Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular Koperta 49mm z Tytanu w kolorze Naturalnym z bransoletą panelową w kolorze srebrnym - rozmiar uniwersalny - Outlet
Kod producenta: AWU2H2P0/V
- Transmisja danych GPS + Cellular
- Rozmiar koperty 49 mm
- Materiał wykonania koperty Tytan
- Kolor koperty Naturalny
- Materiał wykonania paska Bransoleta panelowa
- Kolor paska Srebrny
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PRODUKT OUTLETOWY
Informacje o produkcie:
Prezentowany w tej ofercie Watch jest produktem outletowym. Watch pochodzi ze zwrotu od Klienta z powodu odstąpienia od umowy zakupu. Watch jest w pełni sprawny, nie posiada żadnych śladów użytkowania. Zestaw nie zawiera ładowarki.
-
Posiada pełną gwarancję producenta.
-
Posiada zastępcze opakowanie.
-
Posiada system operacyjny w języku polskim oraz polskie menu. Język polski wybieramy przy pierwszym uruchomieniu urządzenia.
Kluczowe informacje o stanie technicznym i wizualnym urządzenia:
-
Brak śladów użytkowania.
Koperta oraz bransoleta są w stanie idealnym, nie posiadają żadnych śladów użytkowania. -
W pełni sprawne technicznie
Watch został przetestowany przez naszych serwisantów pod kątem pełnej funkcjonalności oraz został zresetowany i przywrócony do ustawień fabrycznych.Możesz być pewien, że otrzymujesz produkt w pełni sprawny i gotowy do użytkowania. -
Posiada zastępcze opakowanie
Watch jest zabezpieczony przed uszkodzeniami w transporcie.
Zawartość zestawu:
Apple Watch Ultra 2, Bransoleta panelowa
| Producent | Producent: Apple |
|---|---|
| Model | Model: Apple Watch Ultra 2 |
| Kod producenta | Kod producenta: AWU2H2P0/V |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Data premiery modelu | Data premiery modelu: Late 2024 |
| Oferta | Oferta: Outlet, Super Cena, Summer Deals |
| Raty | Raty: Raty 10x0 |
| Transmisja danych | Transmisja danych: GPS + Cellular |
| Rozmiar koperty | Rozmiar koperty: 49 mm |
| Materiał wykonania koperty | Materiał wykonania koperty: Tytan |
| Kolor koperty | Kolor koperty: Naturalny |
| Materiał wykonania paska | Materiał wykonania paska: Bransoleta panelowa |
| Kolor paska | Kolor paska: Srebrny |
| Pasek | Pasek: Uniwersalny |
| Funkcje | Funkcje: Alarmowe SOS, Asystent snu, Czujnik tętna, EKG, Powiadomienia o arytmii, Powiadomienia o bezdechu sennym, Poziom sprawności cardio, Tlen we krwi |
| Ekran | Ekran: Niegasnący wyświetlacz Retina OLED LTPO2 |
| Rozdzielczość ekranu | Rozdzielczość ekranu: 410 x 502 |
| Procesor | Procesor: Apple S9 |
| Zainstalowany system operacyjny | Zainstalowany system operacyjny: watchOS |
| Wersja systemu operacyjnego | Wersja systemu operacyjnego: watchOS 11 lub nowszy |
| System nawigacji satelitarnej | System nawigacji satelitarnej: GPS L1, GNSS, Galileo, QZSS, BeiDou |
| Bateria | Bateria: Litowo-jonowa wielokrotnego ładowania |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Apple Watch Ultra 2, Bransoleta panelowa |
| Szerokość | Szerokość: 44 mm |
| Wysokość | Wysokość: 49 mm |
| Głębokość | Głębokość: 14,4 mm |
| Waga | Waga: 1.000000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
| Informacje o bezpieczeństwie | Informacje o bezpieczeństwie: Pobierz |
















