Dołącz do klasy Pro

Dołącz do innych przedsiębiorców, którzy już korzystają z niezawodnych produktów Apple. Dzięki systemowi macOS, Twoja praca stanie się bardziej wydajna i płynna. Zyskasz dostęp do bezpiecznego, stabilnego i intuicyjnego środowiska oraz skorzystasz z aplikacji, które działają zarówno na macOS, jak i Windows.

Lantre Logo Lantre Logo

Profesjonaliści i firmy przenoszą się na Mac z Lantre

Gdy zagłębiałem się w tematykę związaną z filmowaniem obecne na tamte czas maszyny w moim małym domowym studio zwyczajnie poległy przy trudniejszych projektach. Znalazłem Lantre i pojawił się ON, MacBook Pro 16” i przyszedł czas pożegnań…
Pożegnałem brak stabilności, głośno pracujące wentylatory i pozbyłem się trzeszczących, plastikowych obudów. Zyskałem świetną wydajność, a przy tym ciszę, co w tak eleganckiej konstrukcji z dobrym ekranem daje niesamowity komfort pracy w każdym miejscu.  

Wiele osób zastanawia się: Mac czy PC? Ja przestałem iść na kompromis i wybieram Mac. To bardzo dobrze wydane pieniądze i jeszcze lepiej spożytkowany czas. Po pierwszym dniu sam siebie poklepałem po ramieniu. Może to zachwyt nowicjusza w danym systemie, ale od czasu zakupu MacBooka Pro pojawił się kolejny i jeszcze dwa telefony plus kilka dodatków. Te urządzenia ułatwiają mi życie, ułatwiają mi pracę i dają mega satysfakcję z ich używania.

Zastanawiasz się, gdzie udać się po porządny sprzęt? Kieruj się do Lantre. Ja wybrałem właśnie ich. Jeden telefon, chwila rozmowy w piątkowy wieczór i po weekendzie moje zamówienie dotarło, mimo że kurier próbował to utrudnić, wymigując się dużą ilością pracy w weekend. Szybki telefon do sklepu Lantre magicznie sprawił, że kurier nabrał ogłady i jednak dostarczył przesyłkę zgodnie z planem. W Lantre nie dość, że dociskają ceny, to jeszcze potrafią docisnąć kuriera. Dla mnie to Double Win.

Paweł z Posypano, twórca wideo

Od ponad 11 lat pracuję w środowisku Adobe i niemal przez cały ten czas korzystałem z PC/Win.

Niemal, bo kilka tygodni temu wyposażyłem się w komputery od Apple i poczułem zmianę - wszystko działa płynnie, szybciej i to naprawdę zauważalna różnica.

W montażowni pracuję na Mac Studio M1 ULTRA, a gdy trzeba zrobić coś w plenerze przesiadam się na mojego MacBook Pro z M2 Max.

To zestaw do pracy, który gwarantuje mi spokój i pewność, że mogę skupić się tylko na montażu i współpracy z klientami.

Gdy zdecydowałem się zakupić Mac Studio z M1 ULTRA, wybrałem Lantre, bo jako jedyne w Polsce miało konfigurację w przewidzianym budżecie i specyfikacji OD RĘKI!

Poczekali nawet aż kontrahent zrobi mi przelew, a ja kupię od nich sprzęt. To jest naprawdę kawał dobrej firmy!

Szymon Chałupka, twórca wideo, YouTuber "Filmujemy"

Progres to coś, czego szukamy w życiu.
Zmiana systemu Windows na macOS była naturalnym krokiem do przodu w mojej profesji. Ekosystem, szybkość, a przede wszystkim sama obsługa i jakość sprzętu oraz profesjonalna opieka od momentu zainteresowania, aż po finalny zakup, to coś czego szukałem.

O przesiadce zadecydowało też bezpieczeństwo - jedna z ważniejszych kwestii w dzisiejszym świecie, większą daje mi macOS, a także wsparcie techniczne dla sprzętu oraz oprogramowania. W mojej pracy najważniejszy jest czas, nie mogę pozwolić sobie na stanie w miejscu, gdy potrzeba być krok do przodu. Wyjściem może być tylko nowy sprzęt, nowy impuls, który dzięki MacBook Pro 16 zyskałem.

