Apple iPhone 16 128GB Różowy (Pink)
Kod producenta: MYEA3HX/A
EAN: 195949822209
Kod dostawcy: MYEA3HX/A
Skonfiguruj:
Apple iPhone 16 128GB Różowy (Pink)
iPhone 16 128 GB w kolorze różowym to model o jasnej, spokojnej kolorystyce, która sprawdza się zarówno w stylizacjach casualowych, jak i eleganckich. Ekran Super Retina XDR 6,1 cala odwzorowuje kolory wyraźnie, dzięki czemu zdjęcia, filmy i treści w aplikacjach wyglądają naturalnie i zachowują odpowiedni kontrast zarówno w jasnym, jak i ciemniejszym otoczeniu. Jasność do 2000 nitów zapewnia czytelność nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu. Trwała konstrukcja z warstwą Ceramic Shield na ekranie i barwionym szkłem z tyłu pozwala na codzienne użytkowanie bez obawy o przypadkowe zarysowania. Przycisk czynności na lewej krawędzi daje możliwość przypisania mu dowolnej funkcji, taką jak wyciszenie telefonu, tłumacz czy rozpoznawanie muzyki.
Wszechstronny aparat do zdjęć i wideorozmów
Aparat Fusion 48 MP rejestruje szczegóły z wysoką rozdzielczością, a dodatkowy obiektyw ultraszerokokątny pozwala uchwycić więcej w kadrze podczas zdjęć i nagrań. Aparat obsługuje zdjęcia makro z bardzo bliskiej odległości oraz nagrywanie filmów przestrzennych. Przedni aparat TrueDepth 12 MP sprawdza się podczas wideorozmów i selfie, oferując wyraźny obraz oraz delikatne rozmycie tła w trybie portretowym. System mikrofonu z miksem audio i redukcją szumu wiatru poprawia rejestrację głosu podczas nagrań na zewnątrz. Nowy przycisk aparatu umieszczony po prawej stronie telefonu ułatwia uruchamianie aparatu i regulację zoomu jednym gestem, bez konieczności dotykania ekranu.
Bateria, łączność i codzienna użyteczność
Czip A18 wraz z 8 GB RAM zapewnia płynność działania systemu i szybkie działanie aplikacji. Bateria 3561 mAh zapewnia do 22 godzin odtwarzania wideo, co wystarczy na cały dzień pracy bez dostępu do ładowarki. Bezprzewodowe ładowanie przez MagSafe osiąga moc do 25 W, co skraca czas uzupełniania baterii. Wi-Fi 7 poprawia płynność i stabilność połączenia w domowych i publicznych sieciach bezprzewodowych. Łączność Threads pozwala na połączenie telefonu z kompatybilnymi urządzeniami smart home. Różowy iPhone 16 to telefon do codziennej komunikacji, zdjęć i aktywności.
| Producent | Producent: Apple |
|---|---|
| Model | Model: iPhone 16 |
| Kod producenta | Kod producenta: MYEA3HX/A |
| EAN | EAN: 195949822209 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: MYEA3HX/A |
| Data premiery modelu | Data premiery modelu: Late 2024 |
| Oferta | Oferta: Super Cena, W zestawie taniej |
| Raty | Raty: Raty 10x0 |
| Pamięć wbudowana | Pamięć wbudowana: 128 GB |
| Przekątna ekranu | Przekątna ekranu: 6.1" |
| Rozdzielczość ekranu | Rozdzielczość ekranu: 2556 x 1179 |
| Typ ekranu | Typ ekranu: OLED, Super Retina XDR, True Tone, Haptic Touch, Dynamic Island, Technologia HDR, Jasność maks. 1000 nitów (typowo), Jasność szczytowa 1600 nitów (HDR), Jasność szczytowa 2000 nitów (w plenerze); Jasność minimalna 1 nit |
| Seria procesora i rdzenie | Seria procesora i rdzenie: Apple A18 (6-rdzeniowy) |
| Model procesora | Model procesora: Apple A18 |
| Aparat - przód | Aparat - przód: 12.0 Mpix TrueDepth |
