Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Słuchawki

Słuchasz często muzyki? Wybierz słuchawki do iPhone’a!

Jeśli cenisz sobie dobrą jakość brzmienia, to na pewno wiesz, że nie zawsze da się słuchać muzyki głośno. Z pewnością zdajesz też sobie sprawę z tego, że dobra jakość brzmienia idzie zawsze z dobrą jakością wykonania słuchawek. Jeśli szukasz optymalnego rozwiązania, które umożliwi Ci komfortowe słuchanie muzyki w czasie spacerów, uprawiania sportu, czy podróży, wybierz słuchawki bezprzewodowe iPhone np. AirPods 1 lub 2 generacji. Bardzo dobra jakość podzespołów przekłada się na świetne brzmienie, przez które słuchawki do iPhone są tak cenione.

Dodatkowo słuchawki iPhone bezprzewodowe to również świetny wybór dla osób, które są stale w ruchu, a jednocześnie muszą być też dostępne pod telefonem. Umożliwiają one szybkie odebranie nadchodzącego połączenia, dlatego będą idealne dla Ciebie, jeśli często pracujesz w terenie lub kierujesz pojazdem.

Słuchawki do iPhona to w końcu dobry wybór dla osób aktywnie uprawiających sport na przykład z automatycznymi trenerami. Dzięki temu zawsze usłyszysz, kiedy musisz zmienić kadencję kroków albo przyspieszyć tempo biegu. Jednocześnie AirPods jak i inne modele słuchawek nie mają przewodów, dlatego nie musisz obawiać się przypadkowego zahaczenia o słuchawki dłonią, co mogłoby skutkować ich zgubieniem czy uszkodzeniem.

Sprawdź, z jakimi urządzeniami współpracują AirPods

Wszystkie dostępne w ofercie słuchawki iPhone to produkty bezprzewodowe. To wpływa na bardzo wysoki komfort ich użytkowania. Specjalnie wbudowany moduł Bluetooth sprawia, że słuchawki łatwo łączą się z urządzeniem, z którego dochodzi dźwięk. Parowanie jest intuicyjne i bardzo łatwe nawet dla osób, które nie są zaznajomione z techniczną stroną obsługi urządzeń.

Wszystkie przygotowane słuchawki Bluetooth iPhone współpracują ze smartfonami z tej linii. Większość modeli jest kompatybilna z wszystkimi seriami urządzeń, bez względu na datę premiery czy zastosowaną technologię. W innych konieczne jest zaktualizowanie systemu operacyjnego do najnowszej wersji. Zanim zdecydujesz się na wybrany model słuchawek, sprawdź, czy na pewno jest przeznaczony do współpracy z Twoim iPhonem. Dotyczy to zwłaszcza najnowszych modeli słuchawek.

Przygotowane przez firmę Apple słuchawki, choć polecane przede wszystkim do smartfonów z uwagi na częstotliwość użytkowania, nadają się też do połączenia z innymi urządzeniami. Większość modeli możesz łączyć równie skutecznie z pozostałymi urządzeniami firmy Apple. Przygotowana pod iPhone słuchawki mogą współpracować na przykład z MacBookami albo iPadami.

Co wyróżnia iPhone AirPods i inne słuchawki bezprzewodowe?

Co sprawia, że dedykowane do wielu modeli iPhone AirPods są tak wyjątkowe? Przede wszystkim są niezwykle intuicyjne w obsłudze. Jeśli zechcesz zmienić piosenkę np. w trakcie biegania, nie musisz wyciągać iPhone’a z kieszeni. Wystarczy, że dwa razy zastukasz w czujnik nacisku na słuchawce i piosenka natychmiast się zmieni. Słuchawki same wyciszą dźwięk lub go włączą. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, eliminują ryzyko wyrwania słuchawek z ucha podczas spaceru, biegania czy po prostu w trakcie nagłego gestu.

Słuchawki dostępne są w kilku wersjach etui. Większość jest ładowana właśnie poprzez pokrowiec – wystarczy do tego odpowiedni przewód, często ten sam, który służy do ładowania telefonu. Takie etui dodatkowo zabezpiecza również słuchawki przed uszkodzeniem, na przykład w trakcie transportu albo w torbie, gdy z nich nie korzystasz.

Zarówno słuchawki AirPods iPhone, jak i inne modele oferowane przez tego producenta, dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Możesz wybrać dokładnie ten produkt, który najbardziej Cię interesuje, na przykład dobrze komponuje się z resztą sprzętu od tego samego producenta. Kilka wersji kolorystycznych daje też szansę na dopasowanie do Twojej ulubionej stylizacji.

Szukasz modelu, który sprawdzi się podczas aktywnego spędzania czasu? W takim razie do gustu przypadną Ci słuchawki z pałąkiem na kark. Zapobiegają one wypadaniu końcówek z kanału słuchowego, dzięki czemu zapewniają świetne brzmienie nawet podczas intensywnego biegu. Są bezprzewodowe, kompatybilne z iPhonem i świetnie sprawdzą się w trakcie np. treningu. Umożliwiają sterowanie dźwiękiem, zapewniają czyste i mocne brzmienie, a odpowiednio naładowane będą pracować 15 godzin bez przerwy.