Apple dla firm - Biznes klasy PRO

Apple to niezawodne produkty dla firm, a Lantre to równie niezawodny partner w biznesie. Doskonale wiemy, że elastyczna oferta, dostępność od ręki sprzętu, także w tych rozbudowanych konfiguracjach oraz odpowiednie finansowanie to podstawa, by rozmawiać o rozwoju Twojej firmy. Przekonaj się, co potrafimy!

Sprzęt polecany przez ekspertów Lantre

do projektowania (grafika / UX / UI) do projektowania (grafika / UX / UI)

do projektowania (grafika / UX / UI)

do pracy foto / wideo do pracy foto / wideo

do pracy foto / wideo

dla branży IT dla branży IT

dla branży IT

dla marketingowców / agencji dla marketingowców / agencji

dla marketingowców / agencji

dla profesjonalistów tzw. wolnych zawodów dla profesjonalistów tzw. wolnych zawodów

dla profesjonalistów tzw. wolnych zawodów

dla twórców cyfrowych dla twórców cyfrowych

dla twórców cyfrowych

do pracy biurowej / uniwersalnych zastosowań w biznesie do pracy biurowej / uniwersalnych zastosowań w biznesie

do pracy biurowej / uniwersalnych zastosowań w biznesie

Rozpędź swój biznes z Lantre

W Lantre od lat pracujemy z przedsiębiorcami oraz profesjonalistami z różnych branż, by znaleźć rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w codziennej pracy oraz rozwijaniu firmy.

 

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać:

Biznes na Apple Biznes na Apple

Najlepsza oferta

Proponujemy ofertę w możliwie najlepszych cenach i wciąż ją poszerzamy, zapewniając największy wybór produktów i usług.

Spersonalizowane konfiguracje

Firmy czy profesjonaliści chętnie wybierają Lantre, ze względu na dostępność od ręki rozbudowanych konfiguracji. U nas znajdziesz sprzęt, na który u innych czekasz tygodniami.

Autoryzowany sprzedawca Apple

To pewność, że sprzęt kupowany w Lantre pochodzi z oficjalnej dystrybucji.

Zaufanie profesjonalistów

Od 7 lat doradzamy przedsiębiorcom i profesjonalistom w wyborze sprzętu. To setki godzin rozmów rocznie z naszymi ekspertami Apple.

Wygodne finansowanie

W Lantre możesz skorzystać z atrakcyjnego leasingu 100% online.

Ochrona Twojego sprzętu

W ramach pakietów przedłużonej gwarancji Serivce Pack lub najlepszej na rynku oferty ubezpieczeniowej.

Poznaj najlepsze oferty dla biznesu

Ikona kropki Ikona kropki

Firma turbodopalana czipami M

Twoja firma korzysta z komputerów Mac, pracujących na procesorach Intel? Poznaj korzyści, jakie daje zmiana sprzętu na nowsze modele z czipami M.

M = praca z turbodopaleniem.

Zmiana procesora Intel na M to nawet 3-krotny zysk na wydajności. Przykładowo*: eksport filmu 4K (H265 80000 Kb/S) z programu DaVinci Resolve jest krótszy o ponad 70%. Jest to widoczne wprost także na testach wydajności Cinebench R23:

MacBook Pro (Intel, 2018) vs MacBook Pro 16 (M2 Max, 2023)

Single Core: 1083 vs 1611

Multi Core: 6032 vs 14576

*test zrealizowany przez Mariusza Gajdzika, porównanie MacBook Pro 15 z 2018 do MacBook Pro 16 M2 Max z 2023 (oba komputery w maksymalnej specyfikacji) - do obejrzenia na kanale YT Mariusza.

Dłuższa praca na baterii.

Procesory M zużywają mniej energii, dzięki czemu łączny czas pracy na baterii jest znacznie dłuższy - do 11 godz. na Intel Core i9 vs do 22 godz. na M2 Pro lub M2 Max*

*źródło: www.apple.com, porównanie MacBooków Pro 16

Pełna moc na baterii.

Czipy M na architekturze ARM cechują się znacznie mniejszym poborem mocy, co pozwala na korzystanie ze wszystkich możliwości procesora - nawet podczas pracy na baterii.

M pracuje w ciszy.

