Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Klawiatura do iPada - Smart Keyboard

Magic Keyboard – sprawdź, kiedy Ci się przyda!

iPad z klawiaturą to coś, co łączyłoby w jednym urządzeniu cechy przynajmniej dwóch, jeśli nie trzech sprzętów! Teraz, dzięki innowacjom firmy Apple, jest to możliwe. Do Twojej dyspozycji przygotowane zostały dwa różne modele klawiatur tej marki, dostosowane do tabletów z linii iPad.

Smart Keyboard to rozwiązanie, które przyda się osobom na co dzień intensywnie korzystającym z tabletów. Jest to nie tylko praktyczna klawiatura z międzynarodowym układem klawiszy, ale również… wygodne etui! Dzięki tej funkcji możesz wygodnie umieścić tablet w etui, a potem ustawić tak jak notebook. Praca jest znacznie łatwiejsza!

Drugim rozwiązaniem jest oczywiście Magic Keyboard. Ta niewielka klawiatura ma rozmiar Twojego tabletu, zależnie od modelu, do którego jest dostosowana. Wystarczy, że ustawisz na niej tablet w pozycji poziomej, a możesz korzystać z zestawu w wygodny sposób. Jest to jednak osobny sprzęt, który włożysz na przykład do plecaka albo torby. Sprawdzi się więc w przypadku, gdy z klawiatury nie korzystasz za każdym razem, gdy wyjmujesz tablet.

Zobacz, jak Magic Keyboard ułatwi Twoje życie

Przede wszystkim Magic Keyboard iPad nie bez powodu przeznaczona jest właśnie do tabletów. Ta niewielka klawiatura ma znacznie ułatwić Twoją pracę z pomocą tabletu – tak, abyś nie potrzebował dodatkowego notebooka. Przygotowana do serii iPad klawiatura jest dopasowana pod względem rozmiaru do wybranych modeli tabletów, dzięki czemu wszystkie elementy dobrze ze sobą współgrają. Nie musisz obawiać się, że jedno urządzenie nie będzie pasowało wymiarami do drugiego – w końcu zostało przygotowane na jego miarę!

Gdy potrzebna jest klawiatura, tablet może być szczególnie niewygodny. Pisanie dotykowe, choć na krótką metę sprawdza się bardzo dobrze, to przy wydłużonej pracy w plikach tekstowych może być uciążliwe. W takiej właśnie sytuacji klawiatura do iPada ma być wybawieniem. Pozwoli Ci na znacznie sprawniejszą pracę z tekstem, zapisywania zadań dla współpracowników czy wysyłanie wiadomości tekstowych drogą mailową.

Klawiatura do iPada – jak ją wybrać?

Przede wszystkim każdy rodzaj klawiatury ma swoje przeznaczenie. Ważne jest to, aby klawiatura iPad była dostosowana konkretnie do modelu tabletu, który posiadasz w domu. Dlaczego to takie istotne? Tylko takie rozwiązanie zapewnia idealne dopasowanie, a co za tym idzie – pełną kompatybilność obu urządzeń. Nie będziesz musiał ich dodatkowo konfigurować czy martwić się o awarie i brak działania. Ostrożny wybór modelu to podstawa, jeśli zależy Ci na prawidłowym, płynnym działaniu kompletu.

Oferowana przez firmę Apple Magic Keyboard to urządzenie, dzięki któremu możesz nie tylko wygodniej pracować, ale również zyskać ciekawy element stylizacji w miejscu pracy. To szczególnie ważne, jeśli zależy Ci na wizerunku, a do tego często pracujesz z klientem w jego lokalizacji. Z tego powodu zadbaj o to, aby iPad keyboard była dobrana zawsze kolorystycznie odpowiednio do modelu tabletu, który posiadasz. Tak, aby wszystko podkreślało doskonałą jakość, z jaką wykonane zostały produkty firmy Apple.