Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Klawiatury Mac

Klawiatura Mac – dla wymagających

Z uwagi na wszechstronne działanie oferowana w ramach serii Mac klawiatura to świetny wybór dla wszystkich osób, które mają choć jedno urządzenie Apple. Różne modele mogą łączyć się tylko z konkretnymi seriami albo być dostępne dla całej grupy produktów. W ten sposób o wiele łatwiej jest spakować się na przykład w podróż służbową, zabierając jedną klawiaturę, którą można wykorzystać w komputerze, tablecie i smartfonie.

Praktyczna klawiatura iOS jest łatwa w obsłudze, a przede wszystkim – bardzo prosta w konfiguracji. Dzięki temu sprawdzi się nawet w przypadku, gdy technikalia nie są Twoją mocną stroną. Oryginalny sprzęt daje Ci pewność, że będzie prawidłowo obsługiwał wszystkie urządzenia, które zostaną do niego podłączone. Bezprzewodowy sprzęt nie wymaga kabli, a jedynie raz na jakiś czas – ładowania. Oszczędzasz miejsce na biurku, masz pewność co do niezawodności urządzenia, a przy okazji cieszysz się wygodą pisania.

Mac – klawiatura, dzięki której piszesz wygodniej

Jeśli jesteś wielbicielem produktów firmy Apple, na pewno do gustu przypadnie Ci ta klawiatura. iPad, iPhone, a nawet komputery osobiste – te urządzenia jest w stanie obsłużyć pojedyncza klawiatura. Dzięki specjalnemu profilowaniu, a przy okazji niskiej konstrukcji jest ona w stanie uprzyjemnić i przyspieszyć proces pisania. Sprawdzi się na przykład podczas pracy, ale również na szkoleniach czy wykładach.

Oferowana przez firmę Apple klawiatura jest dostępna w kilku różnych wersjach. Możesz wybrać mniejszy model z większymi przyciskami, ale pozbawiony klawiatury numerycznej. Dostępna jest też klawiatura Mac, dzięki której możesz wykonywać działania matematyczne, w tym obliczenia związane z obowiązkami zawodowymi. Jest niewielka i daje funkcję kalkulatora, który obsługuje urządzenie główne.

Apple – klawiatura do różnych urządzeń

Jeśli decydujesz się na zakup dodatkowej klawiatury Mac, sprawdź sposób jej łączenia z urządzeniem bazowym. To ważne, zwłaszcza jeśli zależy Ci na tym, aby znacząco ograniczyć liczbę przewodów. Zobacz też, jakie wymagania ma konkretny sprzęt, aby mieć pewność, że spełni Twoje oczekiwania związane z użytkowaniem.

Bardzo często klawiatura do iPada jest kompatybilna również z innymi urządzeniami i może służyć na przykład jako klawiatura iPhone. Aby jednak mieć pewność co do takiej sytuacji, sprawdź specyfikację techniczną przed zakupem. To z niej dowiesz się, czy możesz liczyć na dopasowanie sprzętu Apple do siebie, a co za tym idzie – łatwą konfigurację oraz bezawaryjne działanie.