Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Apple Watch SE - iWatch SE

Apple Watch SE – jeden zegarek, wiele możliwości

Procesor Apple S5 to mała rzecz, która mieści w sobie wiele właściwości, oferując Ci produkt końcowy: Apple Watch SE. Funkcje zegarka są rozbudowane, a jego obsługa łatwa dzięki systemowi watchOS. Możesz sparować swój zegarek z iPhone’em i połączyć go w sieć z innymi użytkownikami w rodzinie.

Jeśli chcesz postawić na iWatch SE, cena będzie zależna od wersji, którą preferujesz. W każdym przypadku zegarek będzie wart swojej ceny z uwagi na autorskie technologie i rozwiązania, które ułatwią Ci życie. Warto zwrócić uwagę, że Apple Watch SE to tańsza wersja popularnego zegarka, która jednak zapewnia najważniejsze funkcje – płatności, kontakt z rodziną, kontrolowanie snu, aktywności czy nawet czasu mycia rąk – to wszystko będzie zamknięte w zegarku na Twoim nadgarstku.

Poznaj różne wersje Apple SE Series Watch

Koperta w rozmiarze 40 mm, z ekranem Retina, to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które nie lubią kompromisów. Wyraźny wyświetlacz i trwała obudowa łączą w sobie wyjątkowość oferowaną przez produkty firmy Apple. Aluminiowa obudowa została przygotowana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Wybierając ten zegarek, dbasz o swoją planetę!

Zegarek Apple serie SE Watch jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych obudowy: złotej, srebrnej i szarej. Do tego możesz wybrać, czy wolisz pasek sportowy, czy raczej opaskę. Każdy egzemplarz dzieli ten sam, kultowy design, znany już z innych zegarków marki Apple.

Sprawdź, co jeszcze dostaniesz z Apple serie SE Watch

Wybierz zakup na raty i spełnij swoje marzenie o zegarku Apple SE Series Watch! W Lantre znajdziesz interesujące opcje rat z niską płatnością miesięczną albo odroczonym terminem pierwszej spłaty. To wszystko załatwisz przez internet, a w razie pytań możesz skontaktować się ze sklepem telefonicznie albo mailowo.