Monitor Apple Studio Display 27" Retina 5K - Ekran ze szkłem standardowym - Podstawka z regulacją pochylenia i wysokości - Outlet
Status produktu: Produkt niedostępny
Kod producenta: MK0Q3MP/A/X258
EAN: 0194253030089
- Ekran 27" 5K (5120 x 2880)
- Powłoka ekranu Standardowa Błyszcząca
- Mocowanie Podstawka z regulacją pochylenia i wysokości
- Kolor obudowy Srebrny
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PRODUKT OUTLETOWY
Informacje o produkcie:
Prezentowane w tej ofercie akcesorium jest produktem outletowym. Pochodzi ze zwrotu od Klienta z powodu odstąpienia od umowy zakupu. Monitor został naprawiony, ma wymienioną matrycę. Protokół naprawy w autoryzowanym serwisie jest dołączony do zestawu. Akcesorium jest w pełni sprawne, nie posiada żadnych śladów użytkowania.Posiada oryginalne opakowanie.
Zawartość zestawu:
Monitor Studio Display, Przewód Thunderbolt (1 m), Kabel zasilania
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: Multimedia |
|---|---|
| Nominalna rozdzielczość | Nominalna rozdzielczość: 5120 x 2880 (5K) |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe informacje: Studio Display z szybą ze szkła standardowego i podstawka z regulacją pochylenia oraz wysokości |
| Producent | Producent: Apple |
| Model | Model: Studio Display 27 cali |
| Kod producenta | Kod producenta: MK0Q3MP/A/X258 |
| EAN | EAN: 0194253030089 |
| Oferta | Oferta: Outlet, Super Cena |
| Model procesora | Model procesora: Apple M1 (8 rdzeniowy procesor CPU + 7 rdzeniowy procesor GPU + 16 rdzeniowy procesor Neural Engine) |
| Technologia dysku | Technologia dysku: SSD |
| Rodzaje wejść / wyjść | Rodzaje wejść / wyjść: 1 x Thunderbolt 3, 3 x USB-C; 1 x Złącze zasilania |
| Czytnik kart pamięci | Czytnik kart pamięci: Nie |
| Dźwięk | Dźwięk: System sześciu głośników hi-fi; Układ trzech mikrofonów klasy studyjnej |
| Kamera internetowa | Kamera internetowa: Kamera 12 MP z obiektywem ultraszerokokątnym i polem widzenia 122° |
| Mocowanie | Mocowanie: Podstawka z regulacją pochylenia i wysokości |
| Kolor obudowy | Kolor obudowy: Srebrny |
| Ekran | Ekran: 27" 5K (5120 x 2880) |
| Przekątna ekranu | Przekątna ekranu: 27" |
| Powłoka ekranu | Powłoka ekranu: Standardowa Błyszcząca |
| Typ ekranu | Typ ekranu: Retina |
| Ekran Dotykowy | Ekran Dotykowy: NIE |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Monitor Studio Display, Przewód Thunderbolt (1 m), Kabel zasilania |
| Szerokość | Szerokość: 62,3 cm |
| Wysokość | Wysokość: 47,8 cm |
| Głębokość | Głębokość: 16,8 cm |
| Waga | Waga: 6.300000 |
| Informacje o bezpieczeństwie | Informacje o bezpieczeństwie: Pobierz |
Opinie o produkcie Monitor Apple Studio Display 27" Retina 5K - Ekran ze szkłem standardowym - Podstawka z regulacją pochylenia i wysokości - Outlet