Zakupy w Lantre były mega sprawne, od samego zakupu aż po dostarczenie sprzętu, które w tej topowej specyfikacji było w 2 dni robocze!!! Czuję się dopieszczony realizacją i obsługą! Tak trzymać Lantre!

Krzysztof Łukawski, fotograf

Ikona kropki Ikona kropki

6 powodów, dla których warto wybrać Apple 

Wciąż zastanawiasz się czy warto przenieść swój biznes na Maca? Poznaj 6 powodów, dla których inwestycja w sprzęt Apple opłaci się Twojej firmie:

Moc

Czipy M1 i M2 stosowane w urządzeniach Apple, zapewniają niesamowitą wydajność i energooszczędność. Wynika to z architektury komputerów, która umożliwia szybką wymianę informacji oraz efektywne wykorzystanie pamięci RAM, aby sprawnie pracować np. nad dużymi plikami z obrazem lub wideo.

Ekosystem

Możesz zacząć projekt na Macu i dokończyć go na iPadzie albo użyć iPhone’a, by w czasie rzeczywistym aktualizować pliki na swoim Macu.

System doskonale współpracuje z aplikacji firm Microsoft czy Google, więc Ty i Twoja firma ma wszystko czego potrzeba, by wykonywać swoją pracę.

Bezpieczeństwo

Szyfrowanie danych, zabezpieczenie przez nieautoryzowanym dostępem do plików czy ochrona wrażliwych danych klientów. Żaden sprzęt nie zapewni takiego bezpieczeństwa jak Apple.

Jakość obrazu i dźwięku 

Ekrany Retina i ich rozdzielczość doceni każdy projektant graficzny, fotograf, montażysta filmowy, architekt wnętrz, czy jakikolwiek inny zawód, w którym odwzorowanie rzeczywistości na ekranie w dowolnych warunkach stanowi podstawę pracy.

Wysoka jakość wykonania 

Obudowy sprzętu Apple wykonane są z wysokiej jakości aluminium, co gwarantuje trwałość i solidność - służą wiele lat, nie tracą świetnego wyglądu. Jest to sprzęt, budujący wizerunek nowoczesnego specjalisty oraz odzwierciedlający prestiż Twojego zawodu czy firmy.

Intuicyjna obsługa 

Intuicyjny system, przejrzysty i minimalistyczny interfejs, a do tego regularne aktualizacje do producenta.

Ikona półokrąg Ikona półokrąg

Ugryźmy to razem 

W Lantre od lat pracujemy z przedsiębiorcami oraz profesjonalistami z różnych branż, by znaleźć rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w codziennej pracy oraz rozwijaniu firmy. Doskonale wiemy, że elastyczna oferta, dostępność od ręki sprzętu, także w tych rozbudowanych konfiguracjach oraz odpowiednie finansowanie to podstawa, by stać się Twoim Partnerem w biznesie.

Najlepsza oferta Najlepsza oferta

Najlepsza oferta

Proponujemy ofertę w możliwie najlepszych cenach i wciąż ją poszerzamy, zapewniając największy wybór produktów i usług.

Spersonalizowane konfiguracje Spersonalizowane konfiguracje

Spersonalizowane konfiguracje

Profesjonaliści chętnie wybierają Lantre, ze względu na dostępność od ręki rozbudowanych konfiguracji.

Autoryzowany sprzedawca Apple Autoryzowany sprzedawca Apple

Autoryzowany sprzedawca Apple

To pewność, że sprzęt kupowany w Lantre pochodzi z oficjalnej dystrybucji.

Zaufanie profesjonalistów Zaufanie profesjonalistów

Zaufanie profesjonalistów

Od 7 lat doradzamy przedsiębiorcom i profesjonalistom w wyborze sprzętu. To setki godzin rozmów rocznie z naszymi ekspertami Apple. 

