Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Etui do iPada - iPad cases - futerał na iPada

Etui do iPada dla wielbicieli sprzętu Apple

Bez względu na to, jaki iPad gości w Twoim domu, potrzebujesz do niego etui. Na iPada możesz wybrać jedną z dostępnych w ofercie propozycji, dzięki którym uchronisz go przed uszkodzeniem, a przy okazji będzie Ci go po prostu łatwiej przenosić. Możesz też schować go do plecaka czy torby bez obaw o stan wyświetlacza!

Futerał na iPada to niezbędny dodatek, który pomoże Ci wydłużyć okres użytkowania sprzętu bez żadnych uszkodzeń i awarii. Niektóre modele dodatkowo zadbają o to, aby komfort użytkowania urządzenia był jeszcze większy niż dotychczas.

Etui na iPada zadba o Twój sprzęt

Praktyczne, dopasowane do modelu urządzenia iPad cases to najlepszy sposób na ochronę wyświetlacza przed uszkodzeniami. Możesz wówczas przenosić go w dowolnych sposób, zabrać ze sobą w podróż i przechowywać bagażu. Etui iPad sprawi też, że Twój sprzęt będzie lepiej widoczny i nie zapomnisz zabrać go z domu czy pracy.

Dobrze dopasowany pokrowiec, chroni Twój iPad Air. Etui do modeli Pro spełnia podobną rolę. Dodatkowo, z uwagi na charakterystyczną konstrukcję niektórych wersji pokrowców, mogą one przydać się, jeśli szukasz wygodnego stojaka na iPada. Składany model ustawisz samodzielnie na dowolnej powierzchni, co ułatwi Ci prowadzenie rozmowy, szkolenia czy nawet oglądanie filmów.

Etui na tablet – wybierz je odpowiednio

Wybierając etui do iPada, musisz dokładnie sprawdzić, na jaki model jest przeznaczone. Urządzenia te różnią się między sobą grubością czy wysokością, w związku z czym nawet niewielka różnica sprawi, że w wąskim etui na tablet nie zmieści się sprzęt o większych wymiarach. Ważny jest też sposobów zapinania – wybierz ten, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Oferta obejmuje zarówno etui iPad Air, jak i na pozostałe modele iPadów. Podczas zakupu sprawdź, czy obsługiwana jest cała seria, czy tylko konkretne urządzenie. Dobrze dopasowane etui to gwarancja użytkowania na wysokim poziomie. Pamiętaj też, aby wybrać kolor pokrowca i jego materiał stosownie do warunków, w jakich sprzęt jest użytkowany.

Apple Nakładka Smart Cover na iPada (8/9. generacji) – biała

Apple Nakładka Smart Cover na iPada (8/9. generacji) – biała

249,00
Rekomendowana cena Apple: 249.00 zł
  • Producent Apple
  • Model Nakładka Smart Cover na iPada (8/9. generacji)
  • Gwarancja 12 miesięcy gwarancji producenta
  • Pasuje do iPad 10,2 (9. generacji) / iPad 10,2 (8. generacji)
  • Przeznaczenie iPad (9. generacji), iPad Pro 10,5 cala, iPad Air (3. generacji), iPad (8. generacji), iPad (7. generacji)
  • Realizacja zamówienia:14 dni