Wczytuję dane...

AppleCare Protection Plan dla iPad

Producent: Apple
Kod producenta: S4518ZM/A
Gwarancja: 12 miesięcy
Model: S4518ZM/A
Realizacja zamówienia: 1 dni
O gwarancji
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie Lantre.pl pochodzą z polskiej dystrybucji oraz posiadają pełną gwarancję producenta.

Płatność i dostawa
Dostawa zakupionych produktów realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatów firmy Inpost sp.zo.o.o. zgodnie z wolą klienta.
Cena: 349,00

Produkt dostępny w magazynie!
Zamów do 12.00 otrzymasz jeszcze dziś Zamów do 15.00 otrzymasz już jutro Kup teraz, wysyłka w poniedziałek! Zamów dziś, dostawa pojutrze!
zamów w ciągu:
wyślemy jeszcze dziś!
zamów w ciągu:
wysyłka już jutro!

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 15.00 przesyłka zostanie nadana tego samego dnia i dostarczona następnego dnia roboczego.

Czas wysyłki może ulec zmianie, jeżeli wybierzesz płatność przelewem, zakup ratalny lub leasing, nie sfinalizujesz płatności online lub zamówisz produkty o różnym czasie realizacji.

Wysyłka od: Wysyłka gratis!
Oblicz ratę
PN: MF226PL/A

Plan przedłuża bezpłatny okres gwarancji na iPad'a i dotyczącego go wsparcia technicznego do dwóch lat od daty zakupu urządzenia.

Zakupu planu ochrony AppleCare Protection Plan należy dokonać w ciągu 12 miesięcy od pierwotnej daty nabycia iPad'a. Plan zapewnia możliwość korzystania z dodatkowych opcji naprawy w ciągu dwóch lat od pierwotnej daty zakupu Twojego iPad'a.

Instrukcja szybki start

Warunki świadczenia usług

Przez 2 lata od daty zakupu Twojego iPada plan AppleCare Protection Plan zapewnia bezpośredni dostęp pod jednym adresem do ekspertów znakomitego telefonicznego wsparcia technicznego Apple. Można zwracać się do nich z pytaniami dotyczącymi sprzętu Apple, systemu OS X oraz pakietów iLife i iWork. Poza tym plan uprawnia do korzystania z lokalnych serwisów sprzętu Apple na całym świecie.

Plan ubezpieczeniowy AppleCare Protection Plan zapewnia gwarancję naprawy lub wymiany, która obejmuje zarówno koszty robocizny, jak i części, realizowaną przez autoryzowanych techników Apple. Ochrona serwisowa obejmuje następujące elementy:

- iPad

- Bateria

- Urządzenie Time Capsule lub AirPort

- Dołączony przewód USB i zasilacz

Ponieważ Apple jest producentem iPada, systemu iOS i wielu aplikacji, iPad jest systemem prawdziwie zintegrowanym. Tylko plan ochrony AppleCare Protection Plan zapewnia kompleksowy serwis i wsparcie ekspertów Apple, pozwalając na rozwiązanie większości problemów w trakcie jednej rozmowy telefonicznej:

- Bezpośredni dostęp do ekspertów Apple

- Lokalny serwis sprzętowy Apple na terenie Europy

W domowym zaciszu, w biurze lub w podróży — zawsze możesz zwrócić się bezpośrednio do ekspertów Apple z pytaniami na różne tematy, takie jak:

- Korzystanie z systemu iOS oraz iCloud

- Nawiązywanie połączenia z sieciami bezprzewodowymi

- Obsługa aplikacji FaceTime, Keynote, Numbers, Pages i innych aplikacji na iPada firmowanych przez Apple

  • Producent:  Apple
  • Typ:  AppleCare
  • Przeznaczenie:  iPad
  • Okres ochrony urządzenia:  do 2 lat od daty zakupu
  • Kod producenta:  S4518ZM/A
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...