Wygodne finansowanie Wygodne finansowanie

Wygodne finansowanie

W Lantre możesz skorzystać z atrakcyjnego leasingu 100% online, odroczonej płatności nawet do 60 dni, a także zakupu na raty.

Ochrona Twojego sprzętu Ochrona Twojego sprzętu

Ochrona Twojego sprzętu

W ramach pakietów przedłużonej gwarancji Serivce Pack lub najlepszej na rynku oferty ubezpieczeniowej.

Ikona półokrąg Ikona półokrąg

Potrzebujesz pomocy z wyborem sprzętu do swojej firmy, chcesz zapytać o ofertę, finansowanie, usługi dodatkowe lub poradzić się w kwestiach technicznych? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się drogą mailową: sklep@lantre.pl,  telefonicznie: +48 22 100 25 55 lub umów się na dedykowane spotkanie z doradcą, korzystając z poniższego kalendarza. 

Ikona półokrąg Ikona półokrąg

Ugryźmy to razem!

Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta

Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta

Umów się z nami, to proste!

Skorzystaj z kalendarza, aby omówić się na indywidualne spotkanie.

Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta Nasi eksperci z Biura Obsługi Klienta

Nasi eksperci z Salonu Lantre w Fabryce Norblina

Korzystając z kalendarza spotkań akceptujesz warunki polityki prywatności spotkań Lantre.

Rozmowa telefoniczna z ekspertem Lantre Rozmowa telefoniczna z ekspertem Lantre

Krok 1.

Wybierz formę spotkania

Możesz wybrać rozmowę przez telefon, spotkanie online, lub spotkanie w salonie.

Spotkanie z ekspertem Lantre Spotkanie z ekspertem Lantre

Krok 2.

Wybierz datę i godzinę spotkania

Spotkanie możesz zaplanować z tygodniowym wyprzedzeniem. Będziesz je mógł także przełożyć lub odwołać na godzinę przed jego rozpoczęciem.

Rozmowa online z ekspertem Lantre Rozmowa online z ekspertem Lantre

Krok 3.

Uzupełnij dane kontaktowe

Uzupełnij wymagane dane kontaktowe i kliknij w przycisk potwierdź. Otrzymasz potwierdzenia umówienia spotkania na wskazany adres mailowy. To wszystko, do zobaczenia!

Ikona cytat Ikona cytat

Od dwóch lat wszystkie Mac’i do firmy kupujemy właśnie u Was. Dla mnie wygrywacie obsługą klienta (naprawdę pro!) i dostępnością towaru. Keep up good job.

Kamil Czaja
właściciel studio GoPackshot

Żyjemy w czasach, w których mocny komputer nie musi zajmować pół biurka. Dzięki Macbookowi Pro z procesorem M1 mogę montować nawet w pociągu i robić projekty, do realizacji których wcześniej potrzebowałem studia z wielkim komputerem stacjonarnym. Tylko w Lantre znalazłem odpowiednią konfigurację w świetnej cenie. Do tego propsy za obsługę klienta i szybkość w realizacji zamówienia - komp był u mnie na drugi dzień. Na pewno do Was wrócę!

Aleksy Kubiak
operator i montażysta filmowy

Prowadząc pensjonat zawsze zwracam uwagę na jakość obsługi. Pod tym względem Lantre to sklep 5-gwiazdkowy. Do tego szybka i przyjazna strona, duża dostępność sprzętu, no i oczywiście… maczki ;)

Maciej Kulig
właściciel pensjonatu Daj Spokój w Szczyrku

Ikona półokrąg Ikona półokrąg

Poznaj najlepsze oferty dla Twojej firmy

Lantre Pro

Naszą misją jest popularyzowanie tematyki sprzętów Apple wśród szerokiego grona. Wierzymy, że szerokość naszej oferty, najlepsza na rynku sprawność usług, jakość obsługi oraz wiedza, którą się dzielimy, pozwoli każdemu szybko, wygodnie i odpowiednio do swoich potrzeb, cieszyć się sprzętem Apple jako częścią swojego życia.