Procesory M, z racji ich konstrukcji oraz niskiego zużycia energii, nie generują tak dużo ciepła, jak procesory Intel, a praca na komputerze jest dużo cichsza i bardziej komfortowa.

M = nowa jakość pracy.

Nowe, lepsze matryce i kamery frontalne. Szybsze karty WiFi i dodatkowe zabezpieczenie za pomocą TouchID. Warto zamienić Intel na M.

Ikony kropki Ikony kropki

Moc ekosystemu w Twojej firmie.

Rozbuduj w firmie ekosystem Apple o kolejne urządzenia, by jeszcze bardziej usprawnić swoją pracę. Zobacz, jakie to daje korzyści!

Ikona półokrąg Ikona półokrąg

Finansowanie w Lantre

W Lantre nie musisz angażować gotówki, bo mamy najlepszą na rynku ofertę finansowania na produkty Apple. Gwarantujemy Ci także pomoc zespołu konsultantów, który przeprowadzi Cię przez proces składania wniosku.

Biznes na Apple Biznes na Apple
Ubezieczenie Ubezieczenie

Leasing klasy PRO

Możesz mieć najnowszy sprzęt Apple, który zacznie dla Ciebie pracować, bez angażowania gotówki. Jeśli dodatkowo zależy Ci na skorzystaniu z preferencyjnych stawek podatkowych, to leasing będzie optymalnym sposobem sfinansowania zakupu. Jego zaletą jest duża elastyczność:

 • decydujesz jaki wkład własny wnosisz do zakupu na start
 • wybierasz okres kredytowania: od 1 do 48 miesięcy
 • proces składania wniosku jest niezwykle prosty, warunki umowy przejrzyste, a formalności minimalne (możesz to zrobić online w mniej niż 15 minut)
macbook-pro-14-m3 macbook-pro-14-m3
macbook-pro-14-m3-pro macbook-pro-14-m3-pro
Ubezieczenie Ubezieczenie

Odroczona płatność

Jeśli potrzebujesz nowego sprzętu na już, ale wiesz, że płatność za projekt otrzymasz dopiero za jakiś czas i nie chcesz finansować zakupu w dłuższym terminie, np. w leasingu, to usługa odroczonej płatności będzie świetnym rozwiązaniem. W Lantre masz możliwość odroczenia płatności za zakupy (min. kwota to 100 zł) na okres: 14, 21, 30, 45 lub 60 dni.

Poznaj korzyści, jakie daje to rozwiązanie:

 • możliwość skorzystania z usługi już od pierwszego zamówienia
 • koszt już od 1% wartości zamówienia
 • sposób na prolontagę - jeśli miałeś już wcześniej zobowiązanie, które zbliża się do końca terminu, dzięki odroczonej płatności możesz je przesunąć o kolejny, wybrany okres.
Ubezieczenie Ubezieczenie

Raty

Dla klientów indywidualnych mamy natomiast zakup na raty. Z tej formy finansowania możesz skorzystać, gdy cena towaru jest wyższa niż 100 zł, ale nie przekracza wartości 50 000 zł.

Proces jest bardzo szybki i prosty.

Leasing w Lantre Leasing w Lantre

Leasing

Jeśli prowadzisz firmę i zależy Ci na skorzystaniu z preferencyjnych stawek podatkowych, to leasing będzie optymalnym sposobem sfinansowania zakupu. Jego zaletą jest duża elastyczność:

 • decydujesz jaki wkład własny wnosisz do zakupu na start;
 • wybierasz okres kredytowania: od 1 do 48 miesięcy;
 • proces składania wniosku jest niezwykle prosty, warunki umowy przejrzyste, a formalności minimalne (możesz to zrobić online, a decyzję otrzymasz w około 15 minut)
Odroczona płatność Odroczona płatność

Odroczona płatność

Jeśli potrzebujesz nowego sprzętu na już, ale wiesz, że płatność za projekt otrzymasz dopiero za jakiś czas i nie chcesz finansować zakupu w dłuższym terminie, np. w leasingu, to usługa odroczonej płatności będzie świetnym rozwiązaniem. W Lantre masz możliwość odroczenia płatności za zakupy (min. kwota to 100 zł) na okres: 14, 21, 30, 45 lub 60 dni.