| Zoom optyczny w aparacie | Zoom optyczny w aparacie: 2x zoom optyczny (oddalanie), 2x zoom optyczny (przybliżanie), 4x zoom optyczny (pełny zakres) |
| Zoom cyfrowy w aparacie | Zoom cyfrowy w aparacie: Maks. 10x zoom cyfrowy |
| Aparat - tył | Aparat - tył: Fusion 48 Mpix + 12 Mpix obiektyw Ultraszerokokątny |
| Style fotograficzne | Style fotograficzne: TAK (udoskonalone) |
| Fotografia makro | Fotografia makro: TAK |
| Obsługa formatu Apple ProRAW | Obsługa formatu Apple ProRAW: NIE |
| Bezpieczne uwierzytelnianie | Bezpieczne uwierzytelnianie: Face ID |
| Przycisk czynności | Przycisk czynności: TAK |
| Funkcje przycisku czynności | Funkcje przycisku czynności: Tryb cichy, Tryb skupienia, Aparat, Latarka, Notatka głosowa, Rozpoznawanie muzyki, Tłumacz, Lupa, Narzędzia z Centrum sterowania, Skrót lub Dostępność |
| Sterowanie aparatem | Sterowanie aparatem: TAK |
| Funkcje sterowania aparatem | Funkcje sterowania aparatem: Ekspozycja, Głębia, Zoom, Aparaty, Style, Ton |
| Zainstalowany system operacyjny | Zainstalowany system operacyjny: iOS |
| Wersja systemu operacyjnego | Wersja systemu operacyjnego: iOS 18 lub nowszy |
| Nagrywanie wideo | Nagrywanie wideo: Nagrywanie wideo Dolby Vision 4K przy 24 kl./s, 25 kl./s, 30 kl./s lub 60 kl./s, Tryb Filmowe w jakości do 4K HDR przy 30 kl./s |
| Zoom wideo | Zoom wideo: Maks. 6x zoom cyfrowy |
| Odtwarzanie wideo | Odtwarzanie wideo: Do 22 godzin, HDR10 plus, Obsługa formatu HDR z Dolby Vision, HDR10 i HLG |
| Transmisja danych | Transmisja danych: 5G, LTE |
| Dual Sim | Dual Sim: TAK |
| Złącza | Złącza: 1 x Tacka na kartę nano-SIM, 1 x USB-C |
| Ładowanie bezprzewodowe | Ładowanie bezprzewodowe: TAK |
| Szybkie ładowanie | Szybkie ładowanie: Możliwość szybkiego ładowania do 50procent w 30 minut zasilaczem o mocy 20W lub wyższej |
| Ładowanie i rozbudowa | Ładowanie i rozbudowa : Złącze USB-C obsługujące Ładowanie, DisplayPort, USB 2 (do 480 Mb/s) |
| System nawigacji satelitarnej | System nawigacji satelitarnej: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou |
| Bateria | Bateria: Litowo-jonowa |
| Dźwięk | Dźwięk: Wbudowane głośniki stereo, Wbudowane mikrofony |
| Odtwarzanie muzyki | Odtwarzanie muzyki: Do 80 godzin, Obsługa formatu Dolby Atmos, Odtwarzanie dźwięku przestrzennego |
| Dołączone oprogramowanie | Dołączone oprogramowanie: Wbudowane aplikacje systemu iOS |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe informacje: Face ID, Barometr, Żyroskop z szerokim zakresem dynamicznym, Akcelerometr dużych przyspieszeń, Czujnik zbliżeniowy, Podwójne czujniki oświetlenia zewnętrznego, Ładowanie bezprzewodowe do 25W |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Aluminium i barwione szkło |
| Kolor obudowy | Kolor obudowy: Różowy |
| Klasa energetyczna | Klasa energetyczna: B |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: iPhone 16, Przewód USB-C do ładowania (1m), Dokumentacja |
| Szerokość | Szerokość: 7.16 cm |
| Grubość | Grubość: 0.78 cm |
| Wysokość | Wysokość: 14.76 cm |
| Waga | Waga: 1.000000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
| Informacje o bezpieczeństwie | Informacje o bezpieczeństwie: Pobierz |



























