Peak Design Mobile Wall Mount Magnetyczny Uchwyt Ścienny Do iPhone – Grafitowy
Kod producenta: M-WM-AA-CH-1
EAN: 818373023256
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Peak Design Mobile Wall Mount Magnetyczny Uchwyt Ścienny Do iPhone – Grafitowy
Błyskawicznie i bezpiecznie zamontuj swój telefon do każdej ściany, lustrze, płytkach, lub dowolnej płaskiej powierzchni z pięknym uchwytem ściennym od Peak Design. Przepisy w kuchni, podcasty w łazience, rozmowy wideo z warsztatu - potencjał dla dodatkowej użyteczności telefonu jest nieskończony.
Kod producenta: M-WM-AA-CH-1
Producent: Peak Design
Kolor: Grafitowy
Kompatybilność: Działa z każdym telefonem lub etui wspierającym system MagSafe i jest kompatybilny z każdym telefonem wyposażonym w etui Peak Design Mobile lub Uniwersalny Adapter Peak Design Mobile
Wymiary: 5.8cm x 5.8cm x 0.7cm


Bezpiecznie instaluje się do szerokiej gamy ścian za pomocą taśmy 3M serii E. Ultra silne magnesy chwytają telefon i utrzymują go zarówno w trybie pionowym jak i poziomym. Unikalny system mocowania nosi nazwę SlimLink™ i jest tak szybki i bezpieczny, że wydaje się to magią. Niskoprofilowy i estetyczny uchwyt ścienny jest dostępny w kolorze białym i grafitowym, aby pasować do każdej przestrzeni w Twoim domu.
Wymaga etui Peak Design Mobile lub Uniwersalnego Adaptera Peak Design Mobile (produkty sprzedawane oddzielnie). Działa również z telefonami i innymi etui zgodnymi ze standardem MagSafe. Najlepsze rezultaty uzyskuje się po przymocowaniu do płaskich, twardych, nieporowatych, nieteksturowanych powierzchni.
Cechy:
- Wbudowana technologia magnetycznego mocowania (zwana SlimLink™) jest niezwykle bezpieczna i sprawia wrażenie magicznej
- Niskoprofilowa, estetyczna konstrukcja wygląda naturalnie w Twoim domu
- Odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymały nylonowy materiał płócienny, odporny także na plamy i ścieranie
- Można stosować na wielu różnych płaskich powierzchniach - ścianach, lustrach, płytkach i nie tylko
- Mocny, trwały klej 3M serii E
- Przytrzymuje telefon w trybie pionowym lub poziomym
- Bezpiecznie instaluje się na wielu różnych płaskich, twardych, nieporowatych powierzchniach
- Uchwyt można bezpiecznie usunąć bez pozostawiania uszkodzeń lub śladów
- Współpracuje z każdym telefonem wyposażonym w etui Peak Design Mobile lub Uniwersalny Adapter Peak Design Mobile
- Działa również z każdym telefonem lub etui wspierającym system MagSafe*
*MagSafe jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Apple, Inc.


Kompatybilność powierzchni
- Najlepsze rezultaty na gładkich, płaskich, twardych powierzchniach, takich jak metal, płytki, lustra, szkło, płyty gipsowo-kartonowe i urządzenia o płaskich powierzchniach.
- Niespójne przyleganie do powierzchni teksturowanych, takich jak tynk czy stiuk
- Przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń
Materiały
- 100% przetworzona, odporna na warunki atmosferyczne, zatwierdzona przez Bluesign nylonowa tkanina płócienna
- Ultralekki korpus z poliwęglanu
- Podkładka samoprzylepna 3M E-1040H
Usuwanie podkładki
- Podkładka samoprzylepna może być bezpiecznie usunięta bez uszkadzania powierzchni lub pozostawiania śladów w większości przypadków
- Przytrzymaj nić dentystyczną między podkładką samoprzylepną a uchwytem i pociągnij nić ruchem piłującym, aby zerwać połączenie klejowe
- Jeśli pozostaną resztki, należy je zrolować palcem lub usunąć niebieską taśmą malarską
- W większości przypadków warstwa kleju nie może być ponownie użyta
Zawartość pudełka
1x Uchwyt Ścienny Wall Mount


| Producent | Producent: Peak Design |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: M-WM-AA-CH-1 |
| EAN | EAN: 818373023256 |
| Gwarancja | Gwarancja: Dożywotnia gwarancja producenta |
| Typ | Typ: Uchwyt |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: iPhone |
| MagSafe | MagSafe: TAK |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Płótno nylonowe |
| Kolor | Kolor: Grafitowy |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Uchwyt na iPhone |
| Szerokość | Szerokość: 5.8 cm |
| Grubość | Grubość: 0.7 cm |
| Wysokość | Wysokość: 5.8 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |

