Apple iPhone 16 Pro 512GB Tytan pustynny (Desert Titanium)
Status produktu: Produkt niedostępny
Kod producenta: MYNP3HX/A
EAN: 195949772986
Kod dostawcy: MYNP3HX/A
- Przekątna ekranu 6.3"
- Pamięć wbudowana 512 GB
- Kolor obudowy Tytan pustynny
Specyfikacja
| Producent | Producent: Apple |
|---|---|
| Model | Model: iPhone 16 Pro |
| Kod producenta | Kod producenta: MYNP3HX/A |
| EAN | EAN: 195949772986 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: MYNP3HX/A |
| Data premiery modelu | Data premiery modelu: Late 2024 |
| Oferta | Oferta: W zestawie taniej |
| Pamięć wbudowana | Pamięć wbudowana: 512 GB |
| Przekątna ekranu | Przekątna ekranu: 6.3" |
| Rozdzielczość ekranu | Rozdzielczość ekranu: 2622 x 1206 |
| Typ ekranu | Typ ekranu: OLED, Super Retina XDR, True Tone, Haptic Touch, Dynamic Island, Technologia ProMotion, Niegasnący wyświetlacz, Jasność maks. 1000 nitów (typowo),Jasność szczytowa 1600 nitów (HDR),Jasność szczytowa 2000 nitów (w plenerze) |
| Seria procesora i rdzenie | Seria procesora i rdzenie: Apple A18 Pro (6-rdzeniowy) |
| Model procesora | Model procesora: Apple A18 Pro |
| Aparat - przód | Aparat - przód: 12.0 Mpix TrueDepth |
| Zoom optyczny w aparacie | Zoom optyczny w aparacie: 2x zoom optyczny (oddalanie), 5x zoom optyczny (przybliżanie), 10x zoom optyczny (pełny zakres) |
| Zoom cyfrowy w aparacie | Zoom cyfrowy w aparacie: Maks. 25x zoom cyfrowy |
| Aparat - tył | Aparat - tył: Fusion 48 Mpix + 12 Mpix obiektyw Ultraszerokokątny + 12 Mpix Teleobiektyw |
| Style fotograficzne | Style fotograficzne: TAK (udoskonalone) |
| Fotografia makro | Fotografia makro: TAK (48 MP) |
| Obsługa formatu Apple ProRAW | Obsługa formatu Apple ProRAW: TAK |
| Bezpieczne uwierzytelnianie | Bezpieczne uwierzytelnianie: Face ID |
| Przycisk czynności | Przycisk czynności: TAK |
| Funkcje przycisku czynności | Funkcje przycisku czynności: Tryb cichy, Tryb skupienia, Aparat, Latarka, Notatka głosowa, Rozpoznawanie muzyki, Tłumacz, Lupa, Narzędzia z Centrum sterowania, Skrót lub Dostępność |
| Sterowanie aparatem | Sterowanie aparatem: TAK |
| Funkcje sterowania aparatem | Funkcje sterowania aparatem: Ekspozycja, Głębia, Zoom, Aparaty, Style, Ton |
| Zainstalowany system operacyjny | Zainstalowany system operacyjny: iOS |
| Wersja systemu operacyjnego | Wersja systemu operacyjnego: iOS 18 lub nowszy |
| Nagrywanie wideo | Nagrywanie wideo: Nagrywanie wideo Dolby Vision 4K przy 24 kl./s, 25 kl./s, 30 kl./s, 60 kl./s, 100 kl./s(Fusion) lub 120 kl./s(Fusion), Tryb Filmowe w jakości do 4K HDR przy 30 kl./s |
| Zoom wideo | Zoom wideo: Maks. 25x zoom cyfrowy |
| Odtwarzanie wideo | Odtwarzanie wideo: Do 27 godzin, HDR10 plus, Obsługa formatu HDR z Dolby Vision, HDR10 i HLG |
| Transmisja danych | Transmisja danych: 5G, LTE |
| Dual Sim | Dual Sim: TAK |
| Złącza | Złącza: 1 x Tacka na kartę nano-SIM, 1 x USB-C |
| Ładowanie bezprzewodowe | Ładowanie bezprzewodowe: TAK |
| Szybkie ładowanie | Szybkie ładowanie: Możliwość szybkiego ładowania do 50procent w 30 minut zasilaczem o mocy 20W lub wyższej |
| Ładowanie i rozbudowa | Ładowanie i rozbudowa : Złącze USB-C obsługujące Ładowanie, DisplayPort, USB 3 (do 10 Gb/s) |
| System nawigacji satelitarnej | System nawigacji satelitarnej: GPS o podwójnej częstotliwości, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| Bateria | Bateria: Litowo-jonowa |
| Dźwięk | Dźwięk: Wbudowane głośniki stereo, Wbudowane mikrofony |
| Odtwarzanie muzyki | Odtwarzanie muzyki: Do 85 godzin, Obsługa formatu Dolby Atmos, Odtwarzanie dźwięku przestrzennego |
| Dołączone oprogramowanie | Dołączone oprogramowanie: Wbudowane aplikacje systemu iOS |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe informacje: Face ID, Skaner LiDAR, Barometr, Żyroskop z szerokim zakresem dynamicznym, Akcelerometr dużych przyspieszeń, Czujnik zbliżeniowy, Podwójne czujniki oświetlenia zewnętrznego, Ładowanie bezprzewodowe do 25W |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tytan i teksturowane matowe szkło |
| Kolor obudowy | Kolor obudowy: Tytan pustynny |
| Klasa energetyczna | Klasa energetyczna: B |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: iPhone 16 Pro, Przewód USB-C do ładowania (1m), Dokumentacja |
| Szerokość | Szerokość: 7.15 cm |
| Grubość | Grubość: 0.83 cm |
| Wysokość | Wysokość: 14.96 cm |
| Waga | Waga: 1.000000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
| Informacje o bezpieczeństwie | Informacje o bezpieczeństwie: Pobierz |
FAQ
1. Czy iPhone jest całkowicie wodoodporny?
Nie, iPhone nie jest całkowicie wodoodporny. Mimo że wiele modeli spełnia normy IP67 i IP68, zapewniają one jedynie odporność na chwilowe zanurzenie w wodzie (od 1 do 6 metrów głębokości przez maksymalnie 30 minut w warunkach laboratoryjnych). Dodatkowo, ochrona przed wodą może słabnąć w miarę upływu czasu.
2. Czy iPhone'a można używać pod wodą?
Nie jest to zalecane, ponieważ może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia. Warto przy tym pamiętać, że ekran dotykowy nie działa pod wodą, co uniemożliwia normalne korzystanie z iPhone’a.
Opinie o produkcie Apple iPhone 16 Pro 512GB Tytan pustynny (Desert Titanium)
Lantre Trade In
























