Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Zasilacz Apple do MacBook Pro, Air - ładowarki i przedłużacz do zasilacza

Zasilacz MacBook – profesjonalny i innowacyjny

Profesjonalna ładowarka to element, który powinien posiadać każdy właściciel notebooka. Firma Apple do swojej serii MacBooków przygotowała specjalne urządzenia zasilające. W ofercie Lantre znajdziesz zasilacz MacBook Pro lub zasilacz Apple, kompatybilny z takimi urządzeniami, jak Macbook Air i Pro oraz dopasowane do nich przewody zasilające. Taki komplet sprawi, że w każdym miejscu będziesz mógł liczyć na szybkie naładowanie baterii, nawet jeśli urządzenie już uległo wyłączeniu.

Oferta ładowarek obejmuje przede wszystkim przewody i wtyczki dopasowane do różnych gniazd. Dzięki temu możesz wybrać taki rodzaj sprzętu, który przyda Ci się na co dzień. Przykładowo, jeśli dużo podróżujesz, możesz wybrać wtyczkę dopasowaną do gniazdek kraju, w którym często przebywasz. To znacznie ułatwi Ci organizację pracy na miejscu.

Zasilacz Apple – zadbaj o swój sprzęt

Przede wszystkim stosowanie odpowiednio dopasowanego do urządzeń sprzętu zasilającego jest kluczowe dla długiego użytkowania. Z tego powodu zasilacz Apple to jedyne rozwiązanie, które powinieneś rozpatrywać, mając już sprzęt tej firmy. Dobrze dopasowana ładowarka sprawia, że na pewno nie uszkodzisz baterii w urządzeniach elektronicznych, a także nie pojawi się w trakcie ładowania niebezpieczna awaria.

Przede wszystkim zasilacz MacBook służy do usprawnienia korzystania z wielu urządzeń. Możesz podłączyć je do ładowania w momencie, gdy pracujesz i nie ruszasz się z miejsca. Pamiętaj, że oryginalny powinien być nie tylko sam zasilacz, ale również podłączony do niego przewód.

Zobacz, jak wybrać zasilacz Apple

Decydując się na ładowarkę od tego samego producenta, zawsze sprawdź, czy jest ona przeznaczona dla danego produktu z serii. To ważne, bo ładowarka MacBook Air może różnić się od tej do modelu Pro na przykład mocą działania. Dodatkowo ważne jest też, abyś do zestawu dopasował odpowiedni przewód. Taki komplet sprawia, że sprzęt działa najbardziej wydajnie. To przekłada się na krótki czas ładowania do pełnej baterii, a także wolniejsze zużywanie się akumulatora.

Promocja
Zasilacz Apple USB-C o mocy 61W
Dostępny od ręki

Zasilacz Apple USB-C o mocy 61W

299,00
349,00 zł
Oszczędzasz 50.00 zł
  • Producent Apple
  • Model Zasilacz USB-C 61W
  • Gwarancja 12 miesięcy gwarancji producenta
  • Typ Zasilacz
  • Interfejs USB-C
  • Realizacja zamówienia:1 dni