Poznaj korzyści, jakie daje to rozwiązanie:

 • Możliwość skorzystania z usługi już od pierwszego zamówienia.
 • Koszt już od 1% wartości zamówienia.
 • Sposób na prolongatę - jeśli miałeś już wcześniej zobowiązanie, które zbliża się do koca terminu, dzięki odroczonej płatności możesz je przesunąć o kolejny, wybrany okres.
Raty Raty

Raty

Dla klientów indywidualnych mamy natomiast zakup na raty. Z tej formy finansowania możesz skorzystać, gdy cena towaru jest wyższa niż 100 zł, ale nie przekracza wartości 50 000 zł.

Proces jest bardzo szybki i prosty.

Ikona półokrąg Ikona półokrąg

Ochrona sprzętu Lantre Care

Lantre Care to przygotowany specjalnie dla Ciebie pakiet usług dodatkowych, które pozwolą zyskać komfort i spokój w przypadku awarii lub przypadkowego uszkodzenia Twojego sprzętu Apple, a także pomogą w jego zabezpieczeniu.

Biznes na Apple Biznes na Apple
Ubezieczenie Ubezieczenie

Ubezpieczenie

Dla każdego komputera Apple zakupionego w naszym sklepie możesz wykupić ubezpieczenie na okres od jednego do trzech lat. W zależności od wybranej opcji ubezpieczenie może obejmować: 

 • przypadkowe uszkodzenie ekranu iPhone'a;
 • przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia;
 • przypadkowe uszkodzenie urządzenia oraz kradzież na skutek włamania lub rabunku.
Service Pack Service Pack

Service Pack

Dodatkowo oferujemy Service Pack, czyli specjalny pakiet obsługi serwisowej dla urządzeń Apple w okresie trwania gwarancji podstawowej, a także w kolejnych okresach po jej zakończeniu. Jeśli cenisz sobie wygodę, wybierz interesujący Cię pakiet, a my zatroszczymy się o Twój sprzęt.

Serwis Serwis

Serwis

Doświadczeni technicy, sprzęt zastępczy, wygodne formy realizacji zlecenia oraz finansowania naprawy i pełna historia serwisowa to tylko kilka powód, dla których warto wybrać nasz serwis. Sprawdź, co możemy zaoferować Twojej firmie.

Ugryźmy to razem!

Potrzebujesz oferty skrojonej pod Twoją firmę lub chcesz porozmawiać o finansowaniu, usługach dodatkowych czy poradzić się w kwestiach technicznych? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Odwiedź nasz salon w warszawskiej Fabryce Norblina lub umów się na dedykowane spotkanie z doradcą, korzystając z poniższego kalendarza.

Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta

Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta

Korzystając z kalendarza spotkań akceptujesz warunki polityki prywatności spotkań z Lantre.

Profesjonaliści i przedsiębiorcy polecają Lantre 

Ikona cytat Ikona cytat

Musiałem pilnie zakupić Mac Studio z M1 Ultra i Lantre jako jedyne w Polsce miało konfigurację w przewidzianym budżecie i specyfikacji OD RĘKI! Poczekali nawet aż kontrahent zrobi mi przelew, a ja kupię od nich sprzęt. To jest naprawdę kawał dobrej firmy!

Szymon Chałupka
twórca wideo i YouTuber "Filmujemy"

Żyjemy w czasach, w których mocny komputer nie musi zajmować pół biurka. Dzięki Macbookowi Pro z procesorem M1 mogę montować nawet w pociągu i robić projekty, do realizacji których wcześniej potrzebowałem studia z wielkim komputerem stacjonarnym. Tylko w Lantre znalazłem odpowiednią konfigurację w świetnej cenie. Do tego propsy za obsługę klienta i szybkość w realizacji zamówienia - komp był u mnie na drugi dzień. Na pewno do Was wrócę!

Aleksy Kubiak
operator i montażysta filmowy

Prowadząc pensjonat zawsze zwracam uwagę na jakość obsługi. Pod tym względem Lantre to sklep 5-gwiazdkowy. Do tego szybka i przyjazna strona, duża dostępność sprzętu, no i oczywiście… maczki ;)

Maciej Kulig
właściciel pensjonatu Daj Spokój w Szczyrku

Chcesz porozmawiać z naszymi ekspertami z Biura Obsługi Klienta?

Skontaktuj się drogą mailową: sklep@lantre.pl lub telefonicznie: +48 22 100 25 55