Naszym celem jest także wspieranie tych, którzy są z nami od początku istnienia Lantre. To profesjonaliści z różnych branż i twórcy, z którymi współpracujemy w ramach cyklu Lantre Pro – efekty znajdziecie na naszym blogu oraz Instagramie.

 

Ikona półokrąg Ikona półokrąg

Finansowanie w Lantre

W Lantre nie musisz angażować gotówki, bo mamy najlepszą na rynku ofertę finansowania na produkty Apple. Gwarantujemy Ci także pomoc zespołu konsultantów, który przeprowadzi Cię przez proces składania wniosku.

Biznes na Apple Biznes na Apple
Leasing w Lantre Leasing w Lantre

Leasing

Jeśli prowadzisz firmę i zależy Ci na skorzystaniu z preferencyjnych stawek podatkowych, to leasing będzie optymalnym sposobem sfinansowania zakupu. Jego zaletą jest duża elastyczność:

  • decydujesz jaki wkład własny wnosisz do zakupu na start;
  • wybierasz okres kredytowania: od 1 do 48 miesięcy;
  • proces składania wniosku jest niezwykle prosty, warunki umowy przejrzyste, a formalności minimalne (możesz to zrobić online, a decyzję otrzymasz w około 15 minut)

Odroczona płatność Odroczona płatność

Odroczona płatność

Jeśli potrzebujesz nowego sprzętu na już, ale wiesz, że płatność za projekt otrzymasz dopiero za jakiś czas i nie chcesz finansować zakupu w dłuższym terminie, np. w leasingu, to usługa odroczonej płatności będzie świetnym rozwiązaniem. W Lantre masz możliwość odroczenia płatności za zakupy (min. kwota to 100 zł) na okres: 14, 21, 30, 45 lub 60 dni.

Poznaj korzyści, jakie daje to rozwiązanie:

  • Możliwość skorzystania z usługi już od pierwszego zamówienia.
  • Koszt już od 1% wartości zamówienia.
  • Sposób na prolongatę - jeśli miałeś już wcześniej zobowiązanie, które zbliża się do koca terminu, dzięki odroczonej płatności możesz je przesunąć o kolejny, wybrany okres.

Raty Raty

Raty

Dla klientów indywidualnych mamy natomiast zakup na raty. Z tej formy finansowania możesz skorzystać, gdy cena towaru jest wyższa niż 100 zł, ale nie przekracza wartości 50 000 zł.

Proces jest bardzo szybki i prosty.


Ikona półokrąg Ikona półokrąg

Ochrona sprzętu Lantre Care

Lantre Care to przygotowany specjalnie dla Ciebie pakiet usług dodatkowych, które pozwolą zyskać komfort i spokój w przypadku awarii lub przypadkowego uszkodzenia Twojego sprzętu Apple, a także pomogą w jego zabezpieczeniu.

Biznes na Apple Biznes na Apple
Ubezieczenie Ubezieczenie

Ubezpieczenie

Dla każdego komputera Apple zakupionego w naszym sklepie możesz wykupić ubezpieczenie na okres od jednego do trzech lat. W zależności od wybranej opcji ubezpieczenie może obejmować: 

  • przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia
  • przypadkowe uszkodzenie urządzenia oraz kradzież
  • przypadkowe uszkodzenie urządzenia oraz włamanie
  • przypadkowe uszkodzenie urządzenia oraz rabunek

 

Service Pack Service Pack

Service Pack

Dodatkowo oferujemy Service Pack, czyli specjalny pakiet obsługi serwisowej dla urządzeń Apple w okresie trwania gwarancji podstawowej, a także w kolejnych okresach po jej zakończeniu. Jeśli cenisz sobie wygodę, wybierz interesujący Cię pakiet, a my zatroszczymy się o Twój sprzęt.

 

Sygnet Lantre Sygnet Lantre

Chcesz porozmawiać z naszymi ekspertami z Biura Obsługi Klienta?

Skontaktuj się drogą mailową: sklep@lantre.pl lub telefonicznie: +48 22 100 25 55