USB-A – do 5 Gb/s, USB3.2 Gen1


Ultraprzenośny i zaprojektowany jako hybrydowe rozwiązanie do pracy w domu i w podróży, ten kompaktowy adapter HDMI 3 w 1 4K zapewnia niezbędne porty do laptopa, tabletu lub smartfona. Wyposażony w wyjście HDMI 4K/60 Hz o wysokiej rozdzielczości i ładowanie 100 W PD, ten adapter dodatkowo posiada port danych USB-A.
Specyfikacja Premium. Jakość Premium.
Piękna, matowa, aluminiowa obudowa w kolorze gwiezdnej szarości jest wyposażona w rozwiązania komunikacyjne, takie jak HDMI, a także USB-C PD do ładowania przelotowego i port danych USB-A. Ponadczasowy, minimalistyczny i nowocześnie wyglądający skandynawski design, który pasuje do Twojego laptopa i zewnętrznego ekranu oraz do Twojego domu lub środowiska pracy. Ten wytrzymały wieloportowy koncentrator o niewielkich rozmiarach z wysokiej jakości kablem w oplocie jest idealnym towarzyszem w podróży lub pracy w domu.
Łączność bez kompromisów
Projekt każdego adaptera LINQ zapewnia bezproblemową łączność bez kompromisów. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że zawsze będziesz mieć najlepsze i najnowsze specyfikacje oraz funkcje. Po prostu podłącz do swojego MacBooka, Microsoft Surface, Chromebooka lub innego zgodnego urządzenia USB-C i już możesz korzystać z adaptera – podłącz i używaj. Wystarczy podłączyć, a koncentrator zajmie się resztą. Nie musisz martwić się instalacją skomplikowanego oprogramowania.
Zrównoważona technologia
Rozszerzona łączność bez kompromisów oznacza nie tylko najwyższe parametry dostępne do codziennego użytku; wysokie parametry sprawiają także, że dłużej zachowa nowoczesne parametry. Produkt wysokiej jakości, o trwałej konstrukcji i najlepszych parametrach, może być używany przez wiele lat. Technologia zachowująca dłużej nowoczesne parametry jest trwalszym rozwiązaniem.


Doskonałe i płynne wideo i dźwięk 4K
Zwiększ wydajność i pracuj na większym ekranie. Ciesz się zdjęciami lub ulubionymi programami i filmami w krystalicznie czystych obrazach i filmach w wysokiej rozdzielczości 4K przy 60 Hz, aby uzyskać bardziej szczegółowy i płynny obraz.
Szybkie ładowanie urządzenia
USB-C do ładowania przelotowego obsługuje ładowanie do 100 W. Korzystając z protokołów inteligentnego zarządzania energią, Twoje urządzenia zawsze ładują się z optymalną prędkością.
Łączność dla wszystkich Twoich urządzeń
Adaptery LINQ 4K HDMI obsługują starsze protokoły USB i OTG, które zapewniają wysokiej jakości łączność plug & play z MacBookiem lub innym laptopem USB-C. Ponadto protokoły OTG mogą zapewnić szybką i wygodną rozszerzoną łączność ze smartfonem, tabletem lub iPadem, kiedy tylko tego potrzebujesz.
Kompatybilność
Mac Studio;
MacBook Pro/MacBook Air;
iPad z portem USB-C
telefony komórkowe i tablety z funkcją USB-C i DP






| Producent | Producent: LINQ |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: LQ48000 |
| EAN | EAN: 5706662209038 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Oferta | Oferta: Super Cena |
| Raty | Raty: Raty 12x0 |
| Typ | Typ: HUB |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: Mac |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13, MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Air 15, MacBook Air 15 M2, MacBook Air 15 M3, MacBook Air 15 M4, MacBook Pro 13, MacBook Pro 14, MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 15, MacBook Pro 16, MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 14 M5, MacBook Neo |
| Ilość portów | Ilość portów: 3 porty |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Aluminium |
| Kolor | Kolor: Gwiezdna szarość |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Hub 3w1, dokumentacja |
| Szerokość | Szerokość: 2.8 cm |
| Wysokość | Wysokość: 6.6 cm |
| Głębokość | Głębokość: 1 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |

