Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

iPad mini 5

Apple iPad mini 5 – mini tablet najnowszej generacji

Tablet iPad mini 5 jest najnowszym urządzeniem marki Apple z rodziny tabletów mini. Należy do 5. generacji, która została zaprezentowana w 2019 roku. Nowy iPad 2019 posiada ekran o standardowej przekątnej 7,9 cala, charakterystyczny dla wszystkich generacji modelu mini. Od poprzednich wersji odróżnia go tylko jakość wyświetlacza. Wyświetlacz tabletu iPad mini 5 2019 cechuje się wyższą jasnością maksymalną i zastosowaniem technologii True Tone, która warunkuje naturalność wyświetlanych kolorów. Ponadto iPad mini 2019 posiada wydajniejszy procesor (A12 Bionic), lepszy aparat przedni i pojemność pamięci na poziomie 256 GB (w wyższym wariancie tabletu iPad mini 5).

Decydujesz się na zakup tabletu iPad mini 5? Wygląd urządzenia odgrywa równie ważną rolę co jego parametry techniczne. Wybierz taki kolor, który podoba Ci się najbardziej – tym sposobem spersonalizujesz swój wymarzony iPad mini 5. Kolory oferowane przez producenta są trzy. Twój nowy iPad mini może być srebrny, złoty lub gwiezdnoszary. Jednocześnie zwróć uwagę na rozmiary tabletu iPad mini 5. Wymiar jego długości wynosi zaledwie 20 cm, natomiast szerokości i grubości – odpowiednio 13,5 i 0,6 cm. Pamiętaj, że ze względu na ramki wokół ekranu, wymiary obudowy tabletu iPad mini 5 nie są równoznaczne z wymiarami wyświetlacza.

Nowy iPad mini 5 – dla kogo?

iPad mini 5 to klasyczny tablet w kompaktowym wydaniu. Jego zalety można mnożyć – jest wygodny w obsłudze, poręczny, łatwy w transporcie i przechowywaniu. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, iPad mini 5 będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnego notatnika. Biorąc pod uwagę kompatybilność urządzenia z rysikiem Apple Pencil, używanie tabletu iPad mini 5 jako podręcznego notatnika będzie łatwe i przyjemne. Praktyczny rysik Apple Pencil 1. generacji będzie pomocny w pisaniu i rysowaniu.

Ponadto iPad mini 5 nadaje się do klasycznych zadań internetowych (przeglądanie stron WWW, korzystanie z aplikacji), a także do robienia zdjęć. Oprócz tego iPad mini 5 zapewni odpowiednią rozrywkę Twojemu dziecku. Może służyć do oglądania bajek lub grania w gry.

iPad mini 5 – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pamiętaj, że przy zakupie tabletu iPad mini 5, cena jest zmienna w zależności od konkretnej konfiguracji sprzętowej. Samodzielnie musisz określić pojemność pamięci wbudowanej i rodzaj łączności internetowej tabletu iPad mini 5. Biorąc pod uwagę pojemność pamięci wbudowanej, masz do wyboru iPada 64 lub 256 GB. Wyższa wersja pamięciowa oznacza wyższy koszt urządzenia.

Kolejnym kryterium wyboru jest rodzaj łączności internetowej – Wi-Fi lub Wi-Fi + LTE (Wi-Fi + Cellular) . Druga z wymienionych opcji zapewnia dostęp tabletowi do danych komórkowych, czyli możliwość korzystania z internetu za pośrednictwem fizycznej karty SIM lub usługi eSIM. Wersja tabletu iPad mini 5 z modemem LTE jest odpowiednio droższa. Rozważ wszystkie dostępne warianty , abyś był w pełni zadowolony ze swojego tabletu iPad mini 5. Specyfikacja techniczna urządzenia powinna być kluczowym czynnikiem, decydującym o zakupie konkretnego modelu urządzenia.

Promocja
Apple iPad mini 5 64GB Wi-Fi Gold (2019)

Apple iPad mini 5 64GB Wi-Fi Gold (2019)

1849,00
1899,00 zł
Oszczędzasz 50.00 zł
Rekomendowana cena Apple: 1899.00 zł
 • Producent Apple
 • Model iPad mini (5-generacji)
 • Łączność Wi-Fi
 • Pamięć wbudowana 64 GB
 • Gwarancja 12 miesięcy gwarancji producenta
 • Realizacja zamówienia:2 dni
Promocja
Apple iPad mini 5 256GB Wi-Fi Gold (2019)

Apple iPad mini 5 256GB Wi-Fi Gold (2019)

2649,00
2699,00 zł
Oszczędzasz 50.00 zł
Rekomendowana cena Apple: 2699.00 zł
 • Producent Apple
 • Model iPad mini (5-generacji)
 • Łączność Wi-Fi
 • Pamięć wbudowana 256 GB
 • Gwarancja 12 miesięcy gwarancji producenta
 • Realizacja zamówienia:2 dni