Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Apple Outlet - wyprzedaż Apple

Outlet Lantre Premium Selection to miejsce, gdzie znajdziesz najlepszej jakości produkty Apple w jeszcze niższych cenach. Sprzęt prezentowany w tej kategorii jest w pełni funkcjonalny i został sprawdzony przez zespół naszych specjalistów. Produkty mogą posiadać otwarte opakowanie. W każdym przypadku zapewniamy gwarancję producenta i możliwość zwrotu.

Outlet Apple – upoluj okazję

Nasz outlet powstał po to, by zaoferować Ci doskonałej jakości używane produkty marki Apple w atrakcyjnych cenach. Prezentowane tutaj urządzenia są w pełni sprawnie techniczne, mogą jednak mieć otwarte fabryczne opakowania. Pomimo tego są objęte gwarancją producenta (zwykle jest ona nieco krótsza niż w przypadku nowego sprzętu ze względu na możliwość wcześniejszego aktywowania) oraz opcją zwrotu. Możesz zatem bez żadnych obaw wybrać model dla Ciebie i dokonać zakupu w naszym sklepie.

W outlecie produkty takie jak AppleWatch, MacBook czy też iPad kupisz w niskich cenach, bez konieczności rezygnacji z wysokiej jakości oraz funkcjonalności, którymi charakteryzują się produkty Apple. W naszym sklepie znajdziesz zarówno starsze, jak i najnowsze modele tej marki. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia to pełnowartościowe produkty Apple. Outlet daje sposobność na zakupienie ich w bardzo atrakcyjnych cenach.

Outlet komputerowy Apple – rozwiązanie dla oszczędnych

Prezentowany w tej kategorii sprzęt zainteresuje wszystkich fanów marki Apple. Atrakcyjne okazje zakupowe znajdą tu zarówno osoby poszukujące wydajnych komputerów Mac, jak i miłośnicy urządzeń mobilnych, takich jak iPhony lub Apple Watche. Jeżeli dodatkowo zależy Ci na okazjonalnych cenach, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Urządzenia używane Apple nadal doskonale nadają się do codziennego użytku, pracy oraz relaksowania się po jej zakończeniu. Rozpoznawalny na pierwszy rzut oka design tych produktów jest ponadczasowy, dzięki czemu Twój nowy sprzęt przez długi czas będzie wyglądał modnie i nowocześnie. Sprawdź, jakie produkty Apple znajdują się obecnie w naszym outlecie – z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Produkty Apple – używane, ale nadal doskonałe

Sprzęt marki Apple jest ceniony przez wielu użytkowników za swoje liczne zalety. Wśród nich można wymienić doskonałe podzespoły, wydajne procesory oraz wyświetlacze Retina charakteryzujące się doskonałym kontrastem i realistycznym odwzorowaniem barw. Nie można także zapomnieć o doskonale zaopatrzonym we wszelkiego rodzaju aplikacje App Storze.

Zapewnimy, że wszystkie urządzenia, które znajdują się w tej kategorii, zostały dokładnie przebadane przez naszych specjalistów. Oferujemy zatem tylko sprawdzone i działające produkty Apple. Wyprzedaż obejmuje drobne sprzęty (takie jak AppleWatche czy iPhony) oraz większe urządzenia – MacBook Air czy też komputery stacjonarne iMac. Outlet daje Ci wiele zakupowych możliwości. Przekonaj się, że dzięki niemu możesz znaleźć świetnej jakości sprzęty w naprawdę atrakcyjnej cenie.