Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Etui MacBook - torba, pokrowiec na Macbook Pro, Air

Etui MacBook – dla szczególnie wymagających

Profesjonalna i atrakcyjna wizualnie torba na MacBooka to świetne rozwiązanie w przypadku, gdy dysponujesz kommputerem z tej serii. Torby zostały przygotowane z myślą o użytkownikach, którzy noszą ze sobą komputer osobisty na co dzień albo zabierają go w dłuższe podróże. Są dostosowane do obu rodzajów użytkowania, a także umożliwiają bezpieczne przechowywanie sprzętu w domu.

Bez względu na to, jaki styl sobie cenisz, torba na MacBook Air 13" będzie świetnym wyborem. Akcesoria te są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, a także rozbudowanych modelach uzupełnionych na przykład o kieszenie. W ten sposób zachowują funkcjonalność, a przy okazji są estetyczna. Z uwagi na to, że są to oryginalne produkty, możesz cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas, bez ryzyka uszkodzenia czy zniszczenia podczas podróży.

Idealnie dopasowana torba na MacBooka

Każde wybrane przez Ciebie etui MacBook stworzone jest specjalnie po to, aby ochronić urządzenie w razie niespodziewanych wypadków. Mowa tutaj przede wszystkim o sytuacji, w której na przykład notebook znajduje się w walizce albo plecaku, gdzie inne przedmioty mogą go porysować czy nawet otworzyć i zniszczyć ekran. Dodatkowo torba sprawdzi się w przypadku, gdy potrzebujesz wygodnego rozwiązania na czas podróżowania.

Etui MacBook – na to zwróć uwagę!

Model urządzenia to bardzo ważny parametr, gdy chcesz kupić odpowiedni pokrowiec. MacBook Pro 13" będzie różnił się wymiarami od modelu Air, dlatego ważne jest, aby każde etui było przygotowane z myślą o konkretnym urządzeniu. W takim przypadku zyskujesz doskonale dopasowany pokrowiec, który na pewno uchroni MacBooka przed ewentualnym uszkodzeniem.

Istotne jest też, jak chcesz użytkować etui. Jeśli interesuje Cię po prostu torba, którą możesz nosić osobno do pracy, najlepiej wybrać model z rączką albo długim ramieniem. W przypadku, gdy etui MacBook Pro 13" będziesz nosić w plecaku, torbie albo walizce, wystarczy zwykłe, cienkie etui bez żadnych uchwytów.